А. Васильев. Як приховати недоліки фігури

Чи не намагайтеся носити облягаючий трикотаж, якщо у Вас повненькі стегна. Вибирайте вільні спадаючі речі, які вашу фігуру не підкреслюють. Чи не тягне талію, якщо вона у вас не 60-65 см, тільки в цьому випадку сміливо показуйте її. А якщо вона у вас не в потрібній кондиції, то краще приховуємо і задрапіруем її.

Пам`ятайте про те, що темні кольори, а особливо контрастне поєднання вертикальної лінії, зможуть скоротити вашу фігуру, особливо якщо ви користуєтеся асиметричним малюнком. Великий малюнок йде повним, а дрібний - струнким людям, тому що коли багато тканини в дрібний букетик - це жахливо! Пам`ятайте також про те, що пропорція - це і є краса, як говорила Шанель. Вся справа в пропорціях - наскільки пропорційна довжина вашого плаття або спідниці, ширина ваших брюк, наскільки пропорційний ваш жакет, ваша блузка і як це співвідноситься з вашим обличчям, вашими волоссям.

У мене, наприклад, неідеальна фігура, тому і шарф, і драпірування, і оксамит мені особисто багато в чому можуть допомогти. Деякі скажуть: "Та йшов би він краще в спортзал!" Але у мене немає часу. Адже я даю по 3-4 інтерв`ю в день, пишу стільки книг, читаю стільки лекцій, роблю стільки виставок і літаю навколо землі зі швидкістю супутника, що на спортзал ніякого часу не вистачить. А для занять спортом потрібно завжди регулярність.

Нереально сходити на годинку раз на місяць, тому що це ні до чого не приведе. Робити це треба кілька разів на тиждень і постійно. А для тих, хто незадоволений своєю фігурою через повноти, я дам свій особистий рада: їжте менше, скоротіть своє харчування до дворазового - це врятує ваше життя. Не їжте нічого ввечері, тільки снідайте і їжте, і ви побачите, як по дієті Васильєва ви втратите 10 кг за місяць. І це не повернеться до вас, якщо ви перестанете їсти ввечері. Менше з`їли - менше проблем і легше підібрати одяг, не обов`язково йти в магазин "Пампушка".

А дівчатам і молодим людям нічого і не треба приховувати. Знаєте, в молодості взагалі нічого приховувати не треба, і якщо ви комплексуете у віці від 17 до 30 років, значить, треба йти до психіатра. В цей час всі прекрасні! Вік грає на вас, у вас хороша шкіра, у вас немає зморшок, у вас прекрасна посмішка, у вас свої зуби, ви ще тримаєтесь струнко, рухаєтеся добре і сповнені енергії і чарівності молодості. Ніколи не думайте, що в цьому віці вам треба щось змінити. "Боже, як я нещасна, як я сповнена або як я худа!" Думайте про те, що ці проблеми виявляються після сорока років, коли вам треба продовжувати вашу професійну діяльність, а молодь підпирає, тому ви повинні виглядати кондиційного.

Я раджу всім жінкам не запускати себе, завжди стежити за собою, за своїми руками, шкірою. Адже справа не в тому, що треба вдаватися до пластичних операцій, а в тому, що існує маса кремів, які дозволяють вас омолодити, розгладити зморшки. Це скоріше профілактика, ніж хірургічне втручання. І звичайно, режим - це дуже важливо. І не забувайте, що овочі врятують вашу фігуру краще, ніж здобна булочка. Є знаменита англійська прислів`я, багато в Росії її не знають, тому я дозволю собі її сказати: "Момент в роті і роки на стегнах". Пам`ятайте завжди про це, не намагайтеся бути фабрикою для переробки продуктів.


А деякі страждають на анорексію - це інша крайність, вона часто пов`язана не тільки з харчуванням. У моді дійсно зараз худоба, адже на струнких людей одяг часто виглядає краще, ніж на повних, особливо добре вона сидить на манекенницях, тому що вони носять її з великим апломбом. Але часто одяг навіть на них просто висить. Тому не треба впадати в дикі крайності, це завжди погано.

І справа тут не тільки в дизайнерів, які орієнтуються на струнких моделей, тому що на них це краще виглядає. Дизайнери, як правило, не люблять яскраво виражені жіночі форми, і це природно, тому що більшість дизайнерів все-таки ставляться до нетрадиційної сексуальної орієнтації. Невже ви готові подумати, що дизайнер буде робити модель для грудастой жінки? Він віддасть перевагу хлопчачі фігуру, адже в голові дизайнера зовсім інші думки, і ніяким чином змінити це неможливо.

Тому в`яжіть і шийте самі, якщо вам не подобається дизайнерський одяг. Знаєте, Бернард Шоу сказав: "Стежити за модою смішно, а не стежити нерозумно!" Вибирайте з цих зол одне - будьте чи смішний, або дурною. Або знайдіть золоту середину - свій стиль - і не соромтеся своєї фігури. Зрозумійте, що завжди є кольори і форми, які будуть вам йти і приховають ваші недоліки. Уникайте обтягує одягу, це часто виглядає смішно і погано.

Не варто забувати, що в моді красиве тіло, тому багато моделей, зроблені сьогодні, дуже відкриті. Звичайно, люди хочуть оголити те, що вони мають, показати результати спортзалу або недавньої дієти, тому ради я дати не можу. Кому-то декольте дуже йде, комусь ні, комусь міні-спідниця - просто чудово, а комусь - суцільний жах. Можу сказати одне: відкривати відразу і груди, і ноги - це вульгарно, вибирайте щось одне і робіть це по черзі.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Мода для повних - ідеї, поради фото

Мода для повних - ідеї, поради

Часто жінка з повною фігурою намагається приховати недоліки за об`ємною темним одягом. Дама боїться виглядати стильно,…

Як одягатися, якщо ти худа фото

Як одягатися, якщо ти худа

Худі від природи дівчата пишаються тим, що їм не доводиться страждати від дієт і виснажливих фізичних вправ. Але і у…

Як підібрати одяг до фігури фото

Як підібрати одяг до фігури

Кожна жінка мріє мати стильний і привабливий вигляд. Для цього зовсім не обов`язково народитися з ідеальним статурою.…

Жіноча мода для повних фото

Жіноча мода для повних

Кожна жінка хоче виглядати привабливо, стильно і модно. Навіть якщо ви не володієте модельною зовнішністю. Навіть якщо…

Гардероб повної жінки фото

Гардероб повної жінки

Жінка, незалежно від віку і стрункості фігури, хоче відчувати себе бажаною і красивою. Тому, вибираючи одяг, треба не…

Приховуємо недоліки фігури фото

Приховуємо недоліки фігури

Вибираючи одяг, потрібно в першу чергу орієнтуватися на свою фігуру, вміло приховуючи її недоліки. Але, на жаль, багато…

Як підібрати одяг по фігурі фото

Як підібрати одяг по фігурі

Жінкам хочеться одягатися красиво, відповідно до останніх тенденцій моди. Але це не завжди виходить, якщо параметри…

» » А. Васильев. Як приховати недоліки фігури