Колір зіниці і його вплив на характер і здоров'я людини

Колір зіниці і його вплив на характер і здоров`я людини
Останнім часом вченими був проведені дослідження, які довели, що деякі особистісні характеристики в людині закладено генетично. Для їх розуміння, на перший план вийшло вміння "читати" по його очах. Дивно те, що це взагалі стало можливим. Тим самим, старе прислів`я "очі - дзеркало душі" знайшла в дійсності солідну генетичну платформу.

Колір райдужної оболонки ока та його вплив на характер і здоров`я людини
Останнім часом вченими був проведені дослідження, які довели, що деякі особистісні характеристики в людині закладено генетично. Для їх розуміння, на перший план вийшло вміння "читати" по його очах. Дивно те, що це взагалі стало можливим. Тим самим, старе прислів`я "очі - дзеркало душі" знайшла в дійсності солідну генетичну платформу.

Колір райдужної оболонки ока неоднорідний. Офтальмологами доведено, що люди зі світлими очима більше схильні до різних очних хвороб, ніж темноокі представники людства. Також вона може бути з дрібними світлими вкрапленнями. Це свідчить про підвищення рівня кислотності в організмі, що в свою чергу веде до хвороб суглобів, шлунка і астмі.

Якщо ж цяточки на райдужній оболонці темні, значить не в порядку система травлення. Це, швидше за все, свідчить про таких захворюваннях, як гастрит, запалення жовчного міхура, запори.
Крім усього іншого, такі плями говорять про розладі центральної нервової системи.
Білий колір, що йде по краю райдужної оболонки, показує на підвищений рівень холестерину, який в свою чергу відбивається на стані судин, дає високу тиск, захворювання серця і судин.

Зелені очі частіше зустрічаються у людей упертих, принципових. Для них характерний тверезий погляд на життя - реалізм. Вони справедливі. Володарі такого кольору очей дуже вимогливі до життя, тому рідко можуть знайти відшукати ідеал. Вони загадкові, відмінно розбираються в оточуючих людях, м`які і неконфліктні.


Карі очі говорять про непростий характер. Це енергійні, палкі і азартні натури. Ці люди постійно перебувають у роботі, вони впевнені в собі і цілеспрямовані. Легко закохуються, дуже привабливі.

Блакитні очі належать романтичним і мрійливим натурам. Такі люди дуже щедрі і сумлінні. Серед них зустрічається багато талантів. Їх відрізняє багата уява. Блакитноокі люди дуже поступливі і добрі.

Сіроокі особистості - надійні і чесні трудівники. Вони врівноважені, практичні, розумні і стримані. Самодостатні люди, які завжди дадуть пораду і допоможуть в важкий момент.

Останні досягнення науки в офтальмології, дали можливість отримати додаткові козирі і правоохоронним органам. Однак, вчені попереджають, що ними слід користуватися дуже обережно.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Дивись наскрізь будь-якого фото

Дивись наскрізь будь-якого

Як розпізнавати людей по їхніх очах? Ти зможеш відкрити завісу таємниці, дізнатися про людину те, що він сам тобі не…

Райдужна оболонка ока: схема фото

Райдужна оболонка ока: схема

Поети вважають очі дзеркалом душі, а сучасні медики стверджують, що вони - дзеркало, що відбиває здоров`я людини і стан…

Різні очі - чому так буває? фото

Різні очі - чому так буває?

Різні очі: про явище в загальному"Різний колір очей у людей або тварин називається повною гетерохромії. Це явище…

Як зробити очі світліше фото

Як зробити очі світліше

Експериментуючи з макіяжем, у багатьох жінок часто виникає бажання підкреслити красу очей, зробити їх виразніше і трохи…

Як визначити колір очей фото

Як визначити колір очей

Визначити колір очей не так просто, як здається, оскільки їх райдужна оболонка рідко буває рівномірно забарвлена в…

Найрідкісніший колір очей фото

Найрідкісніший колір очей

Кожній дівчині приємно чути компліменти на свою адресу, в тому числі, коли ці компліменти стосуються краси її очей.…

Очі новонародженого фото

Очі новонародженого

Оглянути оченята новонародженого в 1-й день його життя досить важко - вони у нього закриті. Через те, що малюк щільно…

Карі очі: значення кольору фото

Карі очі: значення кольору

Тема кольору очей завжди хвилювала людей (особливо, майбутніх батьків). Наука не дає однозначної відповіді на питання…

» » Колір зіниці і його вплив на характер і здоров'я людини