Правила здорових зубів

Правила здорових зубів
Рідкісний щасливчик може похвалитися своїми ідеальними білосніжними зубками. Більшість людей змушене ховати свою посмішку від погляду оточуючих, адже величезна кількість сучасних людей страждають від різних захворювань зубів. Незважаючи на свою видиму фортеця, зуби - це одне з найслабших ланок людського організму. Але зберегти зуби здоровими, тим самим скоротивши частоту відвідувань стоматолога, можна. Для цього слід регулярно виконувати деякі гігієнічні правила.

Правило №1. Регулярне відвідування лікаря-стоматолога. Взагалі, візити в стоматологічну клініку не повинні бути рідше, ніж 1 раз в півроку. Людям, що страждають на пародонтоз, фахівця слід відвідувати раз в 4 місяці, а хворим на пародонтит показуватися лікареві слід кожні 3 місяці.

Правило №2. Регулярна гігієна всієї порожнини рота, що включає в себе: щоденне чищення зубів не менше двох разів на день, очищення порожнини рота після кожного прийому їжі, чистка язика та внутрішньої частини щік, видалення залишків їжі з міжзубних проміжків, просто необхідна.

Правило №3. раціональне збалансоване живлення. У щоденному меню людини повинні бути присутніми продукти всіх чотирьох харчових груп: молочні, хлібні, фруктово-овочеві та м`ясні. Крім цього, для зміцнення ясен і очищення зубів від хвороботворного нальоту, слід включити в щоденний раціон харчування грубу їжу: морква, яблука, інші тверді фрукти і овочі в сирому вигляді.

Правило №4. Включення в щоденний раціон харчування продуктів, багатих кальцієм, таких як горіхи, зелені овочі, молочні продукти, сир, благотворно впливає на стан зубів.


Правило №5. Температура прийнятої їжі повинна бути оптимальною. Занадто гаряча або занадто холодна їжа дуже шкодить зубній емалі. Різкі перепади температур їжі можуть призвести до утворення на зубної емалі мікротріщин.

Правило №6. Фтор - необхідний для людських зубів мікроелемент. відшкодувати його недолік можна за допомогою використання зубних паст, еліксирів, полівітамінних комплексів, жувальних гумок, що мають в своєму складі фтор.

Правило №7. Регулярні полоскання ротової порожнини різними трав`яними відварами надає відмінне дію на стан зубів. До таких лікувальним і профілактичним засобам можна віднести відвар з аїру, березових бруньок і брусничних листя.

Правило №8. Слід своєчасно звертатися до стоматолога при найменшій підозрі на певне захворювання зубів, адже вилікувати маленьку дірочку набагато безболісніше і легше, ніж цілий зуб.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Зміцнення зубів і ясен фото

Зміцнення зубів і ясен

Зміцнення зубів і ясен - це не просто важлива, а життєво необхідна процедура, яка допоможе не тільки зберегти здоров`я…

Як зміцнювати емаль зубів фото

Як зміцнювати емаль зубів

Красиві зуби - це символ здоров`я і успіху. Завжди приємно дивитися на променисту посмішку. Щоб зуби залишалися міцними…

Як зберегти здорові зуби фото

Як зберегти здорові зуби

У нашій статті «Як зберегти здорові зуби» ви зможете дізнатися, які існують методи боротьби з карієсом і…

Як правильно чистити зуби фото

Як правильно чистити зуби

Кожна з нас хоче мати красиві зуби і красиво посміхатися. Ми розповідаємо, як правильно доглядати за зубами і яснами,…

Як вибирати зубну пасту фото

Як вибирати зубну пасту

Кожен піклується про своє здоров`я і зовнішній вигляд людина знає, що правильно обрана зубна паста є гарантією…

Як зберегти зуби здоровими фото

Як зберегти зуби здоровими

Вони рівні, білосніжні, сяючі і їх 32! Дарованому коню в них не дивляться, але саме вони, в повному наявності і…

Як зберегти здоров'я зубів фото

Як зберегти здоров'я зубів

Красиві і здорові зуби - зовсім не міф. Їх здоров`я знаходиться в ваших руках. Навіть якщо ви з дитинства схильні до…

Як захистити зуби фото

Як захистити зуби

Страви і напої, які ми вживаємо, можуть впливати на стан наших зубів. Деякі продукти захищають наші зуби, а деякі,…

Як чистити зуби фото

Як чистити зуби

Очищення зубів є необхідною щоденною процедурою, яка освіжає подих і попереджає хвороби зубів і ясен. І основне…

» » Правила здорових зубів