Як налаштувати себе сісти на дієту?

Тема краси нашого тіла підніметься знову і знову, мільйони людей в сучасному світі день у день вивчають величезна кількість матеріалу, пробують на собі новітні і не дуже техніки: вправи, дієти, ліки, операції, косметологічні процедури, масажі, в загальному, список цей можна продовжувати дуже довго. Але чи багато хто з нас задаються питанням: а чи варто худнути? І наскільки далеко можна зайти в гонитві за досконалим тілом?

Давайте розглянемо основні причини прагнення скинути зайву вагу. Сюди можна включити турботу про своє здоров`я, а також заклопотаність тим, як оточуючі люди будуть сприймати нас. І постає одна й та сама дилема: як налаштувати себе сісти на дієту. Всі ми розуміємо, що здоровий спосіб життя допомагає зберігати довголіття і красу, а також бажаємо гармонії і щастя. Але хіба щасливі люди, змушені постійно відчувати голод, виснажувати себе нескінченними тренуваннями, лягати під ніж хірурга? Їх життя підпорядковане одній ідеї, яка стає нав`язливою: не з`їсти нічого зайвого, не пропустити заняття в спортзалі, не упустити шансу придбати «чарівну» таблетку. Вони не можуть комфортно перебувати поблизу людей, які приймають їжу, не можуть дозволити собі розслабитися і насолоджуватися такими, здавалося б, буденними і простими радощами.

Однак, з давніх часів відомо про негативний вплив ожиріння на здоров`я. І сам собою виникає відповідь на питання, треба худнути. Отже, це проблема не тільки зовнішнього вигляду. Дійсно, зайві кілограми завдають серйозної шкоди здоров`ю. Їх наявність сприяє розвитку різних ускладнень, таких як, наприклад, цукровий діабет, ішемічна хвороба серця, інфаркт міокарда, інсульт і навіть онкологічні захворювання. Не варто забувати і про проблеми психологічного плану: низьку самооцінку і комплексів, що отруюють життя людини. Позбавлення від цих бід дається часом важче, ніж найважчі дієти.


Ожиріння - це прямий наслідок способу життя людини, його ставлення до правильного харчування і фізичної активності. Тому людям, серйозно задумався про зміну свого тіла, можна порекомендувати не упустити і оцінку свого внутрішнього стану - свій погляд на світ, на життя, свою роль в цьому світі. Вони повинні усвідомити, що не просто хочуть «прибрати пару кілограмів», але трансформуватися в нову - здорову і красиву, як зовні, так і внутрішньо - особистість. Необхідно зрозуміти, що не прийде чарівник і не зробить нікого невідпорним, але тільки щоденна дисципліна, що приносить радість, зможе допомогти в цій нелегкій справі. Тут мається на увазі не ідея-фікс, а зовсім відмінний спосіб життя для людини, який усвідомив, наскільки смачніше може бути салат зі свіжих овочів або соковитих фруктів їжі з фаст-фуду, відчув і оцінив відчуття легкості руху замість задишки і тяжкості, зупинився і задивився на своє відображення у вітрині. Варто тільки нашому організму «розкуштувати» такий підхід, як він сам почне «просити» ще й у цей момент головне - це прислухатися до себе, ставити собі питання: «чи дійсно я хочу з`їсти добавку або це вимога звички?», «Бажаю я посидіти біля телевізора або все-таки варто прокотитися на велосипеді в тінистому парку? ». Якщо Ви будете чуйними, то зможете розібрати як з-під купи звичок і прошарку ліні Ваше тіло скаже Вам, що порадіє можливості розім`ятися. Адже всім відомі ендорфіни, гормони щастя, виробляються не тільки від прийому шоколаду, але і при заняттях спортом- при цьому вони точно також впливають на центр задоволення в нашому головному мозку. Крім того їх можна отримувати (що теж навряд чи Вас здивує) при заняттях сексом, який є відмінним засобом для підтримки форми і самого що ні на є відмінного настрою.

Худнуть можна порекомендувати гідний фільм BBC «10 речей, які Ви не знали про втрату ваги», а також не забувати про прості правила, таких як збалансоване харчування (що включає смачні, але корисні і не калорійні страви), а також збільшення фізичної активності (НЕ нудні і вимотують заняття на тренажерах, але улюблений вид спорту, гри, які приносять задоволення і радують).

Наостанок хочеться побажати всім гармонії і безлічі світлих моментів у Вашому здорового і щасливого життя! Любіть себе і своє тіло, прислухайтеся до нього і воно підкаже Вам, що для нього краще!

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Здоров'я, молодість і краса фото

Здоров'я, молодість і краса

Наша сучасна життя повне стресів, проблем і нагадує біг з перешкодами. Нам все важче тримати себе в формі, стежити за…

З чого почати схуднення фото

З чого почати схуднення

Ось уже вкотре, лягаючи спати, ви думаєте - "все, так більше не можна, з завтрашнього дня почну худнути - сідаю на…

Чим допомагає йога фото

Чим допомагає йога

Йога являє собою древнеиндийскую систему фізичної і психічної культури. В даний час йога завоювала велику популярність…

Фігура з гарантією фото

Фігура з гарантією

Зайва вага - один з найболючіших питань не тільки серед жінок, а й серед чоловіків. Етичні норми, нав`язані нам глянцем…

» » » Як налаштувати себе сісти на дієту?