Фази місяця в травні 2014 року

З приходом останнього місяця весни багато підвищують свою ділову активність, адже попереду літо - пора відпусток. Якщо ви хочете бути впевнені в результаті кожної угоди, то не обов`язково закликати на допомогу Оракул, досить погодити свої плани з рухами небесних тіл. Наприклад, ні для кого не секрет, що найбільший вплив на те, що відбувається на Землі, надає її супутник, тому фази місяця на травень 2014 року вам краще дізнатися заздалегідь.

1.05: йде 3 місячний день, наростаючий місяць в 00:57 переходить в сузір`я Близнюки.

2.05: настає 4 місячний день, небесне тіло знаходиться під управлінням Близнюків.

3.05: триває перша чверть, 5 місячна доба ознаменуються тим, що в 10:14 зростаюча місяць переміститься під вплив Рака.

4.05: положення місяця особливо не змінюється, на свої 6-ту добу в цьому місяці вона знаходиться під управлінням Рака.

5.05: 7 місячна доба, місяць переміщається під вплив Льва.

6.05: 8 день місяця, її 1-я чверть підходить до завершення. Весь день пройде під впливом Льва.

7.05: 9 місячний день ознаменується переходом місяця до 2-ї чверть. Особливих змін на небосхилі ще не помітно, це все така ж зростаючий місяць, тільки до повного місяця залишається все менше часу.

8.05: на 10 день місяць о 10:25 переміститься в знак Діви.

9.05: на 11 місячний день освітленість супутника Землі становить понад 75%, все більше людей в цей період починають цікавитися, скільки триває повний місяць.

10.05: перемістившись о 21:20 в сузір`я Терезів на свої 12 добу, місяць уже округлилася, вона помітно відрізняється від того, що було видно на небосхилі минулої ночі.

11.05: 13 місячний день, місяцем управляє сузір`я Терезів.

12.05: 14 добу місяця, місячний цикл наближається до свого екватора. Протягом усього дня місяць перебуває під впливом Терезів.

13.05: в цей день на 15 місячна доба місяць освітлена вже на 100%, її стан візуально не відрізнити від повного місяця. Це вводить в оману багатьох, хто не вивчає фази місяця. Через це деякі люди вважають, що повний місяць триває кілька днів.

14.05: на 16 добу завершується друга чверть місяця, в цей день повний місяць світити буде яскравіше, ніж в інші. У день свого повного місяця супутник Землі здасться на горизонті о 21:06, а повний місяць наступить о 23:17.

15.05: йде 3-тя чверть, це ще не помітно за станом місяця, але день, коли повний місяць в травні 2014 року, вже залишився позаду. На цей день припадає 17 добу, місяць переміщається під управління знака Стрілець.

16.05: спадаючий місяць, яка перебуває в сузір`ї Стрільця, на свої 18-у добу з`явиться на небосхилі о 23:20, а зникне в 6:38.


17.05: триває 18 день місяця, о 12:50 супутник землі переміститься в сузір`я Козеріг.

18.05: наступають місячні 19 добу, місяць перебуває під впливом Козерога.

19.05: 3-тя чверть місяця, 20 добу, в 14:49 місяць переміщається під управління Водолія.

20.05: наближається до закінчення третя чверть місяця, під впливом знака Водолій наступають 21 добу.

21.05: останній день 3й чверті, на небосхилі ще добре можна розгледіти, яка місяць сьогодні, адже освітлена вона трохи більше, ніж на 50%. На свої 22 добу о 17:15 місяць переміщається з знака в Водолій в сузір`я Риб. О 16:59 починається остання четверта чверть місяця.

22.05: на 23 добу місяць вже помітно йде на спад, через тиждень ще вже практично не буде видно. Земний супутник знаходиться під впливом Риб.

23.05: 24 місячна доба о 20:43 перейде під управління войовничого Овна.

24.05: 25 добу, місяцем управляє Овен.

25.05: на 26 день, що знаходиться під впливом Овна спадаючий місяць, з`явиться на горизонті о 03:37, а зайде о 17:51.

26.05: 27 місячна доба, триває 4-я чверть місяця, в 1:28 місяць переходить під керівництво Тельця.

27.05: наближається до закінчення 4-я чверть, в сузір`ї Тельця проходить 28 місячний день. Відповідно до положення місяця вже багатьом зрозуміло, коли молодик буде.

28.05: о 22:42 в цей день ознаменується появою нового місяця. З урахуванням того, що її освітленість на 29 і 1й місячні дні не перевищує 1%, то її важко буде знайти на горизонті. З 8:08 цим днем керуватимуть Близнюки.

29.05: 1-я чверть місяця, 2-е місячна доба пройдуть під керуванням Близнюків.

30.05: на 3-ю добу місяця нова місяць о 19:07 переходить під вплив Рака.

31.05: 4-е місячна доба, зростаюча місяць знаходиться в сузір`ї Рак.

Останній місяць весни почнеться з 3 місячної доби, 7 травня місяць переміститься в другу чверть, а 14 - буде повний місяць. З цього дня місяць перебуває в 3й чверті і поступово йде на спад, 21 травня - вона переходить в 4Ю чверть. 28 травня ознаменується зміною місячних місяців, о 22:42 в цей день буде молодик.

При розстановці пріоритетів на травень важливо врахувати, що 1, 8, 16, 22 і 29 травня 2014 року - дні, в які можна братися за будь-які справи. Удача буде у всіх сферах: можна починати будувати особисті стосунки, налагоджувати ділові контакти, запускати нові проекти. А ось на 5, 12, 21 і 27 травня 2014 краще не планувати нічого важливого.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Фази місяця в грудні 2013 року фото

Фази місяця в грудні 2013 року

Якщо ви не хочете покладатися тільки на долю і відповідально ставитеся до планування всіх справ, погоджуючи їх з рухами…

Фази місяця в січні 2014 року фото

Фази місяця в січні 2014 року

Мало хто планує справи на перший день нового нового року. У 2014 це виправдано і з точки зору місячного календаря,…

Фази місяця в лютому 2014 року фото

Фази місяця в лютому 2014 року

Не варто недооцінювати вплив місяця на все, що відбувається на Землі. Багатьма вже було помічено, що наростаючий місяць…

Фази місяця в квітні 2014 року фото

Фази місяця в квітні 2014 року

Далеко не всі планують справи на місяць, керуючись місячним календарем. Але від фази місяця залежить багато. Тому, ті,…

Фази місяця в червні 2014 року фото

Фази місяця в червні 2014 року

Всі люди планують своє життя, хтось на найближчий місяць, хтось рік, а деякі просто обмірковують майбутнє. Але що б…

» » Фази місяця в травні 2014 року