Хочу бачити або аутотренінг для очей

Відразу обмовлюся, що є прихильницею системи Норбекова, а тому свято вірю, що в корекції зору важливіше найефективніших вправ для очей є те, що ми думаємо при виконанні вправ, а за великим рахунком, то, як ми сприймаємо світ навколо нас, іншими словами - яким є наш світогляд.

До речі, зверніть увагу, що за семантикою слово "світогляд" означає погляд (погляд) на світ. І це не випадковий збіг. Повірте: саме в цьому криється секрет нормального зору. ніякі вправи не матимуть силу, якщо їх виконувати без зміни світогляду. Але зате ви досягнете воістину неймовірних результатів, як тільки всередині вас станеться світоглядний злам.

Психологічна основа проблем із зором

"Неймовірні результати, які приносить методика Норбекова, не даються даром. В основі його знаменитого методу прискореного відновлення зору лежить ні багато, ні мало вольове емоційне самопримус. Це, звичайно, процес не швидкий, але зате після нього, зір повернеться швидко і, ніби як, само собою.

Чому люди погано бачать? Як не дивно, тому що їм так зручніше, звичніше, легше. Людина часто стає в`язнем своїх помилок і стереотипів. Не дарма стверджують: характер і доля рівні хвороби. Отже, щоб виправити помилки здоров`я, потрібно міняти свій характер і долю. А це важко. Це ж вам не таблетки пити, не очки надіти, чи не операцію зробити чужими зусиллями.

Звичайно, нікому не приходить в голову пов`язувати світогляд і зір. Але давайте все-таки спробуємо з цих позицій проаналізувати хоча б найтиповіші очні хвороби.

далекозорість
Який дефект зору? Погано бачу те, що поблизу і добре бачу те, що вдалині.
У чому світоглядна помилка? Нехтую сьогоднішнім днем, не помічаю близьких людей, в упор не бачу себе, забуваю про себе.

короткозорість
Який дефект зору? Погано бачу те, що далеко і добре бачу те, що поблизу.
У чому світоглядна помилка? Живу тільки справжнім, зациклююсь на те, що є, нічого не планую, обмежуюся вузьким колом близьких людей, замикаюся в собі, копаюся в своїх проблемах.

астигматизм
Який дефект зору? Бачу все довкола викривленими, розмитими.
У чому світоглядна помилка? Сприймаю навколишній світ неадекватно, викривлено, не хочу бачити об`єктивної картини, немає чітких уявлень про життя.

косоокість
Який дефект зору? Бачу роздвоєну картинку замість єдиної, що не сприймаю просторові відносини між предметами.
У чому світоглядна помилка? Чи не вмію зосередитися, звести все воєдино, бачу окремі факти і не складаю цілісну картину світу.

катаракта
Який дефект зору? Бачу все мутно, розпливчасто, ніби перед очима целофанова плівка або запітніле скло.
У чому світоглядна помилка? Не знаю дійсність, відгороджуюся від неї, задовольняються розпливчастим сприйняттям, боюся побачити щось неприємне.

5 кроків до аутотренінгу


"Припустимо, що ви перейнялися ідеями Норбекова і вловили приховану зв`язок між світоглядом і зором. Але перш, ніж зайнятися аутотренінгом, вам ще належить зробити 5 дуже важливих кроків.

1-й крок - Добровільно відмовтеся від звичного, змініть ту саму психологію, яка не дає вам нормально бачити. Якщо ви далекозорі - направте свої думки до ближнього кола проблем, якщо короткозорі - простройте далекі цілі, якщо у вас астигматизм - сконцентруйтеся на конкретних завданнях і т.д.

2-й крок - Не сумнівайтеся в правильності обраного шляху. Згадайте, всі відомі вам випадки чудесного вилікування та заповнюють упевненістю: немає хворого, який не може себе вилікувати. У всякому разі, переконайте себе, що ви поповните список вилікувалися.

3-й крок - Прийміть як даність істину: головне не в тому, що ти робиш, а в тому, як ти це робиш. Одне і теж дія може дати користь, шкоду або нічого не дати.

4-й крок - Будьте готові до боротьби з лінню, а, по суті - з собою. Зрозумійте, на шляху зцілення ви кидаєте виклик не хвороби, а собі, що дозволив хвороби виникнути.

