Обережно, ароматична свічка

Обережно, ароматична свічка
Останнім часом використання ароматичних паличок і свічок (як трав`яних, так і з парфумерної отдушкой) стало дуже популярним. Хтось хоче, щоб в приміщенні приємно пахло, хтось розраховує поправити з їх допомогою здоров`я, хтось використовує для створення романтичної атмосфери. Але так чи нешкідливі ароматичні свічки насправді?

Нещодавно вчені відразу двох країн незалежно один від одного прийшли до невтішних висновком про вплив на здоров`я ароматичних свічок. Тайванські дослідники, які вивчали астматичні симптоми у школярів, прийшли до висновку, що часті сеанси «домашньої ароматерапії» призводять до того, що ризик розвитку астми у дітей підвищується на 36%, а появи задишки - на 64%. А вчені з Данії прийшли до висновку, що результатом систематичного використання ароматичних свічок і паличок може стати рак верхніх дихальних шляхів або рак легенів.

Правда якщо використовувати пахощі зрідка, то шкоди для здоров`я, на думку данців, від цього не буде. Але і користі теж: у вдихали ароматні дими не спостерігалося ні підвищення імунітету, ні прискореного загоєння ран, ні інших «оздоровчих» ефектів.


Чим же пояснюється шкоду пахощів? Якщо вони виготовлені з природних матеріалів, то до їх складу входять смоли, кора і коріння дерев та інші рослинні матеріали. І при спалюванні ароматичних паличок або трав`яних свічок виділяються природні канцерогени - такі, наприклад, як поліциклічні ароматичні вуглеводні або бензол.

Якщо при виготовленні свічок були використані штучні аромати - результат може бути ще більш непередбачуваним. «Ідентичні натуральним» ароматизатори можуть викликати напад астми або алергії. А така добавка як фталат (вона дозволяє зробити запах більш стійким) може стати джерелом серйозних проблем з репродуктивною системою або ж стати причиною вроджених дефектів у новонароджених дітей.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Ароматична лампа фото

Ароматична лампа

В кінці 19 століття для ароматизації і очищення повітря в приміщенні широко використовувалося винахід Моріса Берже,…

Свічка горіла на столі ... фото

Свічка горіла на столі ...

З чого починається ароматерапія? Якщо запитати про це фахівця, він скаже - з аромасвічки. Аромасвічки - це готовий…

Ароматерапія фото

Ароматерапія

Ароматерапія - вид нетрадиційної медицини, заснованої на використанні цілющих властивостей летких речовин. Сьогодні…

Ароматичні свічки фото

Ароматичні свічки

Ароматерапія пропонує нам безліч простих і приємних методів зміцнити здоров`я, підняти настрій і підвищити…

Ароматичні трави фото

Ароматичні трави

Досить понюхати будь-яка рослина, щоб зрозуміти, що практично всі вони мають запах. Але аромат одних ми розрізняємо…

Що нюхають боги фото

Що нюхають боги

Кожна епоха в історії має свій аромат. Єгипетські фараони викликають асоціації запаху ладану, сандалу і мірри. Саме ці…

Популярна жіноча парфумерія фото

Популярна жіноча парфумерія

Жінки, якщо тільки їм дозволяє здоров`я і професійна діяльність, щодня користуються різноманітними видами парфумерії. З…

Протизаплідні свічки фото

Протизаплідні свічки

Протизаплідні свічки - це різновид хімічної контрацепції, що займає не останнє місце серед засобів для запобігання…

Ароматичні палички фото

Ароматичні палички

Ароматичні палички являютсяоднім з найпростіших і доступних методів ароматерапії. Доведено, що «правильні»…

» » Обережно, ароматична свічка