А. Васильев. Як зійти за свого за кордоном

Кожна частина світу і кожна країна мають свою локальну моду - російська мода абсолютно не звучить в Бразилії, абсолютно нікому не цікава в Австралії і, звичайно, сильно відрізняється від американської, французької та італійської. Тут багато складових. Важливий клімат - спека чи холод, бажання одягатися яскраво, як це роблять ізраїльтяни, або скромно, як в прибалтійських країнах і Скандинавії, дуже розкуто, як це роблять в США, або супермодно, як це роблять в Росії, на Україні і в Казахстані, і багато інших чинників.

А у Франції, Бельгії та Англії зараз взагалі не особливо стежать за модою. Тому говорити про те, як російській людині в будь-якій країні пройти за свого і не виділитися, дуже складно. І дати раду на всі випадки життя я теж не можу, я тільки можу відіслати всіх до нашої колонці, яка називається "Як відрізнити російського за кордоном ".

Дійсно, кожен раз, приїжджаючи за кордон на короткий час, росіяни думають, що це головна подія в їхньому житті, і хочуть бути дуже ошатними і парадними. Але якщо ви хочете зійти за парижанку, в першу чергу вам потрібно припинити фарбувати волосся, тому що яскраві нестравний кольору, які в моді в Росії, абсолютно не до місця в столиці світової моди. Важливо також не одягатися химерно і ново.

Сьогоднішня тенденція - абсолютно не стежити за своїм зовнішнім виглядом, не стежити за висотою каблуків, не звертати уваги на сумки, на покрій жакета або пальто. Люди в Європі одягаються набагато простіше, можливо, менш авантажно, тобто невиграшно для фігури і вирази жіночності або мужності.

А вихідці з СНД дуже стежать за своїм зовнішнім виглядом, вони надають моді велике значення, оскільки довгі роки перебували за "залізною завісою" - поза модою, поза доступу світових брендів, зголодніли за дорогому одязі і ще не наситився. Так що 18 років, які пройшли в нашій країні без комуністичного режиму, - недостатній термін, щоб сказати стоп.

Французи кажуть: "Мода існує заради комерції, ми не будемо займатися цим, для нас це не пріоритет!" У Росії інша ситуація, одягатися модно в кожному місті - це пріоритет, візитна картка, можливість сказати про наявність грошей, смаку або бажання одягатися так, як хочеться.

Зараз орієнтуються на те, як одягаються в Токіо, Нью-Йорку, дуже модна британська тема. Я розповім вам, чому так склалося: думаю, що це абсолютна вигадка росіян, оскільки одягатися так, як в Токіо, нам ніколи не вдасться, інакше потрібно буде змінити розріз очей, фігуру і що-небудь ще.

У Токіо дуже багато екстравагантності, японці дуже люблять марки, бренди, вони намагаються приховати своє японське походження, висвічують волосся, кучерявий, завивають їх, роблять масу хитрощів, щоб змінити свою зовнішність. Причина цього - глобалізм. Глобалізм сьогоднішнього дня впровадив в наші голови досить дурну ідею, що потрібно одягатися, як в Лос-Анджелесі або Токіо, але ми ж в Москві.


Мода - це доля порівняно невеликої групи людей - тих, хто володіє і засобами, і інтересом до цього, і смаком, у кого є якась мотивація до одязі. В основному це люди більш молодого покоління, тому що модниць, яким за 60, в Росії трохи, наприклад Людмила Гурченко або Нані Брегвадзе.

Але молодь, особливо коли настає час з`єднатися парочками і обзавестися дітьми, дуже хоче привернути до себе увагу. Ми не раз вже приводили в нашій колонці катастрофічні дані по Росії, де на 38% чоловіків 62% жінок. Ось тому росіянки шалено цікавляться модою і своїм зовнішнім виглядом - вони бачать в цьому можливість привернути увагу до своєї фігури, особі.

