Чоловік моєї мрії

Чоловік моєї мрії
Якщо провести опитування серед молодих жінок на вулиці, зустріли вони в житті чоловіка свій мрії, то тільки дуже мало хто з них зможуть сказати «так». Більшість же відповість «ні».

З усіх жіночих мрій мрії про чоловіків найміцніші і самі нереалізовані.

У всі часи дівочі мрії про ідеальне коханого несли своїх власниць далеко від реальності. У 14-17 років це цілком дозволено. В юному віці дівчата мріють про відомих акторів, співаків, спортсменів. Зрозуміло, що шансів зустрітися з ними і тим більше завести роман - один на мільйон.

Згодом наївні дівочі захоплення проходять, поступаючись місцем більш тверезого і навіть меркантильного погляду на життя. І уявлення про чоловіка-мрії теж змінюється. тепер уже молода жінка мріє про розумного або талановитого, успішному і обов`язково красивому чоловікові. У наш час це приймає масштаби масової медитації. Ну звичайно, нас, дурненький, зрозуміти можна. Яка жінка не захоче, щоб за неї на роботу заїхав карколомний красень на новому Форді або Мерседесі. І щоб все подруги позеленіли від заздрощів. Це обов`язкова умова. Але реальність жорстока. І заміж ми виходимо за нормальних реальних чоловіків, а не метросексуалів з глянцевої обкладинки журналу.

Вийшовши заміж, жінка наполегливо продовжує мріяти. Тепер її мрія - ідеальний чоловік. Як зі старої пісеньки «Щоб не пив, не курив, і квіти завжди дарував, щоб зарплату віддавав, тещу мамою називав ...». Що ж. Нам жінкам тільки дозволь. Самі без сторонньої допомоги ми вже не зупинимося.


Але чоловіки, природно, всіма силами чесно чинять опір нашим неприборканим фантазіям і роблять все можливе, щоб звести їх нанівець.

Поки жінки зайняті господарством і мріями, непомітно приходить осінь життя. І літні дами мріють тільки про те, щоб у дітей і онуків все було в порядку, а їх самих не допікали хвороби.

Поглянувши суворим поглядом поверх окулярів на свого потертого життям чоловіка, вона, нещасна, раптом каже сама собі: «Він і є чоловік моєї мрії».

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Хочу вийти заміж фото

Хочу вийти заміж

З самого раннього дитинства всі дівчатка мріють про прекрасного принца, про шлюбній сукні і про розкішне весілля. З…

Який він, ідеальний чоловік? фото

Який він, ідеальний чоловік?

З самого раннього віку всі дівчатка починають мріяти про Принца на білому коні. Але, дівочі мрії і міркування про те,…

Чоловік, що живе з мамою фото

Чоловік, що живе з мамою

Ви зустріли чоловіка своєї мрії: він розумний, начитаний, акуратно одягнений і ерудований. З ним можна поговорити про…

Як стати дівчиною його мрії фото

Як стати дівчиною його мрії

Дівчиною-мрією хотіла б стати кожна. Але не всі знають, що для цього потрібно. Мало мати привабливу зовнішність. Як…

» » Чоловік моєї мрії