Схуднути за допомогою магії

Пропозиція схуднути за допомогою магії - одна з останніх "новинок" на ринку магічних послуг, але чи можна реально схуднути ЗА ДОПОМОГОЮ МАГІЇ?

"Пропозиція схуднути за допомогою магії - одна з останніх "новинок" на ринку магічних послуг. Пропозиція просто унікальне за своєю суттю, адже це дозволяє жінці не сидіти на дієтах, не брати до уваги калорії, не займатися в спортзалах, просто жити і насолоджуватися життям. Набравши в Яндексі "схуднути ЗА ДОПОМОГОЮ МАГІЇ", ми знайшли кілька старовинних змов з вимогами типу "Щоб була я не повна і не чорна, а щоб я була худа і білого". У нашому невеликому колективі навіть розгорілася суперечка, реально це магічне схуднення або марення. Всі ми дівчата емоційні, так що пристрасті розгорілися неабиякі. У підсумку, як це завжди буває з матеріалом, де є слово "магія", ми звернулися до наших консультантів в Будинок Знахаря.

Як виявилося, листів на тему схуднути за допомогою магії їм приходить безліч, і скоро з`явиться великий матеріал. Чекати його, природно, ми не захотіли, довелося Олегу (Будинок Знахаря) відповідати - чи можна схуднути за допомогою магії і описаних в інтернеті обрядів. Він був категоричний:

- Зайва вага не може з`явитися у людини просто так. І схуднути, і поправитися просто так не можна. Вага - це або наслідок неправильного харчування, або причина в порушеному метаболізмі, хворобах організму, проблеми енергетичного поля. Тому спочатку потрібно виявити причину появи у людини зайвої ваги, і вже під цю причину налаштовувати магічний обряд. Якщо справа в їжі - усувати залежність від переїдання, якщо причиною хвороба - зцілювати недуга. Причиною може бути навіть псування, наведена на людину. Пропоновані ж в інтернеті обряди схуднути ЗА ДОПОМОГОЮ МАГІЇ причину не шукають, хочу - і все! Хіба це магія? Якщо це для магії елементарний фізіологічний процес, то за таким принципом дівчата можуть захотіти не лише схуднути, але і, наприклад, довгі ноги. До речі, в езотеричних розділах московських газет такі пропозиції є - подовжити ноги за допомогою магії! І хоча це смішно, народ йде, я впевнений. Ви самі як вважаєте, виростуть у Вас ноги, хоча б на сантиметр, якщо Ви проведете подібний обряд?

- А як же Віра? Всі пишуть, що якщо віриш в обряд, то схуднеш.

- Дійсно, Віра здатна творити чудеса. Але тоді потрібно вірити в успіх обряду до кінця і беззастережно. Якраз тут і таїться велика небезпека. Подивіться на наведений Вами ж приклад обряду схуднути за допомогою магії: "Щоб була я не повна і не чорна, а щоб я була худа і білого". Де межі бажаних понять "худа і білого"? І в магії, і в житті обов`язково потрібні кордону. Всім відомі випадки, коли в своєму бажанні схуднути людина доводить себе до повного виснаження і навіть гине. А що є для сучасної жінки слово "білого"? Раніше люди розуміли його зміст - біла шкіра була символом краси, еталоном приналежності до суспільства, дами влітку носили парасольки, щоб не засмагнути. Зараз же я не здивуюся, якщо віруючі в силу магії і дані обряди дівчата будуть всерйоз очікувати зміни кольору шкіри. До речі, подібні питання - "Чому не біліє шкіра" - нам вже задавали на форумі нашого сайту. І сумно і смішно. Також хочу відзначити, що більшість обрядів на тему схуднути ЗА ДОПОМОГОЮ МАГІЇ пропонується проводити в натопленій лазні. Це зрозуміло - спітнів, волога вийшла, важиш менше. Але при деяких недугах людям лазня протипоказана. Запитайте хоча б лікаря, чи можна Вам взагалі в баню ходити.


- Значить, схуднути за допомогою магії можна?

- Схуднути ЗА ДОПОМОГОЮ МАГІЇ можна. Але не потрібно експериментувати над собою, виступати в ролі піддослідного кролика. Повторюю, це вплив має бути конкретно спрямованим. Якщо проблема з харчуванням, магія допоможе зняти залежність від шкідливих для вас продуктів, і будь-які дієти при необхідності Ви будете переносити легко і безболісно. Проблеми з метаболізмом - хороший знахар порадить, як усунути захворювання, і тоді вага почне йти сам, без дієт, кодувань і таблеток. Тому рада тільки один - якщо ви вирішили в боротьбі із зайвою вагою вдатися до допомоги магії, не сподівайтеся на віртуальні обряди, а зверніться до фахівця, щоб виявити причину зайвої ваги. Можливо, Вам вистачить допомогою звичайного лікаря-ендокринолога. Тоді Ви отримаєте реальний ефект, струнку фігуру і відмінний настрій.

- Виходить, сама людина ні чого не може?

- Дуже навіть може. Може бути завжди красивим, вічно молодим, дуже сексуально привабливим і воістину щасливим. Але не за допомогою магії, а за допомогою своїх особистих позитивних думок і правильних рухів. Якщо говорити про жіночу аудиторію - основних відвідувачів цього сайту - їм буде вкрай цікавий матеріал омолодження організму, де ми опишемо магічні і знахарські обряди по збереженню молодості і краси, а де краса, там і стрункість, всі, хто хоче схуднути за допомогою магії, можуть ознайомитися з матеріалом. Ось там віра в магію природи в сукупності з самостійними діями людини і бажанням схуднути, бути красивою дійсно здатні створити чудеса.

Матеріал підготовлений спеціально для Магія на aboutginka.ru.
Копіювання, цитування заборонено.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Схуднути за допомогою сексу фото

Схуднути за допомогою сексу

Насьогоднішній день є багато способів схуднути. Але за допомогою сексу думаю легко схуднути, так наше тіло знаходиться…

Приворот. За та проти? фото

Приворот. За та проти?

Дуже часто від відчаю людина вибирає такі засоби досягнення мети, які приносять більше шкоди, ніж користі. Звернення до…

Любовна магія фото

Любовна магія

На цій сторінці ми розповімо Вам про те, що таке любовна магія, і для початку давайте просто розділимо любовну магію на…

Вінець безшлюбності фото

Вінець безшлюбності

Вінець безшлюбності дійсно існує і є дуже складною кармічного проблемою, при цьому виразного матеріалу на тему вінець…

Які бувають змови на гроші? фото

Які бувають змови на гроші?

грошова аураБуває, дивишся, а людина крутиться як білка в колесі, намагається заробити, а гроші ніби обходять його…

» » Схуднути за допомогою магії