Фази місяця в березні 2014 року

Початок березня 2014 ознаменується молодиком. Але, незважаючи на це, краще нічого не планувати на перший день весни, адже шансів на успішний результат починань буде небагато. Краще почекати добу, з`ясувати фази місяця на березень 2014 року, дізнатися, які дні сприяють веденню справ і переговорів, і тільки після цього складати план на місяць.

На 1 березня потрапляють 30й і 1й місячні дні. О 11:59 настане момент, коли молодик почнеться. Місяць перебуває під впливом сузір`я Риб.

2.03: 1-я фаза місяця, на свій 2й день наростаючий місяць переходить під вплив Овна.

3.03: 3-е місячна доба, це небесне тіло знаходиться під управлінням Овна.

4.03: починаються 4-е місячна доба, протягом усього дня місяцем управляє Овен.

5.03: в 00:30 місяць переходить під вплив Тельця, наступають 5-е місячна доба.

6.03: триває 6-й день першої місячної чверті, зростаюча місяць перебуває під управлінням Тельця.

7.03: 7-й день місяця, в 5:38 місяць переміщається в сузір`я Близнюки.

8.03: 8-е місячна доба, завершується перша чверть, о 17:28 фази місяця змінюються, настає 2-я її чверть. День проходить під впливом Близнюків.

9.03: 9-а доба місяця, о 16:34 місяць пересувається в сузір`я Рака. Положення цього небесного тіла на горизонті таке, що вночі його видно вже на 60%.

10.03: 10 добу місяця, триває 2-я чверть, зростаючий місяць освітлена практично на 70%. У цей день їй управляє Рак.

11.03: в середині дня наступають 11 добу місяця, які пройдуть під керуванням Рака.

12.03: 12-й місячний день, під впливом Льва триває 2-я чверть місяця. Це день, коли Оракул буде прихильний: небеса відриваються і все гадання виявляться правдивими.

13.03: наближається до завершення 2-я чверть, 13-е добу місяця пройдуть під управлінням Льва.

14.03: 14 місячна доба, в цей день цікаво спостерігати, яка місяць сьогодні. Вона вже настільки близька до рівного колі, що багато хто вважає, що настав повний місяць.

15.03: 15 місячна доба, настав останній день 2-й чверті місяця. Хочете знати, скільки триває повний місяць, спостерігайте за небесним тілом наступної ночі. Багатьом здається, що воно триває кілька днів. Але це не так, насправді це короткий момент.

16.03: 16 добу місяця, день, коли повний місяць в березні 2014 настане, пройде воно під впливом Діви в 21:09.


17.03: настає 17 місячний день, яким керуватимуть Ваги, йде 3-тя чверть місяця, поки це ще не помітно, але ще вчора небесне тіло було видно більше.

18.03: 18 день місяця пройде під впливом Терезів.

19.03: на 19 місячний день, освітленість місяця не перевищує 90%, вже неозброєним оком помітно, що повний місяць здає свої позиції.

20.03: триває 3-тя чверть, на 20 добу місяць перебуває під управлінням Скорпіона.

21.03: 20 місячний день, місяць переходить під вплив Стрільця.

22.03: наступають 21 місячна доба, місяць перебуває під управлінням Стрільця.

23.03: 22 місячна доба пройдуть під впливом Стрільця. І лише о 23:04 місяць перенесеться в сузір`я Козерога. Це буде останній повний день 3-й чверті місяця.

24.03: 23 добу місяця проходять під впливом Козерога. У цей день місяць переміщається в 4-ю чверть, місячний цикл наближається до фіналу.

25.03: що знаходиться в Козерозі місяць управляє наступними в цей день 24 місячними добами.

26.03: 25 добу 4-й чверті місяця. Остання чверть переміщається в сузір`я Водолія.

27.03: 26 добу, місяцем управляє сузір`я Водолія.

28.03: триває 4-я чверть, під впливом Риб наступають 27-е місячна доба.

29.03: 28 місячний день пройде спокійно, їм буде керувати сузір`я Риб.

30.03: на цей день припадає останній 29 місячний день поточного місяця, а 22:45 з`являється нова місяць. Під сузір`ям Овна починається новий місяць.

31.03: 1-я чверть місяця, в цей день наступають 2-е місячна доба, місяць перебуває під впливом Овна.

Перший весняний день ознаменується молодиком. Друга чверть місяця розпочнеться 8-го березня і триватиме до повного місяця, яке відбудеться 16 березня. Стан місяця в цей день таке, що вона дуже нагадує круглий диск, при цьому вона і світить яскравіше звичайного. У 4-ю чверть місяць перейде 24 березня. У цьому місяці буде 2 молодика: четверта чверть закінчується 30 березня і о 22:45 з`явиться нова місяць.

При плануванні справ необхідно врахувати, що 6, 11, 21, 26 березня - сприятливі дні, будь-які справи і починання будуть обов`язково успішними, а ось 1, 8, 16, 30 березня - несприятливі.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Фази місяця в грудні 2013 року фото

Фази місяця в грудні 2013 року

Якщо ви не хочете покладатися тільки на долю і відповідально ставитеся до планування всіх справ, погоджуючи їх з рухами…

Фази місяця в січні 2014 року фото

Фази місяця в січні 2014 року

Мало хто планує справи на перший день нового нового року. У 2014 це виправдано і з точки зору місячного календаря,…

Фази місяця в лютому 2014 року фото

Фази місяця в лютому 2014 року

Не варто недооцінювати вплив місяця на все, що відбувається на Землі. Багатьма вже було помічено, що наростаючий місяць…

Фази місяця в квітні 2014 року фото

Фази місяця в квітні 2014 року

Далеко не всі планують справи на місяць, керуючись місячним календарем. Але від фази місяця залежить багато. Тому, ті,…

Фази місяця в травні 2014 року фото

Фази місяця в травні 2014 року

З приходом останнього місяця весни багато підвищують свою ділову активність, адже попереду літо - пора відпусток. Якщо…

Фази місяця в червні 2014 року фото

Фази місяця в червні 2014 року

Всі люди планують своє життя, хтось на найближчий місяць, хтось рік, а деякі просто обмірковують майбутнє. Але що б…

» » Фази місяця в березні 2014 року