Якщо дитина народилася мертвою

Вас спіткало велике горе - дитина народилася мертвою. Нестерпно важко жінці повертатися додому з пологового будинку на самоті. У неї можуть виникнути комплекси провини, власної неповноцінності, боязнь і небажання нової вагітності. Тільки допомога і турбота чоловіка, рідних, близьких і друзів, створення будинку психологічного комфорту допоможуть жінці вийти з цього важкого психологічного стану, повірити в себе, у можливість мати дитину.


Існує думка, що чим швидше жінка знову завагітніє, тим легше вона вийде з важкого стану. Ми вважаємо цю думку помилковою. Перш за все необхідно обстеження і з`ясування причини мертвонародження, яка часто пов`язана зі станом здоров`я жінки. Необхідно встановити причину нещастя і тільки потім думати про нову вагітність. Навіть якщо мертвонародження випадковість, то і тоді потрібно перш за все відновити здоров`я - і фізичне, і психічне. Доцільність нової вагітності і терміни для її настання треба обговорити з лікарем-гінекологом.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Вправи під час вагітності фото

Вправи під час вагітності

Регулярна фізична активність гарантує міцне здоров`я і допомагає управляти деякими симптомами вагітності. Якщо під час…

Чи можете ви стати батьком? фото

Чи можете ви стати батьком?

Багато чоловіків і жінки впевнені в тому, що відповідь на це питання залежить тільки від того, чи можуть вони зачати…

» » Якщо дитина народилася мертвою