5-й крок - Не прив`язуватися до результату. Очікування буде неминуче відкидати вас назад і перекреслювати всі ваші зусилля. Не чекайте дива, воно прийде несподівано. Всьому свій час.

техніка аутотренінгу

"Почніть з основоположних технік аутотренінгу, а потім поступово будете доповнювати їх, різноманітите методику і внесете індивідуальні поправки.

Девіз "Хочу! Можу! Вірю!"
Мова йде не про те, щоб просто промовляти ці дієслова. Потрібно перейнятися цими принципами. Хочу - значить, роблю. Можу - значить, все подолаю. Вірю - значить, не припиняю дій, не дивлячись ні на що. Вчіться ЖИТИ під девізом "Хочу! Можу! Вірю!"

образ переможця
Стати до дзеркала, витягніться по струнці, відчуєте вигин спини, голова трохи піднята і на лиці - обов`язково посмішка. Запам`ятайте себе такий. І будьте такою протягом дня. Вам здається це недієвим? Помиляєтеся! Спробуйте зберегти цей образ протягом дня, і вже до вечора ви відчуєте внутрішні зміни.

Вправа "Октава"
Ви маєте якийсь дефект зору і в музичних термінах, припустимо, звучите, як "до" першої октави. А тепер уявіть собі подумки, що ваш зір в нормі, і ви вже звучите як "до" другої октави. Зробіть цей стрибок в октаву спочатку в своїх уявленнях, тим самим подумки наближаючи реалізацію задуманого.

Чарівні фрази для корекції зору
Виходячи з дефекту зору і тих світоглядних помилок, які згадувалися вище, переглянете свої позиції. Виправте помилки світогляду, переформулюйте звичні принципи. "Не хочу, не можу, боюся" поміняйте на "хочу, можу, мені не страшно".

Збалансуйте кола вашої уваги, скажіть собі: "Я бачу цінність кожного дня" і одночасно: "Я переглядаю своє майбутнє". Скорегуйте адекватність загального сприйняття навколишнього світу: "Я маю чітке уявлення про життя", "Я дивлюся на світ об`єктивно", "Я вмію звести воєдино окремі факти і бачити цілісну картину світу", "Я не відгороджуюся від світу пеленою", "Я хочу бачити все "," Я бачу все ".

Етапи відновлення зору

"Все вищесказане відноситься до початкового етапу відновлення зору. Назвемо його підготовчий. Зазвичай він займає всього 2-3 заняття. Але без нього - ніяк. Адже саме тут відбувається найважливіший момент - запуск внутрішнього механізму корекції зору.

І тільки, коли механізм запущений, має сенс приступати до наступного етапу - власне відновного, який включає в себе гімнастику для очей. Ось тепер, нарешті, робіть вправи, використовуйте різні техніки, методики, винаходьте власні. Але аутотренінг не слід припиняти ні в якому разі. Архіважливо не втратити ті світоглядні позиції, які ви зайняли завдяки початкового етапу.

Я сподіваюся, ви не тільки читали статтю, а й пробували щось робити. Ні? Чому? Невже нічого не вірите? А, може, ви як і раніше не хочете чогось бачити ?!

Автор: Юлія Дєточкіна
Жіночий журнал aboutginka.ru

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Зір грудних дітей фото

Зір грудних дітей

Перші два місяці життя малюк вважається новонародженим, а наступні - немовлям. Чому таке розмежування? Що такого…

Гігієна очей фото

Гігієна очей

Через очі ми сприймаємо навколишній світ: за допомогою зору ми знаємо, які бувають кольору, форми, розміри, дізнаємося…

Хочу таке тіло фото

Хочу таке тіло

Популярний американський журнал Fitness Magazine представив публіці черговий рейтинг зіркових тіл, на які хочуть бути…

Продукти для гарного зору фото

Продукти для гарного зору

Що таке хороший зір? Зір - це можливість бачити навколишній світ і людей. Як стверджують фахівці, людина отримує від…

Як виправити зір фото

Як виправити зір

Проблеми із зором - досить поширене явище як серед літніх людей, так і серед дітей і дорослих. Насправді виправити зір…

» » Хочу бачити або аутотренінг для очей