Психологія чоловічої зради

Погодьтеся, дивно, що при поголовне бажанні чоловіків змінювати, ми живемо в моногамному суспільстві? Змінюють якщо не все, то дуже багато, якщо не фізично, то хоча б в думках, а то й в думках, то підсвідомо. При великому бажанні володіти безліччю жінок, правителі колись вирішили, що дружина повинна бути тільки одна і змінювати їй - неправильно. Якби з дитинства нам розповідали про те, що в невірності немає нічого страшного, ми б, напевно, так і думали.

Візьміть первісне суспільство - про шлюб тоді не йшлося, вицепіл першу-ліпшу біля багаття - за волосся і в печеру, піднімати демографічне становище планети. У стародавній Греції ситуація змінилася, ось тільки не особливо сильно, начебто вже і держава, і шлюб ... але за волосся тягли вже не тільки жінок і не обов`язково в печеру, стародавні греки були винахідливим народом. Навіть мусульмани, яким можна брати скільки завгодно жінок і то, часом поглядають на сусідній гарем. У чому ж причина такої поведінки? Звичайно ж, жінки і чоловіки - дуже різні, і нам буває важко зрозуміти один одного.


Жінки не стільки змінюють фізично, скільки ставлять крапку в своїх попередніх відносинах. Змінила - значить все, "ти мені не цікавий, я тебе більше не люблю". Згадайте Анну Кареніну або Катерину з п`єси Островського "Гроза", вони не стільки закохуються в нового залицяльника, скільки говорять своєму старому: "Ти мені не потрібен, мені з тобою погано, я не люблю тебе". Зрадою жінки мстять своїм чоловікам за нещасливе життя, за те, що їм не вистачає емоцій, любові, та того ж сексу!

Чому ж змінюють чоловіки? Що ВОНИ хочуть сказати цим? Мені не хотілося б засмучувати читача, але, на жаль, чоловіками править одна лише хіть, вони просто бачать жінку і хочуть її. Щоб краще зрозуміти, уявіть побутову ситуацію. Все життя чоловік вранці п`є каву Він це любить і не збирається відмовлятися від своєї звички, але в один прекрасний день він бачить сосиски. Йому дуже хочеться спробувати сосиску. Це не означає, що він більше не любить каву, це не говорить про те, що з кавою у нього пішла тріщина у відносинах, побачивши сосиску він не полюбив її, чесно кажучи, і до кави він звикав не один тиждень. Він просто один раз відкрив холодильник і побачив сосиску ...

Звичайно, утриматися від цієї спокуси для кого-то легко, не всі чоловіки зраджують. Інші не бачать в цьому нічого поганого. Насправді, не всі представники чоловічої пода можуть зрозуміти, чому розбудовується їх дівчина. Вони не думають, що образа відбувається тому, що погляди на зраду у них різні. Чоловік любить свою жінку, але ось вирішив спробувати ще когось, просто так, нудно було.

Але якщо спочатку цей флірт не є для них чимось серйозним, чому ж хлопці йдуть до своїх коханок? Чесно кажучи, це відбувається вкрай рідко. Найчастіше в цьому винна сама жінка. Якщо ви починаєте здогадуватися, що чоловік вам зраджує, то про що ви подумаєте в першу чергу - розлюбив. У цей момент жінкам відбиває пам`ять і логіку. Вони геть-чисто забувають про те, як колись завойовували любов ближнього свого і починають застосовувати досить дивні методи повернення: скандали, сльози, вмовляння, тортури і допити. А ось у коханок з цим все впорядке, вона дає чоловікові "відпочити" від своєї сварливої баби, оточуючи його любов`ю, ласкою і сексом. Чоловік розуміє, що його коханка не завжди буде такою милою і дбайливою, як зараз, але зі старою гримза жити вже все одно неможливо. Відносини себе зжили ...

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Кого не хочуть чоловіки фото

Кого не хочуть чоловіки

Деяких жінок чоловіки не можуть пропустити повз себе без уваги, а на деяких дивляться байдуже. Кому-то завжди змінюють,…

» » » Психологія чоловічої зради