Жіноча краса як показник абсолютного здоров'я

Жіноча краса як показник абсолютного здоров`я
Практично кожне століття мав свої стандарти краси. Пишні жінки епохи Рембранта і тоненькі, обтягнуті корсетами, дами Пушкінській пори прекрасне тому підтвердження. В даний момент еталони 90х60х90 відступають, і в моду входять жінки, які мають гарні рельєфні тіла. Однак чи є сучасні стандарти краси ще й еталонами здоров`я. Розберемося у всьому по порядку.

Красива пружна жіночі груди завжди була межею мрій для багатьох чоловіків. Однак зайва пружність, особливо великих грудей, може розповісти про схильність до мастопатії або гормональному дисбалансі. Тому у здорової жінки груди повинна бути досить м`якою, а після пологів при наявності великого розміру ще й трохи обвислі.

А от розмір молочних залоз не може розповісти про здоров`я її власниці. Однак наявність великих грудей передбачає розвинену мускулатуру в області грудного і плечового пояса. якщо м`язи недостатньо розвинені, то великі груди може стати причиною хвороб хребта або порушення постави.

Довгі ноги безумовно можуть стати ознакою здоров`я, то тільки в тому випадку, якщо вони складають не більше 40% від усього тіла.

Надлишки жиру також зараз визнані асексуальному. Але повністю позбавлятися від жирових запасів все ж не варто. Справа в тому, що в жировій тканині міститься багато жіночих гормонів (естрогенів), які відповідають не тільки за репродуктивні функції, а й впливають на емоційний стан, а також тривалість життя жінки.


Тонка талія також говорить про хорошою репродуктивної функції, однак домагатися її краще за допомогою фізичних навантажень, а не носіння корсета. подібна одяг перешкоджає нормальному кровотоку, що може привести до безпліддя або порушення травлення.

Худі руки також не є ознакою здоров`я. Швидше вони говорять про недостатню м`язовій масі.

Таким чином, іноді прагнучи до досконалості, сучасні жінки часто самі стають ворогами свого здоров`я.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Чому болять груди фото

Чому болять груди

Жіночі груди, на думку багатьох чоловіків, є однією з найкрасивіших і найсексуальніших частин тіла. Тому багато…

Як зменшити великі груди фото

Як зменшити великі груди

Великі груди, навіть будучи вельми привабливою з естетичної точки зору, може доставляти жінці масу незручностей. Вона…

Маммопластика грудей фото

Маммопластика грудей

У пластичної хірургії існує розділ, який присвячений корекції грудей. Найчастіша процедура, якою займається…

Груди: розмір має значення фото

Груди: розмір має значення

Збільшення грудей - досить складна і дорога операція. Вона має непростий болючий відновний період. І багато жінок йдуть…

Міфи про корсетах фото

Міфи про корсетах

Корсети та сьогодні залишаються привабливою деталлю гардероба для багатьох жінок. Справді, жінка в корсеті - це…

» » Жіноча краса як показник абсолютного здоров'я