Вийти заміж за іноземця: чоловіки made in europe

Яким представляється європеєць більшості жінок? Чоловік в діловому дорогому костюмі з ноутбуком під пахвою, що летить до свого Porsche або ж Mercedes? Або такий собі принц на білому лімузині, який неодмінно живе, якщо не в розкішному замку, то в шикарному будинку і тільки те й робить, що мріє про свою принцесі? Так можуть думати тільки милі і юні діви.

При першому знайомстві здається, що європеєць часто схожий на «нашого», свого. Але ця схожість оманлива. І саме вона часто провокує безліч помилок при знайомствах. Навіть якщо ти прекрасно говориш на його мові, це ще не гарантія, що він розуміє правильно тебе, а ти - його. Тому, будуючи стосунки із містером «euro» треба осягнути непросту науку розуміння.

Отже, які вони, європейські чоловіки?

Німці мають репутацію народу пунктуального і охайного. І це так. Скажімо прямо: таких чистих вулиць як в Німеччині пошукати треба! Якщо ж ви побачите не зовсім підходить під цей опис вулицю, то знайте: тут живуть емігранти.

вийти заміж за німця

Німці дуже акуратні водії, а пішоходи завжди мають право першості.
Ті, хто не знає німців, але дивилися фільм «Сімнадцять миттєвостей весни» думають, що вони-народ «нордичний, витриманий.» Але це не більше, ніж черговий міф. Серед німців чимало емоційних людей, які не менше ніж, наприклад, серед французів. Тільки кажуть вони повільніше і не махають руками.

Працювати німці люблять і вміють. Але, при цьому вихідні для них - справа свята.
Так вони розважливі, даремно грошей не витратять, але якщо німець полюбить дійсно, але можна не сумніватися, що він подарує тобі не тільки «небо в алмазах», а й кільця з з діамантами. Те, що німці скупі - знову той же розхожий міф. Він скупий, якщо бачить, що всі твої устремління спрямовані лише на володіння ЙОГО грошима, а не ІМ самим. Витрачати гроші даремно - це вже точно не для них.

Французи. Про цих хлопців теж придумано чимало міфів. Всі думають, що французи - це такі собі «мушкетери короля» і понині: галантні, витончені кавалери. Забудьте це! У молоді не прийнято бути галантним. А то, що французи визнані самими скупими чоловіками в Європі, теж, напевно, про щось говорить.

Що дійсно люблять французи - так це поїсти. Культура прийняття пиши у них дійсно на висоті. А яка кухня !! Про ..., коротше - смерть фігурі.


Те, що французи люблять модно одягнутися - це також пішло в минуле. Власне, це стосується всіх без винятків європейських націй. Вбиратися, красиво одягатися - це для виняткових випадків і публічних людей. У моді - прагматизм і зручність. До слова, жінки нічим не відрізняються від чоловіків. У театр - запросто в джинсах, в гості, зрозуміло, що в джинсах. Якщо ви побачите в Європі добре одягнену жінку, то 65% зі ста, що вона росіянка або українка. Ось так все у них запущено!

А ось поговорити і пожартувати французи вміють. Жартують французи охоче, але більшість жартів - це жарти на теми «нижче пояса», то що в Росії або Україні називається «вульгарними». Справжню «гру слів», витонченість промови можна зустріти тільки серед високоосвічених людей. А народ забавляється тим, що постійно висміює будь-якого і кожного, від сусіда до президента, незважаючи на особи. Демократія в дії!
Джентльмени з туманного Альбіону. Хм, нелегка ця справа, закохатися в англійця. Англійці, мабуть, сама «закрита» нація в Європі. Всі політичні бурі 20 століття вони пересиділи у себе на острові і зберегли свій менталітет в найбільш первозданному вигляді.

Англійці, власне, як і французи, практично, ніколи не будуть говорити іншою мовою, але за іноземцями визнають право говорити англійською погано. А ось більшість німців навпаки. Вони охоче будуть говорити іншою мовою: англійською або навіть французькою, якщо його знають, але поганий німецький у іноземців - це тема для постійних докорів.

У англійців вважається поганим тоном в бесіді різко виділятися, блищати ерудицією, багато говорити про себе. Свої успіхи і професії. Англійці - народ замкнутий і виливати душу і «різати правду-матку» не прийнято.

Анекдот в тему:
Англійська бізнесмен отримав лист від партнера. Лист було записано:
"Шановні панове, оскільки моя секретарка - дама, я не можу продиктувати їй те, що про вас думаю. Більш того, оскільки я джентльмен, я не маю права навіть думати про вас так. Але так як ви ні те, ні інше, я сподіваюся, ви зрозумієте мене правильно ".

Італійці, їх емоції і бажання лежать на поверхні. Любить італієць або ненавидить, поважає або зневажає, радіє або сумує - він віддається своїм почуттям цілком, і внутрішньо і зовні. Приховування же емоцій, навіть за правилами хорошого тону, визнаного в інших країнах Європи, для італійця на кшталт лицемірства.

Іспанія

Інший південний народ Європи - іспанці вже зовсім інші. Вони серйозні, галантні, з почуттям гумору і дуже комунікабельні. На відміну від італійців вони багато сдерженее і скритні в прояві своїх почуттів, а на відміну від французів - не терплять фамільярності, настільки властивою останнім. Іспанія - це одна з найбільш колоритних і дивовижних країн Європи. помітна краса узбережжя Середземного моря і суворі гори, все це визначає характер іспанців: як і раніше суворо-рицарственний і нестримно веселий.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

У ліжку з іноземцем фото

У ліжку з іноземцем

Мій коханець - іноземець! Сьогодні ця фраза вже не звучить екзотично. Наші жінки, яким не вдалося знайти ні любові, ні…

Заміж за іноземця фото

Заміж за іноземця

В останні роки наш менталітет змінився - ми перестали бути не виїзним «совком» і тепер можемо вільно їздити…

Мода: а як у них? фото

Мода: а як у них?

Якщо ви думаєте, що, гуляючи по вечірньому Берліну, Гамбургу або Мюнхену, ви побачите жінок чи чоловіків, одягнених від…

» » Вийти заміж за іноземця: чоловіки made in europe