Досить є безцільно!

Припустимо, що у тебе вже виробилися всі можливі здорові звички. Ти їж багато овочів. Твій сон просто ідеальний. Ти тренуєш так часто, що твоя спортивне взуття зношується моментально. Навряд чи тобі вже може щось перешкодити.

Дещо може - Емоційне Харчування.

емоційне харчування - це визнана проблема №1 в твоєму здоровий спосіб життя. Іноді ми їмо по дуже дивним причин. Поганий день на роботі може вилитися в кілька пакетів чіпсів вдома на дивані. Після занять спортом, чому б ні випити пива.

емоційне живлення - поширена проблема. Факт: 75% зайвого ваги приходить через емоційне або безглуздого живлення.

Не завжди легко виявити корінь цих проблем (хто знає, чому у тебе весь будинок завалений пакетами з-під чіпсів і шоколадок?). Однак ти можеш зробити кілька цілком конкретних кроків для повного усунення цієї проблеми.

1. Визначаємо Проблему

"Ти можеш частенько грішити емоційним харчуванням і навіть не знати про це. Постав собі кілька питань: Чи часто я перекушують без будь-яких причин - навіть якщо я не зовсім не хочу їсти? Чи часто я опиняюся перед холодильником і не розумію НАВІЩО? Якщо виникає стресова ситуація, то я відразу починаю є все, що попадається під руку? Набираю я вагу, коли в моєму житті відбуваються якісь неспокійні події?

2. Визначаємо Час Емоційних позиви


"Будь в курсі небезпечного часу і ситуації. Прихід з роботи додому - це емоційна подія? Зустріч з колишнім чоловіком / дружиною? У такі моменти ти починаєш проявляти тягу до не зовсім здорової їжі? Щоб це з`ясувати, необхідно відстежувати причини прийому їжі. На щастя, голод - найбільш часта причина. Але якщо є й інші причини, то вони, швидше за все, і стануть тим часом, коли відбувається позив до емоційного харчуванню.

3. ЧОМУ Ці Позиви Змушують Тебе Є

"Основна причина емоційного харчування криється набагато глибше, ніж може здатися на перший погляд. У тебе виникають проблеми на роботі, вдома, з чоловіком / дружиною? Тобі не подобається твоя щоденне життя? Тобі довелося пережити душевну травму, наприклад, смерть близької людини, розлучення, банкрутство ?.

4. Уничтожай Емоційні Позиви Планомірно Заведи Онлайн Щоденник для складання загальної картини того, як різні життєві ситуації впливають на твоє харчування і мотивацію. Спробуй визначити викликає життєва ситуація позив до емоційного харчуванню і як цей позив усунути. Постарайся зрозуміти, як зробити так, щоб ця життєва проблема перестала взагалі тебе турбувати. Вирішуй ці завдання планомірно і старайся працювати з проблемами по черзі. Звичайно, це займе певний час.

Причини емоційного харчування не так-то просто виявити і усунути. Однак ігнорувати їх може бути вкрай небезпечно. Запам`ятай одне - якщо ти не розберешся з усіма проблемами, що перешкоджають твоєму 100% здорового способу життя, то результат твоєї дієти буде лише тимчасовим.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Як приховати зраду фото

Як приховати зраду

Все буває, і навіть заміжні дами, що несуть на своїх плечах тягар життя, мають право на особисте життя та щастя. Однак…

Причини розставання людей фото

Причини розставання людей

Ще вчора він зустрічав тебе, втомлену після курсів, з гарячим термосом і булочками, а сьогодні вже проводжає якусь…

» » Досить є безцільно!