Олександр васильєв - "поменше вульгарності"

Олександр Васильєв - поради жінкам

Олександр, ваш порада жінкам. Як завжди виглядати стильною і добре одягненою?

Поменше вульгарності. Поменше силікону в груди, трохи менше ботокса в губах, поменше пластикових нігтів. Поменше штучного, побільше природного. Безумовно, я вважаю, що фізична краса відмінна риса російських і українських дівчат, але манера подачі цієї краси найчастіше вульгарна. Ні в Росії, ні на Україні, сьогодні немає межі між жінкою пристойною, і жінкою легкої поведінки, вони одягаються однаково.

У них немає більше кордону, в той час як в Європі межа дуже велика. Можна по зовнішньому вигляду відразу сказати, це пристойна дівчина, а це гуляща дівчина. У Росії так сказати не можна, це величезна наша національна трагедія, яка вийшла за все межі дозволеного.

У чому найбільша "модна" помилка російських жінок?

Коли вони дивляться на себе в дзеркало, вони повинні завжди думати про те, що можна було б прибрати, а не про те, що б такого додати. Краще менше, та краще. І потім, дами все-таки завжди повинні орієнтуватися на свій соціальний статус, на свій вік, на свої можливості. Порада жінкам старшого віку: чи не намагайтеся виглядати дівчинкою. Краще бути гламурною бабусею, ніж старої дівчинкою. Багато в своєму прагненні омолодитися виглядають смішно.


Чи є безпрограшні варіанти одягу?

Ні. Але я можу дещо порадити. По-перше, широкі речі більш елегантні, ніж обтягуючі. Чорна сукня теж завжди виглядає елегантно. Нитка білого перлів і чорне плаття - це майже завжди добре! І не змішуйте в одному вбранні більше трьох кольорів.

З приводу 90-60-90, чи потрібно прагнути до цього?

Вимагати від жінки, щоб вона відповідала зазначеній 90-60-90, це справжній фашизм. У кожної своя фігура, потрібно бути природною. Чи потрібні дієти, вирішує жінка, але спорт обов`язковий. Для жінок заняття спортом - це запорука не тільки здоров`я, а й успіху будь-якого туалету. Пряма спина, підтягнута, струнка фігура - це коштує годин, проведених в спортзалі.

Жіночий журнал aboutginka.ru
За матеріалами інтерв`ю © Всі права захищені

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Російські жінки фото

Російські жінки

«Російська краса не зводиться до літератури і лісам, основною її параметр - жінки. Американки занадто здорові,…

Кролик на грилі фото

Кролик на грилі

Кролика (у мене були 3 ноги) обробляв на шматочки поменше. Приготуємо маринад. У Ступкиінгредієнти:Кролик - 600…

Вибір жіночих аксесуарів фото

Вибір жіночих аксесуарів

Для створення гармонійного образу сучасної жінки потрібно використовувати всі наявні можливості. Це красива модний…

Як стати стильною дівчиною фото

Як стати стильною дівчиною

Питанням, як виглядати стильно, спантеличені багато. Всім хочеться виглядати стильно. Можна купити багато модних і…

Наймодніші жінки росії фото

Наймодніші жінки росії

Наймодніші жінки Росії - це ті представниці прекрасної статі, які є іконами стилю і досконалості. Ці дами змогли…

А. Васильев. Мода на траур фото

А. Васильев. Мода на траур

Якщо ви пройдетеся по вулицях російських міст, то побачите, що основна маса людей одягнена в темні кольори. Пояснень…

А. Васильев. Ікона стилю фото

А. Васильев. Ікона стилю

Мода приходить і йде. Але є людина, для якого її мінливість - це основна професія. Він в курсі змін моди всіх епох. Він…

А.васильєв. Одяг для любові фото

А.васильєв. Одяг для любові

Я думаю, що любов в очах людей, а не в їх одязі, тому закохана людина може бути і в чорному, і в білому, і в рожевому,…

» » » Олександр васильєв - "поменше вульгарності"