А. Васильев. Мода на траур

Якщо ви пройдетеся по вулицях російських міст, то побачите, що основна маса людей одягнена в темні кольори. Пояснень цьому багато як практичних, так і історичних. Вважається, що на чорному не видно плям, непомітні дефекти, чорне стрункішою. До того ж, у нас народ любить одягатися в непомітне. З одного боку - комплекси, з іншого - небажання привернути до себе увагу. Багато хто думає, що в чорному вони непомітні. Чорний колір є як би шкаралупою, панциром, який робить нас невидимками на вулицях великого міста.

Війна і мода

"Чорний колір увійшов в моду після Першої світової війни. Але це не було пов`язано з дизайнерами одягу і їх роботами. Причиною був траур за мільйонами чоловіків, які загинули на фронті.

пізніше знаменита Коко Шанель своїм маленьким чорним платтям зробила чорне модним і шикарним. У той же час деякі творці моди взагалі не вживали чорний колір. Наприклад, Едвард Моліно, знаменитий дизайнер 30-х років минулого століття, за всю кар`єру не зробив жодного чорного плаття - він вважав, що чорне не йде жінкам. Однак чорний колір в 30-і роки став популярним завдяки чорно-білих фільмів і в Голлівуді, і у Франції, і частково в СРСР. Це ми бачимо на фотографіях тих років.

Ще один цікавий факт: в 1976 році в Англії з`явилося нове рух - панки, які стали особливо популярними на стику 70-80-х років. вони завжди одягалися в чорне і зробили його принципом нової моди. До чорного з металом стало одягатися чимало людей в 80-і роки. А так як я жив в ці роки в Парижі, можу сказати, що модна публіка на показах була в чорному - чорні сукні, чорне взуття, чорні окуляри Пако Рабанн. Чорний був дуже модний.

У Європі в 90-і роки ця хвиля спала, а в нашу країну як раз прийшла. І сьогодні, коли я ходжу на модні покази Олени Ахмадуліної або Кирила Гасилина, бачу, що всі одягнені в чорне. Таким же відлунням моди 80-х можна вважати і готовий - групу молоді, яка одягнена суцільно в чорне. Так що у чорного багато передумов, та й наш клімат грає в цьому важливе значення.

Леді вибирають чорне


"Але не варто вважати, що тільки в Росії носять багато чорного - це ніщо в порівнянні з Грузією. Я часто буваю в Тбілісі і знаю, як там одягаються жінки. Набір для істинної леді - чорне плаття, чорна сумка, чорні туфлі. Це схоже на національний костюм, що існував там в XIX столітті.

У моїй колекції чорні речі зустрічаються теж дуже часто, адже чорний колір - це ознака елегантності. хоча іноді він замінює відсутність смаку і фантазії. Коли жінка не знає, що вдягнути, вона одягне чорну, оскільки знає, що це безпрограшно.

Як тільки жінка драпируется в одягу чорного кольору, вона відчуває себе впевненіше, адже він також приховує дефекти фігури і надлишки ваги. До того ж, чорний колір немазкий - все-таки екологія в наших містах така, що до вечора наші світлі речі стають сірими від пилу. Але я все-таки намагаюся носити менше чорного - тільки на вечорі, та й пес мопс у мене чорний.

Нареченим траур не личить

"Останнім часом, мені здається, ми йдемо від засилля темного кольору. І хоча дизайнери вважають за краще одягатися в чорне, творять все-таки кольорове. Подорожуючи, я бачу чимало яскравих кольорів і в Ставрополі, і в Пермі, і в Мурманську, і в Єкатеринбурзі, і в Омську. А в Індії взагалі чорний колір вважається моветоном. Хоча в арабських країнах - навпаки. Тут, звичайно, є мусульманський вплив - паранджа завжди чорна.

А так як мусульманство набуває все більшої популярності, там ця тенденція буде зберігатися. Але до якихось крайнощів доходити не буде. Не можу уявити собі наречену в чорній сукні. Таке буває, але це неправильно, це дуже траурно. Не треба плутати похорон і весілля, ніколи. Наречені, не носіть чорні весільні сукні. І потім, сезон: я розумію - зима, осінь. Але весна і літо не люблять чорний колір.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Люди в чорному фото

Люди в чорному

Чорний колір у людей завжди викликав двоїсті емоції. З одного боку, це колір трауру, з іншого, нічого немає елегантніше…

Чорний колір в інтер'єрі фото

Чорний колір в інтер'єрі

Чорний приховує все, що він несе, він «загадковий», його часто використовують у фільмах жахів. Цей колір…

Якщо у вас чорне волосся фото

Якщо у вас чорне волосся

Обговорюємо тему чорне волосся - кому йде чорний колір волосся, який макіяж, який одяг гармоніюють з чорним волоссям,…

Чорний колір в одязі фото

Чорний колір в одязі

Сьогодні чорний колір присутній повсюдно як в чоловічому одязі, так і в жіночій. І зовсім не буде перебільшенням…

Маленькі чорні сукні 2013. фото

Маленькі чорні сукні 2013.

Маленьке чорне плаття з`явилося на подіумах в 1926 році. Його продемонструвала знаменита і найстильніша Коко Шанель. З…

Вічно модний чорний колір фото

Вічно модний чорний колір

Після декількох сезонів вібруючі яскравих кольорів в моду повертається чорний. Вірніше сказати, він ніколи і не виходив…

Чорні сукні в кіно фото

Чорні сукні в кіно

Чорний колір в одязі немов сума всіх кольорів. Він завжди різний, але завжди до випадку. Він здатний бути непомітним,…

» » А. Васильев. Мода на траур