Мій чоловік - іноземець

Мій чоловік - іноземець
Дівчину, яка хоче вийти заміж за іноземця, зазвичай мучить безліч страхів ... Різні країни, несхожі один на одного культури і національні особливості майбутнього чоловіка лякають навіть найвідважніших представниць прекрасної статі.
Якщо ви плануєте поєднуватися з шлюбом з іноземцем або вже вийшли за нього заміж, вам необхідно враховувати деякі особливості спільного проживання з таким чоловіком:

Якщо ви живете в Росії, періодично його буде «тягнути на Батьківщину».

після весілля ви залишилися жити в Росії? Але чоловік ріс в іншій країні, там живуть його батьки і родичі, друзі ... Звичайно, час від часу він буде з сумом згадувати про своєму рідному містечку і парку, в якому він гуляв у дитинстві. Тому не бороніть його бажанням з`їздити відвідати рідню і побачити рідні краї. Навіть якщо ви не хочете їхати з ним, відпустіть його одного - він буде вам вдячний за таке розуміння. До того ж, за час розлуки ви встигнете скучити одне за одним, і зустріч буде спекотною.

З різницею в національному менталітеті і культурах двох країн доведеться або змиритися, або вживати заходів щодо усунення.


Перше, на що скаржаться дружини іноземців - культурна різниця і суттєві відмінності в світоглядах. Якщо ви живете в чужій країні, не бійтеся виходити на вулиці, спілкуватися з оточуючими людьми - інакше ви ніколи не навчитеся розуміти їх спосіб життя і погляди. Або ж вам доведеться все життя просидіти вдома, спілкуючись тільки з власним чоловіком ... Попутно читайте місцеві газети і журнали, відвідуйте музеї і виставки, спілкуйтеся з сусідами. Не соромтеся запитувати їх про особливості проживання, національних стравах і цікавих магазинах.

Мовний бар`єр - подолати!

Якщо ви не знаєте рідну мову чоловіка, це напевно створює величезні труднощі в спілкуванні, Звичайно, існує безліч пар, в яких універсальною мовою є англійська, в той час як дружина говорить по-російськи, а чоловік, наприклад, по-іспанськи. Однак як ви будете розмовляти з його батьками і друзями? Або читати вивіски на магазинах, орієнтуватися в назвах вулиць і говорити по телефону? Тому, якщо такі проблеми є, відразу ж після шлюбу приступайте до вивчення мови самостійно або за допомогою відвідування мовних курсів.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Мій наречений - іноземець фото

Мій наречений - іноземець

Любові покірні не тільки всі віки, але і всі національності. У століття світової глобалізації познайомитися і…

Як укласти шлюб з іноземцем фото

Як укласти шлюб з іноземцем

Для багатьох жінок пошук супутника життя стає важкою справою. Але останнім часом можливості для спілкування з людьми…

Як вийти заміж за іноземця фото

Як вийти заміж за іноземця

Шлюби між людьми різних національностей, в тому числі з іноземцями, не рідкість. Багатьом дівчатам хочеться піти від…

Як вийти за іноземця фото

Як вийти за іноземця

Іноземний чоловік - мрія багатьох російських дівчат, незадоволених недоліком відповідних кавалерів на батьківщині.…

» » Мій чоловік - іноземець