Заміж за іноземця - найбільша удача або самий необдуманий крок?

Заміж за іноземця - найбільша удача або самий необдуманий крок?
Не секрет, що молоді дівчата нерідко замислюються про шлюб з іноземцем. Вони розраховують вийти заміж за багатого людини, ні в чому собі не відмовляти, виїхати за кордон і жити там щасливо. Але іноді казка, придумана молодою і недосвідченою дівчиною, розбивається об сувору і непривабливу правду. Тому, вибираючи в чоловіки громадянина іншої країни, тисячу разів подумайте.

Якщо ваша подруга вийшла заміж за іноземця, не поспішайте заздрити її долю, навіть якщо разом із заміжжям вона знайшла матеріальне благополуччя: великий і Вродливий будинок, дорогий автомобіль і пристойний рахунок на банківській картці.

Знайомство з іноземцем найчастіше відбувається через інтернет або клуби знайомств. Спілкування відбувається в таких випадках через листування. На жаль, такі знайомства надто швидкоплинні, і не завжди є можливість до заміжжя пізнати людину краще, зрозуміти його характер, розгледіти внутрішній світ.

Розуміти, що за людина знаходиться поруч з нею, жінка починає, вже покинувши свою країну і вийшовши заміж. Іноді до цього часу в родині вже з`являються діти, громадяни іншої країни. Ви повинні бути готові до того, що при розлученні, відповідно до законодавства іншої країни, діти можуть залишитися з батьком, а не з вами. У разі ж нерозв`язного конфлікту між батьками дітей можуть передати на виховання в іншу сім`ю або в притулок.

Дівчині, яка вийшла заміж за іноземця, потрібно добре знати мову тієї країни, звідки родом її чоловік. Адже їй необхідно буде налагоджувати спілкування не тільки з чоловіком, але і з його друзями, з сусідами, можливо, влаштовуватися на роботу.

Приготуйтеся також до того, що навіть при наявності диплома про вищу освіту, вам складно буде знайти престижну, добре оплачувану роботу.


Коли ви виїжджаєте слідом за чоловіком-іноземцем в іншу країну, то втрачаєте можливість спілкування з батьками та подругами. Ви зможете бачитися з ними, приїжджаючи в відпустку. Але чи буде ваш чоловік задоволений великими витратами на авіаквитки або телефонні переговори?

Доведеться також звикати до нових традицій і умов проживання. Іноземці не такі марнотратні, як це може вам здатися в момент залицяння. Найчастіше середньостатистичний іноземець (француз, німець) економить на всьому: воді, електроенергії і т.д. Тут просто може позначатися різниця у вихованні, менталітеті. Звідси виникають непорозуміння і сварки в родині.

Зрештою, у вас може бути різна віра. Подумайте над тим, що доведеться вирішувати питання про віросповідання майбутніх дітей і про зміну ваших релігійних поглядів.

Якщо ви готові долати всі труднощі і вірите, що тільки з іноземцем можете бути щаслива, ризикуйте і вчіться підлаштовуватися до умов нової країни.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Шлюб з іноземцем фото

Шлюб з іноземцем

Не секрет, що заміжжя є однією з найпоширеніших цілей молодих дівчат. Багато хто хоче вдало вийти заміж, створити міцну…

Хочу заміж за іноземця! фото

Хочу заміж за іноземця!

Не важливо, з якої причини ви не зустріли принца на батьківщині. Вийти заміж за іноземця - завдання цілком здійсненне.…

Мій наречений - іноземець фото

Мій наречений - іноземець

Любові покірні не тільки всі віки, але і всі національності. У століття світової глобалізації познайомитися і…

Як укласти шлюб з іноземцем фото

Як укласти шлюб з іноземцем

Для багатьох жінок пошук супутника життя стає важкою справою. Але останнім часом можливості для спілкування з людьми…

Шлюб з іноземцем: чи варто? фото

Шлюб з іноземцем: чи варто?

Найчастіше російські дівчата прагнуть вибрати для себе в якості чоловіка іноземця, при цьому нічого не підозрюючи про…

Мій чоловік - іноземець фото

Мій чоловік - іноземець

Дівчину, яка хоче вийти заміж за іноземця, зазвичай мучить безліч страхів ... Різні країни, несхожі один на одного…

» » Заміж за іноземця - найбільша удача або самий необдуманий крок?