Різновиди лицьових зморшок

Різновиди лицьових зморшок
Незважаючи на те, що всі психологи, як один, стверджують, що жінка виглядає на стільки, на скільки сама себе почуває, іноді, дивлячись в дзеркало, вона все ж думає, що відчуває себе все-таки молодше. Зморшки, ці неминучі сліди віку, які час залишає на обличчі, мають чітку класифікацію, відповідно до якої потрібно підбирати зброю проти них.

Зморшки - це невеликі складки шкіри або борозенки в ній, які утворюються не тільки на обличчі, але і на всьому тілі. Приблизно в 25 років колаген та еластин починають вироблятися в меншій кількості, як раз в цьому віці шкіра починає старіти. Саме колагенові волокна роблять шкіру пружною, їх недолік позначається, вона стає сухішою, виглядає старше, на ній з`являються явні зморшки. Доповнює ці процеси факт, що обмін киснем між шарами сповільнюється, тому поживні речовини не надходять в необхідному кількості.

Згодом весь організм, а також і шкіра, починає повільніше регенерувати нові клітини. сонце, сухий повітря і негативна екологічне середовище впливають на шкіру набагато сильніше, ніж раніше, вона не встигає оновитися. Якщо людина постійно піддається стресам, то ймовірність появи зморшок лише посилюється.

Зморшки діляться на 4 типи за способом освіти.

1. Мімічні зморшки - вони з`являються внаслідок того, що людина посміхається, сміється, морщить лоб і взагалі проявляє емоції за допомогою м`язів особи. Якщо вони занадто слабкі і гнучкі, то мімічні зморшки з`являються досить рано.


2. Статичні зморшки. Вони утворюються, якщо шкіра починає погано харчуватися вітамінами, кровопостачання в ній погіршується, роговий шар стає більше.

3. Вікові зморшки з`являються приблизно до 40-45 років, коли естрогени в організмі падають, весь організм піддається гормональної перебудови. При цьому м`язи обличчя обвисають, овал дещо змінюється.

4. Якщо кілька факторів з`єднуються, то утворюються комбіновані зморшки.

Залежно від віку потрібно доглядати за особою по-різному, але самі етапи догляду залишаються протягом років одними і тими ж: це очищення шкіри, її живлення, запобігання агресивного навколишнього середовища і зволоження.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Профілактика появи зморшок фото

Профілактика появи зморшок

Перші зморшки можуть з`явитися досить рано - шкіра починає старіти вже після 20 років. Суха шкіра в`яне швидше, тому не…

Зморшки і здоров'я фото

Зморшки і здоров'я

Багато хто знає, що по зморшках на обличчі можна судити про характер людини, але мало хто знає, що за цим складкам…

Що означають зморшки фото

Що означають зморшки

Зморшки перші провісники, ближчої старості, як би це сумно звучало. Найчастіше вони з`являються до 35 років, хоча іноді…

Мої перші зморшки фото

Мої перші зморшки

Настає час, коли життя наближається до тридцяти років. Одного ранку ти підходиш до дзеркала, щоб посміхнутися…

Ознаки старіння шкіри фото

Ознаки старіння шкіри

Старіння шкіри на початкових етапах протікає практично непомітно. У більшості людей організм активно виробляє нові…

» » Різновиди лицьових зморшок