Цікаві факти про пасивне куріння

Цікаві факти про пасивне куріння
Паління небезпечне для життя і здоров`я - прописна істина, але небезпечно воно не тільки для самого курця, який сам піддає свій організм цього. Не меншою небезпеку наражаються люди, які змушені вдихати тютюновий дим, який містить величезну кількість канцерогенів. Абсолютно виправдана політика ряду країн, які ввели величезні штрафи за куріння в громадських місцях. Некурящі люди не повинні страждати і хворіти через чиїхось шкідливих звичок.

Тютюновий дим, який видихає курець, містить в 5 разів більше окису вуглецю, в 50 разів - нікотину, шкідливих смол, аміаку, а також радіоактивних речовин, ніж він вдихає сам. Таким чином, більшість шкідливих домішок потрапляє в навколишнє середовище. Пасивні курці піддають себе ще більшій небезпеці, ніж безпосередньо сам любитель покурити. Вдихання тютюнового диму рівносильно добровільної поїздці в радіоактивні зони. Цілком марно вести здоровий спосіб життя, стежити за своїм харчуванням, здоров`ям, займатися спортом і нарівні з цим жити з курцем або перебувати в присутності курців. У даній ситуації всі зусилля людини на підтримку свого здоров`я і відмінної фізичної форми просто зводяться до нуля.

Від пасивного куріння страждають усі. найбільший шкоду воно надає на зростаючий дитячий організм і на організм вагітних жінок. Діти, які змушені вдихати тютюновий дим, нерідко страждають алергічними реакціями, вони гірше розвиваються, відстають у школі, часто хворіють на простудні захворювання і бронхітом. У пасивних курців знижений імунітет, і організм не може справлятися з інфекціями самостійно.

Палити в присутності вагітної жінки взагалі є злочином. Жінка, вдихати тютюновий дим, що знаходиться в прокуреному приміщенні, може не доносити вагітність, і дитина народиться мертвою. Безпосередньо плід отримує ще більше шкідливих речовин, ніж сама жінка, так як вони надходять йому в концентрованому вигляді. Діти, чиї матері були пасивними курцями, народжуються з низькою вагою, недоношені, часом з важкими фізичними відхиленнями. Вони відстають у розвитку, часто хворіють, мають погано розвинений смоктальний рефлекс. Тому самій жінці і оточуючим її людям варто задуматися про здоров`я наступного покоління. Абсолютно дико, коли такої небезпеки піддає вагітну жінку її чоловік, який повинен в першу чергу піклуватися про здоров`я дружини і дитини.


Шкода від пасивного куріння може наступити через роки. Виражається він в онкологічних захворюваннях, астматичних нападах та інших важких патологіях.

Федеральний Закон РФ, який набрав чинності 1 січня 2002 року, обмежує куріння в громадських місцях, але міра ця зовсім недостатня, щоб захистити російських громадян від пасивного куріння і тим самим зберегти здоров`я нації. Уряд зобов`язаний передбачити більш жорсткі заходи для покарання курців, які безсовісно наражають на небезпеку оточуючих.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Завдає кальян шкоду здоров'ю? фото

Завдає кальян шкоду здоров'ю?

Завдає кальян шкоду здоров`ю? Якщо дуже коротко - кальян шкідливий для здоров`я! На жаль, багато людей вважають куріння…

Користь куріння: існує чи ні? фото

Користь куріння: існує чи ні?

Користь куріння: міф чи реальність?"Всюди є інформація про те, як куріння шкідливе: на пачках розміщують попередження і…

Шкода куріння для жінок фото

Шкода куріння для жінок

Загальновідомо, що куріння шкодить здоров`ю. Токсичні речовини від викуреної сигарети руйнують клітини і тканини…

Шкода куріння для жінки фото

Шкода куріння для жінки

Про те, що куріння шкодить здоров`ю, знають багато, але величезна кількість людей належить своєї згубної звички, не…

Як змусити себе кинути палити фото

Як змусити себе кинути палити

Куріння стає не тільки причиною різних захворювань, але і серйозних стресів. Коли курці замислюються про те, наскільки…

Куріння - шкода! фото

Куріння - шкода!

Незважаючи на те що заяложені істини про шкоду куріння люди чують щодня, багатьох це зовсім не зупиняє. Мало того, вони…

» » Цікаві факти про пасивне куріння