Ревнощі і жіноче здоров'я

Жіноче здоров`я залежить від величезної кількості чинників. Умовно їх можна розділити на дві основні групи. Першу групу складають фізичні характеристики здоров`я жінки: рівень тиску, регулярність менструального циклу, нормальне функціонування всіх органів. Другу групу складають психологічні чинники. Наприклад, настрій, внутрішня гармонія і загальний життєвий настрій.

"Очевидно, що всі перераховані чинники взаємопов`язані. Важко уявити олімпійську чемпіонку, домагається блискучих результатів в той час, коли вона знаходиться в депресії. Також неможливо уявити прекрасний настрій у нездорової жінки. Висновок може бути тільки один - жіноче здоров`я прямо залежить від пережитих жінкою емоцій і почуттів.

Багато хто з нас стикаються з негативними переживаннями. Найчастіше це буває ревнощі. Це почуття складно пояснити і ще важче контролювати. У ревнощів багато нашої фантазії. Ми малюємо собі картинки уявної зради, накручуємо себе цими думками, не можемо зупинитися. Фантазії і домисли приводять нас до цієї фобії - страху зради.

Головні причини цієї фобії криються в низькій самооцінці, страху опинитися гірше і, врешті-решт, залишитися на самоті. Звичайно, мова йде про важких формах ревнощів. Саме такий ступінь ревнощів може привести до важких захворювань. У той час як мінімальна доза ревнощів лише додає відносинам пікантності і освіжає їх.


Що ж відбувається в організмі жінки, коли її переповнює справжня ревнощі? Фобія втратити кохану призводить до сумних наслідків. Дослідження говорять про те, що напад ревнощів зазвичай супроводжується викидом ряду «шокових» гормонів. Фізично це можна відчути як стиснення в грудях, защемлення в області серця, зупинку дихання, «правець». Організм починає боротися з таким станом і пригнічує його дозою інших гормонів, покликаних стабілізувати стан. Така гормональна війна призводить до катастрофічного зниження імунітету, в результаті якого можуть розвинутися багато серйозних захворювань. Іншими наслідками ревнощів є різке підвищення апетиту. Жінка починає «заїдати» свою фобію. Звичайно, така поведінка призведе до підвищеного вазі і нового витка психологічних проблем. Наслідками боязні втратити свою половинку можуть бути хронічні головні болі, підвищений тиск.

В описаних симптомах немає нічого приємного і корисного для жіночого здоров`я. Тому з ревнощами потрібно боротися, інакше можете втратити і здоров`я, і красу, і чоловіка. Методик багато, і одна з них - аутотренінг. Це означає, що ви повинні зайнятися самонавіюванням, кодуванням себе на успіх і удачу в любові. Згадайте, як героїня відомого фільму займалася аутотренінгом, кажучи: «Я найчарівніша і найпривабливіша ...». Тим же самим доведеться зайнятися і вам, знайдіть аутотренінг, яким вам найбільш зрозумілий.

Постійно підвищуйте свою самооцінку позитивними висловлюваннями на свою адресу. Нехай навіть говорити їх ви будете про себе. Відзначайте то, як добре ви сьогодні виглядаєте, як смачно сьогодні вийшов борщ, як вам йде нове плаття і так далі. А перед сном рекомендуємо візуалізувати ваш успіх і впевненість у собі. Уявляйте картинки, в яких ви - чарівні, кохані і визнані. Все це повинно приводити вас до впевненості, що ви єдина і неповторна. Тільки з вами вашому чоловікові буде дуже добре. Ваша впевненість передасться йому. Він стане уважніше і обережніше до вас ставитися, стане більше поважати і балувати. Ревнощі і фобії відступлять, на їх місце прийдуть радість спільного життя і впевненість у власних силах.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Любов і ревнощі назавжди фото

Любов і ревнощі назавжди

Любов і ревнощі назавжди. Любов і ревнощі дві сторони однієї медалі. Любов і ревнощі - високі емоції йдуть завжди…

Чоловіча та жіноча ревнощі фото

Чоловіча та жіноча ревнощі

Ревнощі - не дуже хорошеечувство, що змушує часом людей виходити з себе, здійснювати неліцепріятниепоступкі. При цьому…

Як позбутися від ревнощів фото

Як позбутися від ревнощів

Кажуть, що ревнощі - марна почуття. Адже вона буває або безпідставною, або запізнілою. Однак рідко хто ніколи не…

Як боротися з ревнощами фото

Як боротися з ревнощами

Ревнощі - почуття двояке. Тому питання, як боротися з ревнощами, як позбутися від ревнощів, треба розбирати обережно.…

Як боротися з ревнощами фото

Як боротися з ревнощами

Ревнощі - вельми двояке почуття. Тому питання як боротися з ревнощі потрібно розбирати дуже обережно. Коли це лише гра,…

Ревнощі і як з нею боротися фото

Ревнощі і як з нею боротися

Ревнощі - це відчуття, яке в першу чергу засновано на невпевненості в собі, і багато пар стикаються з цією проблемою.…

Причини чоловічої ревнощів фото

Причини чоловічої ревнощів

Більшість жінок думають, що, якщо чоловік ревнує, значить любить. Насправді це далеко не так. У сім`ях, де чоловік є…

Жіночі ревнощі фото

Жіночі ревнощі

Ревнощі - це проміжний етап між любов`ю і ненавистю, який спрямований не на творення, а на руйнування. Людина,…

» » » Ревнощі і жіноче здоров'я