Бутерброди з сиром в мікрохвильовці

Багато хто здивується, навіщо ж давати рецепт страви, яке і так все знають, як приготувати.

інгредієнти:

  • Хліб житній - 4 скибочки
  • Сир твердий - 12 скибочок
  • Вершкове масло - 1 Чайна ложка
  • Червоний мелений перець - 1 Щіпка

інструкції

Багато хто здивується, навіщо ж давати рецепт страви, яке і так все знають, як приготувати. Але я вас запитаю, чи не виходив у вас хліб мокрим знизу? А чи не пригорає чи сир? А чи не залишався чи ваш бутерброд холодним в середині? Впевнена, з такими маленькими проблемами стикалися все :) Тому розповідаю, як приготувати бутерброди з сиром в мікрохвильовці ідеально смачно: 1. У мене хліб був вже нарізаний, але якщо у вас цілісний, - нарізаємо однаковими скибочками завтовшки приблизно в сантиметр. 2. Змащуємо кожну скибочку невеликою кількістю вершкового масла. Це щоб наш хліб не підсушити в процесі приготування. 3. Зверху масла посипаємо кожну скибочку меленим червоним перцем, злегка як би вдавлюючи його ложечкою (адже в СВЧ-печі гуляє вітер, перець може просто розлетітися, якщо його нічим не прикрити). 4. Тому і прикриваємо наш хлібець сирними скибочками. Я беру завжди в розрахунку три шматочки сиру на шматочок хліба. 5. А тепер підуть секрети :) На тарілку, придатну для мікрохвильовки, вистилає шар фольги - це щоб хліб не перетворився на сухарик, якщо у вас трапляється така проблема. 6. І наступний невеликий секрет СВЧ-печі, - в процесі приготування виділяється волога, тому і хліб після мікрохвильовки буває знизу вологим. Щоб цього уникнути, під кожен бутерброд викладаємо звичайну паперову серветку, або ж розстеляємо паперовий рушник поверх фольги. 7. Готово! Тепер викладаємо наші майбутні бутерброди з сиром в мікрохвильовці в домашніх умовах на тарілку по колу, щоб серединка залишилася порожньою. Таким чином, тепло буде розподілятися рівномірно, і ваші бутерброди не залишаться напівхолодних. А тепер відправляємо в мікрохвильовку на півхвилини при повній потужності і насолоджуємося диво-перекусом. Звичайно ж, ви можете додавати і інші інгредієнти на ваш розсуд. Тут, як ви самі розумієте, будь-хто може відчути себе шеф-кухарем. І ще, я вказала чотири бутерброда на дві порції, але будьте готові ще й добавку нести, - настільки це смачно! :)


Кількість порцій: 1-2

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Тости з сиром і часником фото

Тости з сиром і часником

Розтоплюємо вершкове масло - це можна зробити в мікрохвильовій печі, 30 секунд достатиінгредієнти:Хліб - 4…

Сендвіч "монте-кристо" фото

Сендвіч "монте-кристо"

Намазати хліб гірчицею. Викласти на 4 скибочки хліба сир, шинку і знову сир. накрити свеінгредієнти: хліба - 8…

Сухарики в мікрохвильовці фото

Сухарики в мікрохвильовці

Нарізаємо хліб невеликими кубиками і бажано одного розміру. Розчиняємо у воді кубикінгредієнти:Хліб - 500 ГрамСіль -…

Хліб в мікрохвильовці фото

Хліб в мікрохвильовці

Закінчився в будинку хліб, а на вулицю виходити зовсім не хочеться? Не біда - спечемо хліб в миінгредієнти:Борошно з…

Гарячий бутерброд з фаршем фото

Гарячий бутерброд з фаршем

Нарізаємо цибулю тонкими півкільцями. Розтоплюємо в сковороді столову ложку вершковогоінгредієнти:Вершкове масло - 75…

Бутерброди з ікрою фото

Бутерброди з ікрою

Нарізаємо буханку білого хліба на скибочки. Розм`якшує вершкове масло і намазуємо на хінгредієнти:білий хліб - 8…

Бутерброди асорті фото

Бутерброди асорті

Бутерброди з ковбасними кульочки з салямі: Принесіть кульочки з кілець салямі, коториінгредієнти:хліб - 15…

Слойки в мікрохвильовці фото

Слойки в мікрохвильовці

Цей рецепт приготування слоек в мікрохвильовці має два величезних плюси, - по-перше, вінгредієнти:Тісто листкове - 500…

Баклажани в мікрохвильовці фото

Баклажани в мікрохвильовці

Зараз я вам розповім, як приготувати баклажани в мікрохвильовці, - це приголомшливо швиінгредієнти:Баклажани - 400…

» » » » Бутерброди з сиром в мікрохвильовці