Мода: а як у них?

Якщо ви думаєте, що, гуляючи по вечірньому Берліну, Гамбургу або Мюнхену, ви побачите жінок чи чоловіків, одягнених від Кардена або Версаче, то глибоко в цьому помиляєтеся. Недарма кажуть, що туристів з Німеччини в усьому світі відрізняють по білим шкарпеткам, надітим під сандалі.

На питання, який задала одна з німецьких газет своїм читачам: - «Навіщо людині одяг?» - 62% німецьких чоловіків і 57% жінок відповіли: - «Щоб виконати своє завдання, прикрити від холоду частини тіла». Так, саме так, практично, і нітрохи не замислюючись про почуття прекрасного

На другому місці після зручності і доцільності одягу німці назвали свободу - щоб ні в якому разі ніде не жало і не Терло! Ну, і тільки потім у виборі одягу беруть участь інші критерії в порядку спадання: спортивна, чи не застаріла ще в плані моди, але непомітна.

До елегантності прагне тільки кожен десятий чоловік і 17% жінок. За новинками моди стежить тільки 4% чоловіків. А привернути до себе увагу нарядами хочуть менш, ніж 4% жінок. Звідси і картина, яку бачать туристи, які приїжджають з країн СНД до Німеччини: кросівки, потерті або рвані джинси і майки з начосом.

Коли я вперше приїхала на ПМЖ до Німеччини, то просто прийшла в жах. У Росії народ одягається яскраво, барвисто, помітно. Я привезла з дому кілька дорогих нарядних суконь і костюмів, які за шість років проживання тут так жодного разу і не одягла. У Німеччині «расфуфиріваться» не прийнято. Це ознака поганого смаку. Так що лежать всі мої дрібнички в шафі і чекають тієї години, коли я їх викину. А викидати-то шкода - це ж частина мого життя, спогад про минуле.

Згодом я стала купувати той одяг, в якій ходять німці. Вона скромніше, зручніше, а потім я взагалі прийшла до висновку, що їх одяг набагато комфортніше. німці намагаються носити такі речі, які не потрібно гладити. Строгий діловий костюм або модельні туфлі носять жінки тільки в великих, солідних установах. А так, практично всі, ходять в джинсах і кросівках. Нерідко можна побачити розжирілих, які втратили форму жінок в футболках і легінси! Це, звичайно, з боку не тільки жахливо, але і смішно. Але ви б їх бачили! Як вони йдуть! Як несуть себе! Їм наплювати, що думають про них оточуючі, і чи думають взагалі.

У Німеччині ніхто на твій зовнішній вигляд не зважає. Жінки практично не користуються косметикою, і розфарбовуються тільки на карнавал. Я була у Франції, Голландії, Бельгії - таких недоглянутих людей там практично не зустрінеш.


На мій погляд, як такої, моди в Німеччині немає. У чому хочеш, в тому і ходи. Знову ж, не прийнято пускати пил в очі знайомим чи колегам по роботі. І тут ніхто рік грошей не накопичує на куртку або чоботи.

Минулого літа я поїхала додому, в Росію і мало не зомліла від побаченого: зустріла стару знайому, завантажену, як кінь, з двома непідйомними сумками, на туфлях з вузьким, закрученим догори носом, і зламаними супинаторами. Я у неї запитала, навіщо вона в магазин наділу ці туфлі? Вона відповіла, що зараз тільки така модельна взуття продається на ринку.

Десь я прочитала, що бути модним не дуже складно, якщо є гроші, а ось бути стильним - це велике мистецтво. прагнення добре одягнутися, виглядати краще за інших, щоб своїм вбранням можна було вразити подругу, або «вбити» свою суперницю наповал - мрія 80% жінок з країн СНД.

Всім зрозуміло, що одяг перетворює жінку, робить її сексуальної, впевненої в собі і у власній неперевершеності. щоб добре одягатися, зовсім не обов`язково мати багато грошей. Потрібно мати тонке чуття і вишуканий смак, і, звичайно ж, фантазію. І почуття міри, безумовно, не завадить.

Софія Каждан

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Щоб бути чарівною фото

Щоб бути чарівною

КосметикаЩоб приступити до макіяжу, приміщення має бути освітлене добре. Коли ви фарбуєтеся при природному освітленні,…

Одяг - модно і не дорого фото

Одяг - модно і не дорого

Кожна жінка хоче одягатися модно, виглядати стильно. Але не завжди є фінансові можливості для того, що б купувати…

Мода для простого народу фото

Мода для простого народу

Мені дуже подобається передача "Модний вирок". Подобається коли туди приходять недоглянуті простушки. І як потім з них…

Мода для повних жінок фото

Мода для повних жінок

Мода для повних жінок мало відрізняється від моди для худеньких. Всі основні модні тенденції збігаються. Різниться лише…

Найцікавіше про моду фото

Найцікавіше про моду

У світі сучасної моди існують деякі загальноприйняті правила, як носити одяг, які дотримуватися бажано, щоб не…

Donna karan фото

Donna karan

Основна ідея колекції Donna Karan - представити одяг, максимально комфортну для сучасних ділових жінок, які поєднують…

Moschino фото

Moschino

Будинок Моди Moschino можна без перебільшення назвати «білою вороною» серед солідних і респектабельних…

Чоловікам це не подобається фото

Чоловікам це не подобається

Іноді жінкам здається, що чоловіки абсолютно не стежать за перипетіями жіночої моди і їм все одно, як ми виглядаємо. А…

Легенди моди: versace фото

Легенди моди: versace

Versace - це широко відома італійська компанія, виробник модного одягу та інших предметів розкоші. У 1978 році дана…

» » Мода: а як у них?