Як боротися з ревнощами

Як позбутися від ревнощів, як боротися з ревнощами.

Ревнощі - почуття двояке. Тому питання, як боротися з ревнощами, як позбутися від ревнощів, треба розбирати обережно. Коли це така гра, з метанням полум`яних поглядів, якщо він посміхається іншій дівчині, і наступними переконаннями, що ти най-най, це навіть цікаво. Але коли ревнощі переступає межі, туманить мозок, змушує робити вчинки, від яких сама потім приходиш в жах, з ревнощами потрібно боротися.

Методи боротьби з ревнощами - давайте з`ясуємо, як правильно позбутися ревнощів і жити довго і щасливо.

Одного разу мене запросили на курси, темою яких були стосунки чоловіка і жінки. Розбирали якраз тему, як боротися з ревнощами. І психолог сказав, що найголовніше, щоб позбутися від ревнощів - це зрозуміти, чому вона у вас. Чи є для неї причини?
За статистикою, 9 з 10 сварок через ревнощі не мають під собою підстав. Багато жінок думають, що, демонструючи ревнощі, вони тим самим оберігають себе від його зрад - бачачи такий контроль, він побоїться. Виявляється, немає. Чоловіки часто заявляють, що саме безпричинні ревнощі штовхнула їх на новий зв`язок. Якщо все одно доводиться чути постійні закиди, нехай буде за що. Таким чином, ревнуючи, ми самі собі риємо яму, в яку і потрапляємо.

Спокійно запитаєте себе - чи є у мене реальний привід ревнувати? Відразу скажемо, що запах чужого парфуму, довгий волосся на пальто або лазня з друзями по п`ятницях приводу для ревнощів не дають. Ревнощі повинна бути заснована на фактах - бачила, чула, читала.


Перша дія, щоб позбутися від ревнощів - відверто поговорити з партнером. Так мовляв і так, ревную не можу, розвій мої сумніви. У більшості випадків всі ваші «приводи» знайдуть розумне і просте пояснення, і боротися з ревнощами просто не доведеться.

Друга дія по боротьбі з ревнощами - перемкни себе на справу. Ревнує той, хто один. Зараз багато тренінгів, клубів, де ви знайдете партнерів по інтересам і різноманітите своє дозвілля. Часу на ревнощі стане менше, і поступово ви від ревнощів позбудетеся.

Третє. Щоб перестати ревнувати, часу проводите з чоловіком поза домом, виходьте в ресторан, театр, на концерт. Тільки не по п`ятницях, коли він традиційно зустрічається з друзями, це його день, домовтеся на інші дні. Побачивши, як вам добре удвох і ваш чоловік нікуди не прагне, позбутися від ревнощів буде набагато простіше.

Четверте - психолог. Це якщо нічого з попереднього не допомагає. Зазвичай це означає, що у вас серйозна особиста проблема, і вам потрібна допомога фахівця. Тут важливо пам`ятати, що мама, подруга або «віщунка» психолога вам не замінять, так що тільки до нього. Справа в тому, що зазвичай сильно ревнують слабкі, невпевнені в собі люди, які не довіряють своєму партнерові, не вірять в щирість його почуттів. У них немає ні сил, ні бажання боротися з ревнощами, це їхнє життя, їхні емоції.

Як ви думаєте, чоловікові подобається, коли поруч з ним слабка, невпевнена, закомплексована жінка, яка не вірить в його слова і при цьому хоче, щоб він все життя тягнув на собі всі її проблеми і страхи? Безумовно ні. Тому прийшла пора сказати собі - ревнощі заважає мені жити, заважає моїй любові і щастя, і я буду боротися з ревнощами, зроблю все, щоб позбутися від ревнощів. І почну прямо сьогодні! Зараз!

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Любов і ревнощі назавжди фото

Любов і ревнощі назавжди

Любов і ревнощі назавжди. Любов і ревнощі дві сторони однієї медалі. Любов і ревнощі - високі емоції йдуть завжди…

Як перемогти ревнощі? фото

Як перемогти ревнощі?

Ревнощі отруює будь-які відносини, це хвороба, від якої не так - то просто вилікуватися. Через ревнощі руйнувалися і…

Ревнощі, як з нею боротися фото

Ревнощі, як з нею боротися

"У ревнощів немає нічого поганого". "Ревнує, - значить, любить". "Застав ревнувати, щоб розбудити почуття". Все вірно -…

Чоловіча та жіноча ревнощі фото

Чоловіча та жіноча ревнощі

Ревнощі - не дуже хорошеечувство, що змушує часом людей виходити з себе, здійснювати неліцепріятниепоступкі. При цьому…

Як боротися з ревнощами фото

Як боротися з ревнощами

Ревнощі - вельми двояке почуття. Тому питання як боротися з ревнощі потрібно розбирати дуже обережно. Коли це лише гра,…

Що робити з ревнощами? фото

Що робити з ревнощами?

У ревнощів є щось цікаве, яке притягує, але тільки в тому випадку, коли немає скандалів і образливих звинувачень.…

Ревнощі і як з нею боротися фото

Ревнощі і як з нею боротися

Ревнощі - це відчуття, яке в першу чергу засновано на невпевненості в собі, і багато пар стикаються з цією проблемою.…

Як впоратися з ревнощами фото

Як впоратися з ревнощами

Ревнощі проявляється між людьми в певний момент відносин. Навіть якщо ці відносини - звичайна дружба або ви просто…

Жіночі ревнощі фото

Жіночі ревнощі

Ревнощі - це проміжний етап між любов`ю і ненавистю, який спрямований не на творення, а на руйнування. Людина,…

» » » Як боротися з ревнощами