Правила шопінгу: що не розоритися

Правила шопінгу: що не розоритися
Часто трапляється, що, мріючи про покупку якихось речей і купуючи їх, через деякий час ви розумієте, що ця річ не приносить вам такого задоволення, про який мріяли. Шопінг вважається хорошим засобом для підняття настрою, яке відразу знижується, коли підрахуєте, у що воно обійшлося.

Ходити в магазин за компанію з подругами або від нудьги, значить знайти себе на покупку непотрібних речей, або речей однотипних, вже наявних у вашому гардеробі.

Налаштуйтеся критично, коли будете слухати швидку мову професійних продавців, розхвалюють товар. Задавайте йому питання, щоб збити темп мови, і дати собі можливість осмислити отриману інформацію і не купити непотрібну річ.

Не купуйте річ без примірки. На вітрині товар може виглядати привабливіше, ніж на вашій фігурі, а його розмір, колір або фасон може не відповідати вашому стилю.

Після примірки відкладіть річ і походіть по магазину, розглядаючи весь асортимент, цілком ймовірно, що підберете таку ж, але більш вигідну за ціною в інших відділах. Якщо це річ дорога, то складіть список декількох магазинів.

Перед походом в магазин визначитеся зі списком речей, які ви запланували купити, тоді ймовірність купити непотрібну річ знизиться, і ви не витратите зайві гроші. Беріть з собою рівно стільки грошей, скільки ви плануєте витратити.


Забудьте банківську картку вдома тому, що розплачуватися реальними грошима набагато важче, ніж віртуальними.

На розпродажах вигідніше купувати основні речі, без яких вам не обійтися - майки, штани, спідниці, які не вийдуть з моди і будуть актуальні. При покупці речі зі знижкою, задумайтеся, купили б її, якби не було такої великої знижки.

Не користуйтеся швидкими кредитами, ви не завжди можете прочитати всі умови договору, і не зможете зважити, наскільки річ вам необхідна.

Людина за своєю природою є нераціональним. Є розбіжності в тому, чого він хоче домогтися і тим, як себе реально веде. Люди досить багато витрачають і мало зберігають. Однак зовсім вже економити не варто, тому просто раціонально підходите до своїх бажань і можливостей.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Що я думаю про шопінг фото

Що я думаю про шопінг

В останні роки в нашій країні і в усіх країнах світу, почався бум під назвою - Шопінг (в перекладі з англійської -…

Як не купувати зайвих речей фото

Як не купувати зайвих речей

Нерідко ми, заглядаючи в набитий шафа, не можемо зупинитися на жодній стоїть речі: щось не підходить за розміром, що…

Розпродаж, як квест фото

Розпродаж, як квест

Двічі на рік у економних модниць з`являється можливість поповнити свій гардероб за рахунок розпродажів. Однак…

» » Правила шопінгу: що не розоритися