Високий рівень шопінг

Високий рівень шопінг
Багато жінок стикаються з тим, що покупка незначних дрібниць «з`їдає» значну частину їх сімейного бюджету. Зазвичай це трапляється тому, що в самий невідповідний момент колготки рвуться, шпильки губляться, а продукти закінчуються. А коли гроші вже витрачені, то виникає проблема: «Нічого наче не купила, а стільки грошей відлетіло». Можливо, щоб стати «просунутим» покупцем, треба усвідомити деякі правила шопінгу.
Для початку треба оцінити - чого в будинку дійсно не вистачає, а без чого можна поки обійтися. А потім скласти довгий список необхідних покупок. Наступним кроком буде вибір дня шопінгу. Це необхідно, щоб в день закупівель дама була сексуально задоволена, а також сита. Як не дивно, але саме в стані дефіциту задоволень людина здатна накупити багато зайвого.

Світ шопінгу є підступним для споживача через спокуси піддатися на рекламні пастки. Треба враховувати, що приємна музика, напівтемрява і стіни, пофарбовані в пастельні тони, покликані присипляти пильність покупців в бутиках і налаштовувати їх на отримання насолод у вигляді обновок. Тому просто ходити в магазин, щоб «подивитися», не треба. Краще чітко дотримуватися списку. Наприклад, якщо в квартирі йде ремонт, то на час його проведення потрібно відмовитися від походу по інших магазинах, крім будівельних і, природно, продуктових.

Деякі дамочки зможуть претендувати на звання «Королева шопінгу», якщо навчаться торгуватися і дізнаються хитрощі придбання недорогих, але якісних речей. Наприклад, на ринку можна спочатку просто дізнатися ціну. А потім почати шукати який-небудь вада у уподобаної речі: вголос почати сумніватися в її якості, знайти якісь незначні сліди від помади, невидимі затяжки від нігтів, мікроскопічні тріщинки і т. д.

А далі спробувати знизити ціну на 50% -30%. Не варто звертати особливої уваги на аргументи типу: «Я тільки реалізатор», «Я їх вже сьогодні двадцять штук продав». Якщо господар незговірливий, то треба зробити вигляд, що погодилася з вартістю речі, а потім почати коливатися і спробувати піти, як ніби передумавши. Все це треба робити впевнено і правдоподібно. Зазвичай нерви продавців не витримують і вони готові значно поступитися в ціні.

Щоб не шкодувати потім про зайві покупках, можна взяти за правило - ходити по бутіках, ринках і магазинах без грошей. І просити продавців відкласти річ на якийсь час. Якщо предмет гардероба дійсно сподобається, то за ним захочеться повернутися. А в разі, коли він виявляється зайвим, то відстрочене рішення здійснення покупки згасне. Утриматися від покупок в інтернеті допоможе відповідний використовуваному браузеру плагін, який блокує рекламу. Також мало хто знає, що в секонд-хендах можна купити фірмові, нові речі за «смішними» цінами. Але для того щоб купувати недорогі речі, треба стати знавцем цін.


Покупку тих продуктів, які довго зберігаються, краще робити на оптових базах і в супермаркетах. Просуватися по магазину краще проти годинникової стрілки, тоді більша ймовірність, що заодно «по дорозі» не підніметься рука купити щось незаплановане. купуючи продукти великою партією, можна заощадити не тільки гроші, але і витрачені час і сили. Тому що в цьому випадку можна поїхати на машині або найняти таксі.

Принцип «Що дорожче, то і краще» часто терпить фіаско. Так як зазвичай споживачі платять розкручену за марку, а не за якість товару. Тому великі придбання у вигляді пилососа, телевізора, посудомийної або пральної машини треба робити за допомогою консультанта. Тут важливо дізнатися про зручність застосування і якості електроприладів. Краса, звичайно, теж важлива. Такі покупки повинні бути заздалегідь заплановані.

іноді корисно не купувати речі, а користуватися ними, взявши напрокат. Навіщо платити за плаття, яке знадобиться тільки на один вечір? Або купувати диск з фільмом, який подивишся максимум один раз? Також можна закуповувати з рук деякі речі досить в хорошому стані. Для цього є оголошення в інтернеті. До речі, там можна продати непотрібні речі, які шкода викинути і нікому віддати. З подругами можна обмінюватися послугами знайомих. Наприклад, вона порадить відмінні і недорогі послуги перукаря, а їй можна підказати, де дешевше найняти хорошого сантехніка.

Володіючи знаннями і застосовуючи на практиці всі секрети шопінгу, можна «виглядати на всі сто», витрачаючи менше грошей і зусиль. Сімейний бюджет при цьому тільки виграє.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Що я думаю про шопінг фото

Що я думаю про шопінг

В останні роки в нашій країні і в усіх країнах світу, почався бум під назвою - Шопінг (в перекладі з англійської -…

Як відмовитися від покупки фото

Як відмовитися від покупки

Деякі дівчата не можуть встояти перед покупкою речі, яка їм дуже сильно сподобалася. Покупців заманюють яскравими…

» » Високий рівень шопінг