Як перестати ревнувати

Прийнято вважати, що ревнощі - чоловіче почуття. Досить згадати нещасного Отелло, який придушив Дездемону через інтриги Яго. Або купця Рогожина ... А Ленський? Адже сам загинув через це. Жіночі ревнощі не настільки популярна в художній прозі. Мабуть, найяскравіший приклад, це Медея, яка прирекла свого коханого Ясона на муки, вбила дітей своїх і знищила суперницю. Так, жіночі ревнощі жорстокіша і винахідливіша. І в житті вона приносить не менше руйнувань, ніж в літературі. Ми, жінки, взагалі не страждаємо відсутністю фантазії, і уявити собі улюбленого в обіймах іншої жінки - для нас справа нехитра. Жіночий журнал aboutginka.ru знає, як убивча ревнощі і допоможе впоратися з цим завданням.

У рубриці Здоров`я: гіперандрогенія, гіперандрогенія у жінок, гіперандрогенія лікування, симптоми, причини

Так чому ж ми, розумниці і красуні ревні? Психологи дають однозначну відповідь - тому що ми відчуваємо невпевненість в собі. Я, правда, зустрічала і інший підвид ревнощів - моя подруга періодично влаштовувала сцени своєму чоловікові, попутно звинувачуючи його у всіх мислимих і немислимих гріхах, змушуючи його виправдовуватися і вибачатися. На моє запитання: «Навіщо ти це робиш?», Вона гордо відповіла, що «нехай він знає, що він і мізинця мого не варто - що я дар, який треба берегти». Як то кажуть, без коментарів.

Власне, якщо чоловік вам до смерті набрид, якщо ви не знаєте, як від нього позбавитися, віддаєте перевагу залишок життя провести на лавочці біля під`їзду в компанії таких же колишніх ревнивець, то можна поступити наступним чином. Постійно питати у коханого: де він був, що робив, чому затримався на 5 хвилин після роботи, переводити його телефонними дзвінками, регулярно перевіряти вміст його кишень, при зустрічі потрібно кричати і тупотіти ногами, виривати телефон, судорожно гортаючи СМС-ки ... Можна ще спробувати бити посуд і кричати, захлинаючись в сльозах: «Я тобі все життя віддала, витратила на тебе кращі роки свого життя !!!! Казала мені мама !!! »Всі ці дії принесуть результат, і обридлий улюблений втече від вас стрімголов. Решта читати вам не обов`язково, просто дотримуйтесь інструкції.

Але якщо, почуття ревнощів приносить вам страждання, якщо ви розумієте, що ведете себе нерозумно, то потрібно взяти себе в руки і зрозуміти, як перестати ревнувати. Для цього потрібно з`ясувати - чому ви ревнуєте?

Перше. Я йому не довіряю

"Чи не лукавте, ви не довіряє не йому, а собі. Вам здається, що у вас є купа недоліків, які він помічає і які його обов`язково штовхнуть в обійми іншої жінки. Це припущення смішно, хоча б тому, що ваші недоліки не завадили йому опинитися в Ваших обіймах. Значить, він їх або не помічає, або вважає, що це вас прикрашає і робить по-справжньому неповторною.

Друге. Чоловіки - самці, їх треба тримати під контролем


"Так, так - тримайте, якщо зможете. Ви дійсно наївно вважаєте, що, влаштовуючи йому періодичний фейс-контроль, помітите ознаки невірності? Чи ви думаєте, що чоловіки, все суцільно дурні і не вміють замітати сліди? До слова, у чоловіків військовий інстинкт розвинений краще ніж у жінок, і йти від гонитви, не залишаючи доказів - їм простіше простого. І навіть якщо він завів інтрижку на стороні - ви дізнаєтеся про це останньою, а, влаштовуючи розбірки, ви якраз і можете підштовхнути його до зради - щоб було за що ревнувати.

Третє. Моє !!! Руками не чіпати!

