Небезпечні для зубів продукти

Небезпечні для зубів продукти
Зубна емаль захищає зуби від шкідливого впливу зовнішніх факторів, тому дуже важливо зберегти її якомога довше міцною і здоровою. Завдяки досвіду світової стоматології вдалося визначити шкідливі для зубів продукти. Парадоксально, але вживання деяких з них в цілому приносить користь організму, тому їх повне виключення з раціону небажано. Як же зберегти здоров`я зубів?

Найбільш шкідливими продуктами для зубів є:

1. Солодкі газовані напої.

Вживання солодкої газованої води сприяє прискореному руйнуванню зубної емалі. Цей ефект солодких напоїв обумовлений вмістом в них великої кількості цукру і лимонної кислоти, через які руйнується емаль. Лимонна кислота розчиняє солі кальцію, що входять до складу зубів. А цукор - чистий вуглевод, впливає на мікроорганізми, що містяться в ротовій порожнині, які виробляють кислоти, також руйнують емаль.

2. Цукерки.

Всі цукерки містять цукор, тому вони шкідливі для зубів. Найбільш шкідливими серед них є іриски, карамелі і льодяники. Вони знаходяться в роті досить довго, тому встигають нашкодити зубам більше, ніж, припустимо, шоколадний батончик.

3. Молоко.


Що міститься в молоці вуглевод - лактоза шкідливий для зубів, тому що він теж руйнує зубну емаль. Як і у випадку зі звичайним цукром, через вживання молока в ротовій порожнині створюється сприятливе середовище для розмноження бактерій, які виробляють руйнує емаль кислоту.

4. Деякі фрукти і овочі.

На жаль, багато фруктів і овочі теж шкодять зубам. Наприклад, цитрусові та томати містять лимонну кислоту, виноград і солодкі яблука - багато цукру, а картопля і банани - значна кількість вуглеводів.

Виходячи їх вищесказаного, постає питання, як же зберегти здоров`я зубів? Можна, наприклад, відмовитися або обмежити вживання солодкої газованої води і льодяників. Але не варто так само надходити з молоком, а також свіжими овочами та фруктами, тому що вони повинні бути присутніми в раціоні з метою підтримки здоров`я всього організму.

Просто в даному випадку потрібно мінімізувати шкоду. Фруктові соки, наприклад, краще пити через соломинку. Це зведе до мінімуму вплив лимонної кислоти на емаль. Також після кожного прийому їжі бажано полоскати рот чистою водою.

А ось чистка зубів відразу після їжі зовсім не така корисна, як багато хто звик думати. Розм`якшення кислотами зубна емаль дуже вразлива, тому чистка зубів завдасть їй ще більшої шкоди. Якщо хочеться почистити зуби після їжі, потрібно почекати півгодини, а ще краще годину.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Зміцнення зубів і ясен фото

Зміцнення зубів і ясен

Зміцнення зубів і ясен - це не просто важлива, а життєво необхідна процедура, яка допоможе не тільки зберегти здоров`я…

Як зняти чутливість зубів фото

Як зняти чутливість зубів

Підвищена чутливість зубів заподіює дискомфорт, тому необхідно знати основні методи для зниження хворобливих відчуттів…

Як зміцнювати емаль зубів фото

Як зміцнювати емаль зубів

Красиві зуби - це символ здоров`я і успіху. Завжди приємно дивитися на променисту посмішку. Щоб зуби залишалися міцними…

Як відбілити зуби? фото

Як відбілити зуби?

Зі сторінок журналів і з екрана телевізора нам щодня посміхаються своїми бездоганними усмішками десятки красунь і…

Як уникнути карієсу фото

Як уникнути карієсу

Найчастіше люди звертаються до стоматологів з карієсом. Каріозною процесам схильні зуби і дітей, і дорослих. Існує…

Як відбілити емаль зубів фото

Як відбілити емаль зубів

Не завжди природа нагороджує білосніжною посмішкою. І, навіть якщо в дитинстві зубки ваші були білі і хороші, то з…

Як зберегти здоров'я зубів фото

Як зберегти здоров'я зубів

Красиві і здорові зуби - зовсім не міф. Їх здоров`я знаходиться в ваших руках. Навіть якщо ви з дитинства схильні до…

Як захистити зуби фото

Як захистити зуби

Страви і напої, які ми вживаємо, можуть впливати на стан наших зубів. Деякі продукти захищають наші зуби, а деякі,…

Як зберегти емаль на зубах фото

Як зберегти емаль на зубах

Зубна емаль оберігає м`які тканини зубів від руйнування, дозволяє кусати їжу і вживати гарячі і холодні напої. Коли…

» » Небезпечні для зубів продукти