Фази місяця в грудні 2014 року за місячним календарем

Багато хто розуміє, що якщо прислухатися до професійної думки астрологів, можна було б багато чого змінити в кращу сторону. І починати своє подальше життя потрібно з правильного планування, де будуть враховані не тільки особисті обставини, а й положення місяця.

Для тих, чиї плани йдуть далеко вперед, оракул рекомендує вивчити місячний календар 2014 року на грудень, в якому перший місяць зими буде одним з основних за значимістю.

Останній місяць року почнеться з десятих місячної доби, а наростаючий місяць увійде в сузір`я Овна.

2 грудня, коли зростаюче небесне тіло в другій фазі в сузір`ї Овна, з 15:13 почнуться 11 місячна доба.

3.12: продовжиться II фаза циклу, а зростаюча місяць переміститься о 09:14 з Овна в Тельця.

4.12: згідно з календарем місяця в цей день з 16:10 почнуться 13-е добу циклу, а небесне тіло продовжить свій рух у Тельці.

5.12: зростаючий місяць змінить своє положення в 14: 28, покинувши сузір`я Тільця, і переміститися в Близнюків. Зміна ж 13 місячного дня на 14й відбудеться о 16:46.

6.12: закінчиться II і почнеться III фаза місячного циклу. Перебуваючи в сузір`ї Близнюків, повний місяць з`явиться на небосхилі о 16:27. Після повного місяця небесне тіло почне свій регресний шлях.

7 грудня за місячним календарем збігається з 16-м днем циклу, який настане о 18:19, а вже о 21:34 спадаючий місяць переміститься в Рака.

8.12: стан місяця залишиться колишнім, і вона продовжить зменшуватися в сузір`ї Рака.

9 грудня місяць буде в III фазі, а 18-у добу почнуться о 20:16, коли увійде місяць в сузір`я спокійного Рака.

10 грудня практично повний місяць покине володіння Рака і вступить о 07:14 на територію Льва. У цей період і наступні місячні дні небесне тіло буде спадати до кінця циклу, а коли молодик настане, почне новий виток свого руху.

11 грудня місяць зійде о 22:26, почавши новий 20 день місячного календаря. Небесне тіло в цей час буде перебувати під заступництвом Льва.

12.12: в 19:18 за московським часом за місячним календарем влада перейде від могутнього Лева до спокійної Діві.

13.12: спадаючий місяць буде переміщатися в знаку Діви, йдуть 21 добу.

14 грудня о місячному календарі досить насичений подіями день: в 0:37 почнуться 22-е місячна доба, о 16:52 розпочнеться перша чверть циклу, а відповідно зміняться і фази місяця.

15.12: 23-е місячна доба почнуться з сходу місяця О 1:44, а вже о 8:04 небесне тіло перетне кордон сузір`я Терезів.


16.12: перебуваючи в IV фазі, спадаючий місяць продовжить свій рух в сузір`ї Терезів.

25й місячний день розпочнеться 17 грудня о 4:00, а о 18:51 небесне тіло з Терезів переміститься в сузір`я Скорпіона.

18 грудня спадання місяця стане настільки явним для неозброєного ока, що навіть ті, хто не знає яка місяць сьогодні, зможуть безпомилково визначити її стан.

19.12: початок 27 місячного дня за місячним календарем почнеться о 6:25, коли регресний небесний об`єкт рухається в Скорпіоні.

20.12: в ці 28-е добу місячного календаря, які почнуться 7:32, відбудеться зміна положення місяця, з Скорпіона вона перейде в Стрільця.

21.12: 29 місячна доба завершують поточний місячний цикл. Небесне тіло в сузір`ї Стрільця.

22-му грудня 2014 року відповідають 1-е і 2-е добу нового місячного циклу. У цей період місяць увійде в сузір`я Козерога в 5:25, а через 12 хвилин, в 5:37 молодик.

23.12: нова зростаючий місяць, яка буде в I фазі, продовжить свій рух в сузір`ї Козерога.

24.12: 4й місячний день почнеться з переходу небесного тіла о 6:52 з Козерога в сузір`я Водолія.

25.12: зростаючий місяць зійде о 11:40 і почне свій п`ятий день календаря.

26 грудня місяць увійде в сузір`я Риб і лише потім о 12:08 розпочне свій 6й день місячного циклу.

27.12: продовжать сприяти місяці в цей день Риби, небесне тіло буде зростати, а оракул рекомендує провести цей час в сім`ї.

28.12: першою подією, яке відбудеться в цей день, буде зміна місця розташування місяця: о 10:35 місце Риб займе Овен. Наступним - початок восьмих доби і сходить велика зірка о 12:56. Ну, а завершить цей день зміна фаз місяця, яка відбудеться о 23:08.

29 грудня - наростаючий місяць буде у володіннях Овна.

30.12: о 14:55 10-го місячного дня символ влади перейде від Овна до Тельцю.

В останній день року зростаючий місяць буде перебувати в Тельці, де пройдуть 11 добу її циклу.

Місячний календар на грудень 2014 року говорить, що зима почнеться з 10х місячної доби, а 6 грудня на небосхилі зійде повний місяць. Для тих, хто знає скільки триває повний місяць не новина, що місяць з цієї дати почне свій шлях на спадання, а 4 чверть розпочнеться 14 грудня. Нову місяць можна буде спостерігати 22 грудня, коли почнеться новий місячний цикл. Завершиться грудня, як і почався, 10-ми місячними добами.

Але навіть якщо досконально знати фази місяця на грудень 2014 року, це ще не означає, що заплановані справи матимуть успіх. Обов`язково слід врахувати рекомендації досвідчених астрологів на кожен день. Найбільш сприятливими днями останнього місяця будуть 7, 18, 20 і 24. А ось коли повний місяць в грудні 2014 року, а саме 6 числа, від важливих проектів і починань краще відмовитися, так само як і 15 грудня.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Фази місяця в грудні 2013 року фото

Фази місяця в грудні 2013 року

Якщо ви не хочете покладатися тільки на долю і відповідально ставитеся до планування всіх справ, погоджуючи їх з рухами…

Фази місяця в січні 2014 року фото

Фази місяця в січні 2014 року

Мало хто планує справи на перший день нового нового року. У 2014 це виправдано і з точки зору місячного календаря,…

Фази місяця в лютому 2014 року фото

Фази місяця в лютому 2014 року

Не варто недооцінювати вплив місяця на все, що відбувається на Землі. Багатьма вже було помічено, що наростаючий місяць…

Фази місяця в квітні 2014 року фото

Фази місяця в квітні 2014 року

Далеко не всі планують справи на місяць, керуючись місячним календарем. Але від фази місяця залежить багато. Тому, ті,…

Фази місяця в червні 2014 року фото

Фази місяця в червні 2014 року

Всі люди планують своє життя, хтось на найближчий місяць, хтось рік, а деякі просто обмірковують майбутнє. Але що б…

» » Фази місяця в грудні 2014 року за місячним календарем