Чи можете ви стати батьком?

Багато чоловіків і жінки впевнені в тому, що відповідь на це питання залежить тільки від того, чи можуть вони зачати дитину. Звичайно, нормальна здатність до репродукції у обох - необхідна умова для народження сина чи дочки. Однак проблема складніше. Ми вже говорили про те, що здоров`я майбутньої дитини, його нормальний розвиток, ваше батьківське і материнське щастя багато в чому залежать від того, чи буде малюк бажаним, а його поява на світ запланованим. Майже напевно ви скажете: так, краще, якщо дитина народиться тоді, коли сім`я досягне певної матеріальної незалежності і стабільності. Ви назвали ще одну складову поняття "запланована вагітність". Але чомусь про головну умову народження повноцінної дитини - здоров`я батьків перед зачаттям, під час нього, а жінки - і при виношуванні вагітності, - як правило, не говорять.


У більшості розвинених країн перед вступом у шлюб прийнято проходити медичний огляд. Визначається стан здоров`я майбутнього подружжя і, зокрема, їх здатність до виробництва здорового потомства. На жаль, в нашій країні немає такої традиції. А адже дошлюбне медичне обстеження дозволяє уникнути важкого розчарування, коли після декількох років спільного життя з`ясовується, що чоловік або дружина не можуть мати дитину або через невиліковного безпліддя, або через спадкової хвороби з високим ризиком передачі її потомству. Зрозуміло, подружжя може бути щасливим і без дітей або з прийомною дитиною. Але про цю перспективу слід знати заздалегідь і свідомо вирішуватися на такий шлюб.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Коли пора заводити дитину? фото

Коли пора заводити дитину?

Багато хто не уявляє собі щасливого життя без дітей. Сім`я починається, коли двоє вирішують жити разом і піклуватися…

Первинне безпліддя - не вирок фото

Первинне безпліддя - не вирок

Деяким парам, щоб зачати дитину, досить відмовитися від контрацептивів, налаштуватися на вагітність і чекати. Інші ж…

Якщо ви хочете дитини фото

Якщо ви хочете дитини

У житті кожної сім`ї рано чи пізно настає момент, коли подружжю доводиться вирішувати - мати їм дитину чи ні. Краще,…

» » Чи можете ви стати батьком?