Економічний шопінг: одягаємося по-розумному

Економічний шопінг: одягаємося по-розумному
Процес покупки сьогодні прийнято називати шопінгом. Добре, якщо після шопінгу в гаманці залишаються гроші, а на душі радість. Однак часто буває навпаки - шафа забита речами, до зарплати ще тиждень, а надіти нічого. Дуже знайомо, чи не так? Як навчитися правильно купувати і не втрачати голову при вигляді магазинних вітрин?

Складайте список необхідних покупок

У гардеробі жінки повинні бути присутніми речі, які поєднуються один з одним і дозволяють виглядати з голочки щодня. Необхідні спідниця, брюки і жакет, які можуть носитися і разом і окремо, універсальні класичні джинси, кілька блузок (для роботи і на вихід), зручна водолазка, теплий светр або кофта, кілька футболок і топів. з верхньої одягу - зимове пальто, плащ або куртка на міжсезоння і річна вітровка. Це - мінімальний набір, інше залежить від вашого гаманця.

Пам`ятайте - всі речі повинні поєднуватися за кольором і фактурою. Ви не повинні перед виходом з дому судорожно шукати, яка саме блузка підійде до ваших штанів.

де купувати

Дуже зручні великі торгові центри - в них представлені товари різних марок і цінової категорії. Ви зможете порівняти і ціни, і моделі. Не варто купувати речі на ринках, в переходах або з рук - придбавши дешеву кофточку або піджачок, ви отримаєте задоволення від покупки. Однак після кількох тижнів шкарпетки або після першого прання ви можете глибоко розчаруватися.

що купувати


Купуйте зручний одяг. Це - головний принцип правильного шопінгу. Не варто хапати туфлі на шпильках і сукні стрейч. Їх ви придбаєте тоді, коли вам потрібно саме така вихідна одяг. А якщо ви прийшли, щоб купити щось на кожен день, купуйте тільки те, що підходить для цієї мети. Можна навіть взяти з собою спідницю або брюки, до яких ви шукаєте светрик, і подивитися, як це буде виглядати.

Кого брати з собою

Нікого. Краще, якщо ніхто не буде вас відволікати, радити або нав`язувати свої переваги, умовляючи купити черговий непотрібний вам блейзер або піджак.

Яку суму брати в магазин

Беріть стільки грошей, скільки ви збираєтеся витратити. Для цього варто попередньо дізнатися, скільки коштують речі, подібні тим, що вам потрібні. Наявність в гаманці зайвих грошей може призвести до того, що ви витратите їх на якусь непотрібну річ.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Що я думаю про шопінг фото

Що я думаю про шопінг

В останні роки в нашій країні і в усіх країнах світу, почався бум під назвою - Шопінг (в перекладі з англійської -…

Сезонна паніка фото

Сезонна паніка

Ніщо так не піднімає настрій жінкам, як хороший шопінг. А що таке хороший шопінг? Це, перш за все, маса вільного часу,…

Як скласти гардероб жінки фото

Як скласти гардероб жінки

Проблема під назвою «нічого надіти» актуальна навіть при повному шафі речей. Її викликає невміння підібрати…

Як стати стильною дівчиною фото

Як стати стильною дівчиною

Питанням, як виглядати стильно, спантеличені багато. Всім хочеться виглядати стильно. Можна купити багато модних і…

» » Економічний шопінг: одягаємося по-розумному