А.васильєв. Одяг для любові

Я думаю, що любов в очах людей, а не в їх одязі, тому закохана людина може бути і в чорному, і в білому, і в рожевому, і в блакитному, - це ніяким чином не відображатиметься на його суті людської. Будь-хто може бути закохані, незалежно від їх засобів до існування, бідні вони чи багаті, чи є у них маса можливостей змінювати свої наряди або такої можливості немає. Закоханий чоловік завжди світиться, посміхається, радіє життю, це видно з поведінки, по ході, по рухах, наскільки він готовий до наступного побачення, наскільки він чекає цього моменту. Мені здається, це найбільш помітно в одязі. Але є види одягу, які можуть бути привабливими в більшій чи меншій мірі, тому тут теж дуже важливо знати кордон.

Зауважте, що всі привокзальні гетери, які наводнили вулиці російських міст, вони ж всі одягнені для любові! Але їх одяг - це предмет вульгарності, це завжди поганий смак, це кітч. Що прекрасного може бути в лакових ботфортах білого або чорного кольору, в міні-шортиках якогось нестравною відтінку, голом животі, маленькому топіку, який називається бардотка від імені Бріджит Бардо, в якихось силіконових грудях, гелевих губах, в якийсь страшної зачісці. Це ж жахливо, але, можливо, чоловіки, які не розбираються в моді, а також не можуть зрозуміти, хто закоханий, а хто не закоханий, як раз на це і реагують. І багато жінок користуються такою приманкою, думаючи, що на любовні відносини швидше спровокує така майданна, трохи безглузда одяг.

Взагалі ж одяг для любові може бути і зовсім закрита, зовсім біла або зовсім чорна - це не важливо, важлива хімія, яка виникає між людьми. Однак все-таки деякі кольори сприяють цим відносинам, інші ж трошки насторожують. Наприклад, Марлен Дітріх писала в своїх спогадах, що жінки в червоному завжди швидше домагаються успіху у чоловіків. Це дійсно так, причиною цього якийсь дальтонізм чоловіків, які не можуть відрізнити всіх кольорів, тому червоний колір їм і каже - о, вона! Я її одразу вгледів, все ж в чорному, а вона в червоному!

Наприклад, знаменитий Валентино в свої колекції завжди включав такий пасаж з яскраво-червоними, навіть томатними сукнями, які користувалися дуже великим успіхом. Так що можна сказати, що в червоному є якийсь заставу любові. І звичайно, Ельза Скіапареллі, чиї спогади, недавно вийшли в Москві з моєю передмовою, розповідає, що саме колір яскраво-рожевої фуксії здається для багатьох кольором любові, на який чоловіки швидше зреагують.


А ось мені особисто здається, що відтінки зеленого або блакитного можуть бути прекрасним чином ліричними, поетичними і велелюбними. А хто може сказати, що мереживо - це не є сама любов? Ця тонкість, шифон ... Чому тоді не плісировані дельфос Маріано Фортуни, знаменитого венеціанського творця моди, чому не це любов? Думаю, що тут дуже багато індивідуально: хтось любить провідницю в поїзді в її форменого тужурці і вважає, що вона - сама любов, хтось любить красуню на пляжі в золотих стрінгах в стразах і двох перлини замість ліфчика, хтось скаже , що любов - це його мама, тому що вона завжди добра, привітна і прекрасна господиня, хтось скаже, що його дівчина краще за всіх, тому що вона в джинсах і вся така крута і заводна.

Немає рецептів для того, щоб бути закоханим і закохати в себе, - Це хімія, яка діє дуже складно. Це потрібно знати всім: любов - це тільки тут і зараз. Якщо вона трапилася у вас в Каліфорнії, то при переїзді на Капрі - забудьте! Інші обставини, інші запахи, інші проблеми! Це дуже тонке почуття. Так само і в одязі - потрібно завжди думати про те, що може порадувати вашого коханого або кохану, що може подарувати їм посмішку, запал очей, ці іскорки, ці зірки на небі. І звичайно, подарунки, я думаю, що любов завжди вимагає хороших, приємних подарунків і доказів. Якщо ви хочете, щоб вас любили, покажіть це не тільки букетиком незабудок, а й чимось більш прекрасним - нитка перлів, хустку або сумочка або навіть діамант побільше, якщо ви хочете з цією дівчиною завести більш серйозні відносини.

Варто також зауважити, що в сучасному одязі сукні - саме жіночне і привабливе з того, що ми робимо. Це ми бачимо не тільки на подіумі, а в житті. Я розповім вам один недавній випадок. У мене біля будинку в Парижі є хімчистка, куди я здаю свої речі. Знаючи, що я пов`язаний зі світом моди, господар запитав: "Скажіть, що сталося, чому всі жінки несуть зараз тільки сукні в хімчистку?" "А в минулих сезонах?" - Запитав я. "Спідниці та блузки, брюки і жакети". Тобто перехід на цю більш жіночний одяг в глобальному сенсі в усьому світі, на мій погляд, і є підтвердження того, що жінки хочуть бути більш жіночними і привабливими!

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Любов це... фото

Любов це...

Відчувати любов, любити і бути коханим - всі ці категорії властиві тільки людині. У світі тварин можна зафіксувати…

Чи існує зараз вічна любов? фото

Чи існує зараз вічна любов?

Любов - це наше все! Ми народжені, щоб любити. З перших днів ми любимо батьків, друзів, але потім з`являється інша…

Як дізнатися: любов або обман? фото

Як дізнатися: любов або обман?

Людина - розвивається біологічний вид, і еволюція не обійшла його стороною. З плином великої кількості часу він сильно…

Навіщо людині любов? фото

Навіщо людині любов?

Навіщо людині любов? Що таке любов?Це вічні питання, конкретні відповіді на які так і не змогли знайти. Для кожної…

Чому зникає любов? фото

Чому зникає любов?

Одного разу, може статися так, що ви прокинетеся з думкою, що любов пройшла. Подивіться на того чоловіка, якого колись…

» » А.васильєв. Одяг для любові