Хочу заміж за іноземця!

Хочу заміж за іноземця!
Не важливо, з якої причини ви не зустріли принца на батьківщині. Вийти заміж за іноземця - завдання цілком здійсненне. Крім соціальних ресурсів і сайтів знайомств, існують організації, які займаються підбором закордонних женихів і наречених. Але спочатку можна спробувати влаштувати свою долю самостійно.

Де шукати заморського нареченого? Звичайно, в тій країні, куди ви хочете переїхати. Погодьтеся, закордон закордону ворожнечу. І наречений з бананової республіки не завжди зможе відповідати вашим вимогам. А ось жителі європейських країн, США, Канади, Нової Зеландії дуже часто виявляються гідною парою. Особливо відчувається нестача наречених в Австралії, тому якщо ви хочете вийти заміж швидко - шукайте нареченого з цього континенту.

Пошук краще почати з реєстрації на міжнародних сайтах знайомств або в соціальних мережах, доступних у всіх країнах. Складіть цікаву анкету, розмістіть кращі фотографії і починайте спілкування з зацікавили вас чоловіками. Звичайно, вам знадобляться хоча б мінімальні знання англійської мови. Тому заздалегідь запишіться на курси або повторіть шкільний курс самостійно. Коли ви відберете кілька гідних претендентів на руку і серце, можна переходити до відеодзвінків. Так ви дізнаєтеся, як виглядає насправді ваш обранець, який він в спілкуванні, чи цікаво з ним розмовляти. Якщо наречений не підійде - хоч англійська потреніруете.

Якщо є можливість - вирушайте в туристичну поїздку в країну, за громадянина якої ви хочете вийти заміж. Правда, всього два тижні для пошуку відповідного кадру може виявитися недостатньо. За цей час ви зможете тільки познайомитися з одним або декількома зацікавили вас іноземцями. А ось дізнатися їх ближче навряд чи вийде. Але ви можете обмінятися контактами і листуватися вже з дому. Хто знає, можливо, знайомство і переросте у щось більше.


якщо самостійно знайти нареченого не вийшло - зверніться до професіоналів. Досвідчені свахи з шлюбного агентства підберуть вам відповідні кандидатури. Швидше за все, їх послуги не будуть безкоштовними. Але зате вам нададуть анкети іноземців, які дійсно хочуть одружитися, і саме з російською дівчиною.

Яким би чином ви не шукали собі принца, завжди пам`ятайте, що іноземні чоловіки дуже сильно відрізняються від співвітчизників. На це впливає і відмінність в культурах, і інший спосіб життя, і відмінне від нашого виховання. Збираючись на постійне місце проживання в іншу країну, обов`язково подумайте, а чи зможете ви прийняти місцеві підвалини і жити за чужими правилами?

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Вірний спосіб вийти заміж фото

Вірний спосіб вийти заміж

Пам`ятаєш, з якого моменту ця ясна думка засіла в твоїй світлій голівці: пора заміж? Вірний спосіб вийти заміж -…

Як вийти заміж за англійця фото

Як вийти заміж за англійця

Не секрет, що російські жінки люблять виходити заміж за іноземців. Великою популярністю користуються серед наших…

Як вийти заміж за шведа фото

Як вийти заміж за шведа

У період глобалізації та розвитку інтернет-технологій у людей значно зростають не тільки професійні можливості, але і…

Як знайти мамі чоловіка фото

Як знайти мамі чоловіка

Самотні жінки віддають всю свою любов дітям, але діти мають властивість швидко дорослішати. У підсумку надмірна опіка…

Вийти заміж за канадця фото

Вийти заміж за канадця

Популярність закордонних наречених в Росії зростає з кожним роком. Якщо раніше вийти заміж за іноземця було нелегко, і…

Мій наречений - іноземець фото

Мій наречений - іноземець

Любові покірні не тільки всі віки, але і всі національності. У століття світової глобалізації познайомитися і…

Як вийти заміж за іноземця фото

Як вийти заміж за іноземця

Шлюби між людьми різних національностей, в тому числі з іноземцями, не рідкість. Багатьом дівчатам хочеться піти від…

Як вийти за іноземця фото

Як вийти за іноземця

Іноземний чоловік - мрія багатьох російських дівчат, незадоволених недоліком відповідних кавалерів на батьківщині.…

» » Хочу заміж за іноземця!