Фази місяця в лютому 2014 року

Не варто недооцінювати вплив місяця на все, що відбувається на Землі. Багатьма вже було помічено, що наростаючий місяць сприяє починанням, а в повний місяць нерідко відбуваються містичні події. Щоб грамотно спланувати справи на місяць, необхідно знати всі фази місяця на лютий 2014 року.

1 лютого настає 3-й місячний день, місяць знаходиться в сузір`ї Риб. При розстановці пріоритетів на день врахуйте, що друга половина дня буде досить успішною.

, 2 лютого: на 4-у добу місяця це небесне тіло перебуває під впливом Риб, триває 1-я чверть молодого місяця.

3 лютого: нова місяць переміщається під заступництво Овна, о 10:27 настає 5-й місячний день.

4 лютого триває 1-я чверть місяця, під сузір`ям Овна наступають 6-ту добу місяця.

5 лютого: 7-е місячна доба - це останній день 1-й чверті місяця, вона переміщається під вплив Тельця.

6 лютого розпочинається 2-я чверть місяця, наступають 8-у добу. Зростаюча місяць все ще знаходиться під впливом Тельця.

7 лютого о 12:12 приходить 8-й місячний день, він пройде під управлінням Близнюків.

8 лютого: 10-й місячний день також буде схильний до дії сузір`я Близнюків.

9 лютого зростаючий місяць переходить в 11 місячна доба, вона також як і в попередні дні перебуває в сузір`ї Близнюків.

10 лютого настає 12 місячний день, який пройде під впливом Рака, місяць на небосхилі стає все круглее.

11 лютого: на 13 місячний день, який проходить під керівництвом Рака, багато хто цікавиться, скільки триває повний місяць, адже це небесне тіло практично нагадує диск.

12 лютого наступають 14 добу місяця, вона переміщається в сузір`я Лева. Згадайте в цей день все, що було в останнім часом, тоді ви зможете дізнатися причини подій, які відбуваються зараз.

13 лютого: 15-ту добу, завершується 2-я чверть місяця, все ближче стає той день, коли настане повний місяць.

14 лютого, 16 добу місяця, перебуваючи під впливом Льва, це небесне тіло керує багатьма процесами на Землі. Положення місяця сприяє налагодженню справ, ведення мирних переговорів, планування.

15 лютого ознаменується повним місяцем, яке настане в 3:53. Ті, хто любить спостерігати за цим явищем, кажуть, що протягом кількох годин створюється враження, що повний місяць стає більше і світить яскравіше.


16 лютого: йде 18-й місячний день, триває 3-тя чверть місяця, небесне тіло знаходиться в сузір`ї Діви. У цей день без спеціальної оптики неможливо зрозуміти стан місяця, багатьом здається, що вона така ж кругла, як і в момент повного місяця.

17 лютого: на 19 місячна доба вона переміщається під вплив Терезів. Саме в цей день багато хто згадує про Оракул: ворожіння, чаклунські обряди в цей час вважаються особливо вдалими.

18 лютого: місяць йде на спад. Вже неозброєним оком видно, яка місяць сьогодні, на 20 місячний день її форма вже далека від ідеального диска.

19 лютого: спадаючий місяць знаходиться в 3-й чверті, що наступив 21 місячний день пройде все ще під впливом Терезів.

На 20 лютого припадає 21 і 22 місячні дні. Починаючи з 21 дня місяця, вона потрапить під управління Скорпіона.

21 лютого: 22 місячний день пройде під контролем Скорпіона.

22 лютого: починаючи з 23 місячної доби, небесне тіло освітлено менше, ніж наполовину. Місяць в цей день переходить під вплив Стрільця. Фази місяця в цей день міняються, о 21:16 настає 4-я місячна чверть.

23 лютого: наступають 24 місячна доба, перебуваючи в сузір`ї Стрільця, місяць сприяє завершенню старих справ і початку нових.

24 лютого: 25 добу місяця, небесне тіло на горизонті видно не більше, ніж на 25%. Місяць переходить в сузір`я Козерога.

25 лютого: 26 місячна доба, місяць перебуває під впливом Козерога, місячний цикл наближається до кінця.

26 лютого: 27 день місячного місяця, місяць переміститься в сузір`я Водолія.

27 лютого: настає 28 місячний день, місяць перебуває у Водолії, наближається день, коли молодик відбудеться.

28 лютого: передостанню добу місячного місяця, місяць переміщається в сузір`я Риб.

Найкоротший місяць 2014 року розпочинається з 3-го місячного дня, друга місячна чверть починається 6 лютого. 15 лютого завершується 2-я чверть, настає день, коли буде повний місяць в лютому 2014 року, тоді ж місяць переходить в 3-ю чверть, яка триває до 22 лютого, і настає 4-я чверть місяця.

При плануванні справ врахуйте, що 4, 9, 20 і 25 лютого - сприятливі дні, а 8, 17, 23 - навряд чи виявляться вдалими.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Фази місяця в грудні 2013 року фото

Фази місяця в грудні 2013 року

Якщо ви не хочете покладатися тільки на долю і відповідально ставитеся до планування всіх справ, погоджуючи їх з рухами…

Фази місяця в січні 2014 року фото

Фази місяця в січні 2014 року

Мало хто планує справи на перший день нового нового року. У 2014 це виправдано і з точки зору місячного календаря,…

Фази місяця в квітні 2014 року фото

Фази місяця в квітні 2014 року

Далеко не всі планують справи на місяць, керуючись місячним календарем. Але від фази місяця залежить багато. Тому, ті,…

Фази місяця в травні 2014 року фото

Фази місяця в травні 2014 року

З приходом останнього місяця весни багато підвищують свою ділову активність, адже попереду літо - пора відпусток. Якщо…

Фази місяця в червні 2014 року фото

Фази місяця в червні 2014 року

Всі люди планують своє життя, хтось на найближчий місяць, хтось рік, а деякі просто обмірковують майбутнє. Але що б…

» » Фази місяця в лютому 2014 року