та й в Росії до цих пір зустрічають по одягу. До речі, дуже стара російська традиція - цінувати людей по одягу, вона абсолютно невірна. Адже якби мене цінували за одязі, то що подумали б, дивлячись на мою бірюзу або мої персні. Хоча, звичайно, в одязі для зйомки я не вибіжу на вулицю і не піду в магазин. Я прекрасно розумію, що тут є аспект гри, для нас одяг почасти й наше професійне стан.

Зубний техніка не буде одягатися так само, як телеведучий, а банкір - як продавець в м`ясній крамниці, адже у кожного свої професійні вимоги до одягу. Та й місто диктує свої закони. Для вивчення всіх цих взаємозв`язків існує новий цікавий напрямок в соціології моди, що вивчає смаки та інтереси різних груп людей - певних професій, віку, сексуальних уподобань: яку музику вони слухають, в які ресторани і кафе ходять, які клуби воліють, якого роду одяг і який цінової категорії повинна бути і багато іншого.

Так що весь цей аналіз і по містах, і по тенденціям, і серед народів розкладений сьогодні в соціології моди. Ми намагаємося, будучи професіоналами своєї справи, дізнатися про це якомога більше, вивчаючи публікації, статті, музичні кліпи, телепередачі, гортаючи журнали, щоб з`ясувати, в чому, власне, родзинка смаків в кожному місті і в кожній спільності людей.

Можу сказати, що перемагають ті бренди, які потрапляють прямо в точку. Наприклад, компанія створює одяг тільки для готовий, розуміючи, що готи в усьому світі будуть звертатися до цього бренду. Є одяг для менеджерів нижчої ланки - то, що вважає за краще для роботи і відпочинку жінка-менеджер. є марки одягу для людей, які люблять теніс або гольф, і захоплюються цим люди будуть шукати саме цей напрямок.

Так що можу зробити висновок, що в епоху глобалізації багато виробників думають не про певну нації, а про спільність професійних або творчих інтересів, сімейних перевагах і про те, як цей одяг застосувати в повсякденному житті.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Вибір стилю одягу фото

Вибір стилю одягу

Правильно підібраний стиль одягу допомагає не тільки відчувати себе впевненим людиною, але і дозволяє досягти успіху в…

Молодіжна мода фото

Молодіжна мода

Найдинамічніша галузь модної індустрії - створення одягу для молоді. Треба відзначити, що в наш час мода в цілому стала…

Як одягатися зі смаком фото

Як одягатися зі смаком

Уміння одягатися зі смаком - це ціле мистецтво і ознака справжньої леді, якій хочеться милуватися і якій хочеться…

Як одягатися в москві фото

Як одягатися в москві

Москва - місто можливостей. І не тільки в плані пошуку роботи та побудови кар`єри. Наприклад, вибір одягу теж набагато…

Що значить стиль одягу casual фото

Що значить стиль одягу casual

Зараз модний стиль casual. А що значить стиль одягу casual (кежуал)? Це повсякденний стиль одягу. Але ж повсякденність…

Найцікавіше про моду фото

Найцікавіше про моду

У світі сучасної моди існують деякі загальноприйняті правила, як носити одяг, які дотримуватися бажано, щоб не…

Вулична мода в європі фото

Вулична мода в європі

У великих містах кожен день можна побачити тих, хто не просто стежить за модою, але і знаходиться в самому її…

Мода: а як у них? фото

Мода: а як у них?

Якщо ви думаєте, що, гуляючи по вечірньому Берліну, Гамбургу або Мюнхену, ви побачите жінок чи чоловіків, одягнених від…

А. Васильев. Мода на траур фото

А. Васильев. Мода на траур

Якщо ви пройдетеся по вулицях російських міст, то побачите, що основна маса людей одягнена в темні кольори. Пояснень…

Мода, яка працює проти вас фото

Мода, яка працює проти вас

Будь-яка жінка хоче одягатися модно і стильно. Чому ж деякі модні красуні іноді викликають у оточуючих лише зневажливі…

» » А. Васильев. Як зійти за свого за кордоном