5 Питань, які не варто йому задавати

5 питань, які не варто йому задавати
Недарма в народі складаються анекдоти про ідеальну глухоніму дружину. Жінки люблять поговорити - кожна по-різному, природно. Часом жінка схожа на дитину, який тільки почав пізнавати світ. «А що?», «А чому?», «А навіщо?», «А як?». Однак є ряд питань, які коханому чоловікові краще не ставити.

1. «Про що ти думаєш?»

Зазвичай таке питання жінка задає, коли в розмові виникає пауза. І найчастіше бажає почути один єдиний відповідь: «Звичайно ж, про тебе!». Але ж в хвилину тиші він може думати про погоду, про котируваннях валют або про пляму на шпалерах! А якщо він відповість чесно, вас така відповідь, звичайно ж, не влаштує. Якщо чоловік дійсно захоче поділитися з вами своїми думками, то він сам це зробить без додаткових прохань.

2. «Ти де?»

Коли чоловік чує подібне питання, йому здається, що ви намагаєтеся контролювати його життя. Визнайте, це і справді так - рідкісна жінка цікавиться місцем розташування чоловіки з чистого інтересу. Цілком можливо, ваш чоловік чесно відповість вам на поставлене запитання, але обов`язково відчує роздратування. Не варто зайвий раз затівати сварку, адже відстежувати всі пересування людини все одно неможливо.

3. «Скажи мені чесно, я товста?»


Якої відповіді ви чекаєте, задаючи таке питання? Звичайно ж: «Ні, дорога, ти прекрасно виглядаєш!». А якщо чоловік візьме і чесно відповість: «Так»? Напрошуватися на компліменти можна більш витонченими і менш дратівливими способами, тому що чоловік зовсім втрачається, намагаючись знайти єдино вірну відповідь на подібне питання.

4. «Скільки у тебе було жінок?»

Припустимо, він відповість, що багато. Тоді він, звичайно ж, буде бабієм. А якщо мало? Значить, він недосвідчений і недостатньо привабливий. Якщо чоловік захоче, він і сам вам розповість про своє минуле, хоча психологи наполегливо рекомендують не говорити на подібні теми зі своєю другою половинкою.

5. «А ти мене любиш?»

Подібні визнання не варто виривати кліщами. Якщо чоловік любить, він скаже про це. Якщо не говорить, значить, не любить. Тут все просто. А вимушене визнання в любові ... Ну, хіба зробить воно вас щасливою? ..

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Як маніпулювати чоловіком? фото

Як маніпулювати чоловіком?

Прочитавши цю статтю, ви дізнаєтеся кілька способів, як маніпулювати чоловіком, для досягнення своїх цілей і планів.…

Каверзні питання чоловікам фото

Каверзні питання чоловікам

Каверзні питання - це питання із секретом на ризиковану тему. Відповідати на них, звичайно, незручно. Але зате з їх…

Любить чи ні? фото

Любить чи ні?

Як дізнатися, чи любить вас чоловік чи ні, каже правду або обманює. "У вас є чоловік, але ви не впевнені, наскільки…

Психологія чоловічої зради фото

Психологія чоловічої зради

Погодьтеся, дивно, що при поголовне бажанні чоловіків змінювати, ми живемо в моногамному суспільстві? Змінюють якщо не…

Чоловік моєї мрії фото

Чоловік моєї мрії

Якщо провести опитування серед молодих жінок на вулиці, зустріли вони в житті чоловіка свій мрії, то тільки дуже мало…

Про що краще не питати фото

Про що краще не питати

Жінки люблять ставити запитання, але ось на деякі з них чоловіки вважали за краще б не відповідати. Іноді вони так і…

» » 5 Питань, які не варто йому задавати