"Теж причина з розряду фікцій. Ну що він віддався вам у довічну власність? Що ви зробили такого, щоб він відчував себе вашим рабом? Ні, звичайно, як варіант любовних ігор в садо-мазо він має місце бути, але це ж гри, а постійним рабом своєї жінки міг бути тільки граф Мазох. Правда гра ця приносила задоволення тільки йому, улюблена втекла від свого раба до людини, який теж мав власну волю. Якщо вже так хочеться, щоб всі знали, що цей красень зайнятий - розклейте по всьому місту оголошення з його фото. Він вам буде дуже вдячний і буде зберігати вірність до кінця днів вашого спільного життя, а потім втече. Чоловіки - створення волелюбні, їм необхідний простір і повітря.

Але якщо вже говорити дуже серйозно, то ревнощі - це жахливе відчуття. Воно, в першу чергу вбиває тільки вас. Це ви себе відчуваєте, некрасивою, неуспішною, самотньою і не коханої. Це вам погано, це ви від жадібності, готові замучити свою половину. Почуття власності може поширюватися тільки на майно. Володіння рабами у нас заборонено згідно із законом, є навіть відповідна стаття за номер 127 в КК РФ. Покарання - термін від 4 до 8 років позбавлення волі. Жартую. Але частка правди в цьому жарті є - ви забираєте ревнощами у себе і улюблених куди більше років життя. Причому щасливою.

Як перестати ревнувати ?!

Так все-таки, як перестати ревнувати? Головне, вважає жіночий журнал aboutginka.ru - це полюбити себе. Підійдіть до дзеркала і уважно на себе подивіться. Що вам не подобається в собі? Очі? Вуха? Фігура? Всі ці проблеми легко вирішуються, для того щоб підкреслити свої достоїнства і приховати недоліки, косметичної промисловістю випускаються тонни пудри, тушею і помади. Легка промисловість шиє для нас гарний одяг. Зверніться до стиліста, якщо самі поки не можете приховати якісь дрібні недосконалості. займіться спортом, або витягуйте на вечірню прогулянку коханого. Дуже корисно і для фігури, і для налагодження відносин. Дивіться, як на Вас реагують проходять повз чоловіка, а не на те, як Він дивиться на дівчат. Посміхайтеся собі в дзеркало вранці і примовляє - я найкраща, я найулюбленіша, я найчудовіша. Аутотренінг - велика річ.

І коли ви, нарешті, повірите самій собі, то й навчитеся довіряти словам коханого, коли він вам шепоче на вухо: «Ти єдиний світло в моєму житті!».

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Любов і ревнощі назавжди фото

Любов і ревнощі назавжди

Любов і ревнощі назавжди. Любов і ревнощі дві сторони однієї медалі. Любов і ревнощі - високі емоції йдуть завжди…

Чоловіча та жіноча ревнощі фото

Чоловіча та жіноча ревнощі

Ревнощі - не дуже хорошеечувство, що змушує часом людей виходити з себе, здійснювати неліцепріятниепоступкі. При цьому…

Як відучитися ревнувати фото

Як відучитися ревнувати

Щоб перестати ревнувати, потрібно зрозуміти, що ж насправді її у вас викликає, який її справжній привід. Це почуття…

Як боротися з ревнощами фото

Як боротися з ревнощами

Ревнощі - почуття двояке. Тому питання, як боротися з ревнощами, як позбутися від ревнощів, треба розбирати обережно.…

Ревнощі і як з нею боротися фото

Ревнощі і як з нею боротися

Ревнощі - це відчуття, яке в першу чергу засновано на невпевненості в собі, і багато пар стикаються з цією проблемою.…

Ревнощі: причини і наслідки фото

Ревнощі: причини і наслідки

Ревнощі - почуття, що виникає при нестачі уваги, поваги, любові з боку коханої людини. Також вона може бути обумовлена …

Як розучитися ревнувати фото

Як розучитися ревнувати

Прагнення безроздільно володіти партнером неминуче призводить до ревнощів. А ревнощі - це пристрасть, здатна ускладнити…

» » Як перестати ревнувати