Сексуальне життя в шлюбі: як зробити з чоловіка коханця.

Довгограюча подружня пристрасть ... Звучить, маняще, та ось тільки якось казково. Чи це можливо? Чи буває так? Який відсоток цих щасливих сімейних пар в загальній кількості шлюбів? Відповіді такі. Можливо. Буває. Відсоток невеликий. Але !!! В тому-то й фішка цієї проблеми, що ключ до її позитивному вирішенню знаходиться всередині подружжя.

Одного разу моя давня подруга, яку я не бачила бог знає скільки років, заявила під час нашої зустрічі: "Мій чоловік - мій коханець". І так мені сподобалася ця формулювання, що я сприйняла її як пряме керівництво до дії. Тим більше що подруга тут же виклала мені всю свою філософію про вічну любов, щастя і довгограючою подружньої пристрасті.

З цієї нехитрої життєвої філософії довгограюча подружня пристрасть - це не міф, а досяжна мрія. Це, якщо хочете, ідеал сексуальних відносин. Чому ідеал? Тому що є думка (і не тільки моєї подруги), що найвищу насолоду в сексі досягається саме в довгих, перевірених часом сексуальні стосунки, коли партнери з`єднуються не тільки фізично, а й духовно.

Знаю-знаю, багато хто почне заперечувати, що, мовляв, все це красиві слова, історії для дамських романів і взагалі вигадка романтичних панночок. Але не будете ж ви заперечувати, що сексуально щасливі подружні пари існують?! Нехай хоч і одна на сто. Але існують же! І ці щасливчики відчувають саме те саме найвищу насолоду, отримуючи не тільки фізичну близькість, а відчуваючи одночасно і духовне єднання з партнером! Ну, кому ж не хочеться опинитися в числі сексуально щасливих пар ?!

Цікаво, до речі, що за результатами численних тестувань подружніх пар і в нашій країні і за кордоном простежується сумна тенденція. Навіть ті шлюбні союзи, в яких подружжя спочатку відчували чудовий оргазм, визнають, що після енної кількості років спільного життя секс втрачав гостроту і яскравість, насолода згасало. І що вже зовсім сумно: у багатьох колись пристрасних шлюбах секс, на жаль, поступово перетворювався на тиху нудну звичку. Хоча подружжя стверджували при цьому, що не переставали щиро любити один одного, і духовно були як і раніше близькі.

Куди ж і чому з відносин зникає пристрасть? Нормальний чи це результат? І що, власне, заважає подружжю підтримувати високий градус сексуального задоволення?

У працях відомо психоаналітика Зиґмунда Фрейда, який вважав сексуальність визначальним властивістю особистості, не раз підкреслюється думка про те, що секс лежить в основі всього, і все відбивається на сексі. І він таки має рацію! Озирніться на своє життя, проаналізуйте низку днів і ночей останнього місяця, і ви самі без праці простежте залежність свого сексуального життя від усього іншого, в ній відбувається.


На секс відбивається все, від справжніх, серйозних неприємностей, проблем, горя до неприємних і прикрих дрібниць. Причому, дрібниці, як правило, отруюють життя (а значить і секс) в значно більшому ступені. Хтось десь зіпсував вам настрій, потім начебто мало значний дрібниця став причиною бурхливого гніву - і ось ви вже не в собі, все вам не в радість. У такому розпатланому стані ви приходите додому, а там - то не так, це не дуже. Плюс за роки спільного життя подружжя непередбачливо накопичують взаємні образи, які пробачити б, так немає - бридкий біс всередині під`юджує: "А як же гордість?" Але знайте, образи в нас накопичує не гордість, а гординя - дуже несимпатичне якість. Загалом, не дивно, що на такому дуже неприємну тлі немає місця пристрасті. Цей злощасний фон поглинає нас цілком і повністю. А пристрасть - це свобода, безмежність і розмах душі.

Вихід із зачарованого кола до банального очевидний. Потрібно будь-що-будь захистити своє сексуальне життя від усього, крім любові і пристрасті. А все інше залишати по ту сторону сексу. Пристрасть існує там, де її ніщо не сковує.

І ще дуже допомагає не згаснути вогню пристрасті, якщо час від часу будете нагадувати собі про неписаних шлюбних заповідях:

1. Шлюб - не фінальною стадія, а тільки початок. Здобувши статус подружжя, залишайтеся друг для друга коханцями.
2. Шлюб не забезпечує гарантій сексуального потягу. Спокушайте один одного і завойовує щораз, наче вперше.
3. Зауважуйте сексуальність партнера не тільки вночі в ліжку. Відчувайте у вашому чоловікові чоловіка постійно.
4. Секс невичерпний. Випустіть інстинкти і емоції на волю. Використовуйте експромт. Фантазуйте, експериментуйте, імпровізують.
5. Ніщо так не підтримує пристрасть як її постійне розпалювання. Займайтеся коханням регулярно!

Все залежить від вас. Скільки уваги, часу і душевних поривів ви будете приділяти подружньої пристрасті, настільки довгограючою вона і буде.

Автор: Юлія Дєточкіна
Жіночий журнал aboutginka.ru

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Секс з колишнім чоловіком фото

Секс з колишнім чоловіком

Після розлучення деякі жінки цілком адекватно погоджуються на секс з колишнім чоловіком. Основними причинами такого…

Гармонія в подружньому сексі фото

Гармонія в подружньому сексі

Після початку спільного життя більшість пар стикаються з проблемою згасання пристрасті. Начебто почуття ще залишилися,…

» » Сексуальне життя в шлюбі: як зробити з чоловіка коханця.