Правильне взуття і постава

Правильне взуття і постава
Правильно підібране взуття дозволяє розподілити центр ваги при ходьбі, зберегти красу постави і здоров`я хребетного стовпа. Взуття для вихідних і святкових днів не підходить для повсякденного носіння.
Високі каблуки значно подовжують ноги і примушують жінку ходити з прямою спиною, втягнутим животом. Для урочистих випадків кращого варіанту просто не існує. Але при тривалій шкарпетці відбувається зворотний ефект. Центр ваги всього тіла сфокусований в певній точці, навантаження розподіляється не фізіологічно. Ресорна функція стопи повністю відключається. Кожен крок віддається важким ударом по хребту. Результат очевидний: грижі міжхребцевих відділів, остеохондроз - Ці захворювання нерідко супроводжують любительок високих каблуків. Ні про яку красивою поставі мови в даному випадку бути не може.

Взуття для повсякденного носіння повинна мати каблук не вище 2-4 см. Високі підбори можна надіти на 2-3 години, після чого дати час відпочити стопах і хребту, перевзувшись в зручні туфлі. повсякденне взуття купуйте на супінаторах, щоб навантаження розподілялося на всю стопу і дозволяла ресорної функції працювати в повну силу.

Зимові чоботи або черевики вибирайте на товстій підошві з протекторами, які перешкоджають ковзанню. Якщо в холодну пору року взуття ковзає, це змушує тримати хребет в постійній напрузі, що самим негативним чином позначається на його здоров`ї.

Платформа не менше небезпечна і шкідлива для постави. Зв`язки і м`язи стопи абсолютно не діють, основна ж функція стопи полягає в тому, щоб створювати амортизацію і ресорний ефект. При ходьбі на платформі ця функція повністю втрачається. Систематична носка платформи призводить до тих же проблем, що й високий каблук.


Взуття для спорту повинна мати жорстку п`яту, гнучку підошву. Крім того, намагайтеся підбирати легкі кросівки, щоб руху не були ускладнені.

Тільки комфортна, зручна і правильно підібране взуття допоможе зберегти здоров`я хребта і красиву поставу. Ви будете значно менше втомлюватися під час тривалої ходьби.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Чи шкідливий високий каблук? фото

Чи шкідливий високий каблук?

Ніхто не сперечається, що каблуки - це красиво, жіночно і елегантно. Взуття на підборах завжди давала своєї власниці…

Хвороба втомлених ніг фото

Хвороба втомлених ніг

У кожної жінки в шафі обов`язково знайдеться хоча б одна пара туфель на шпильці. Частенько, завдяки віянням моди і…

Шкода від високих каблуків фото

Шкода від високих каблуків

Практично всі жінки носять взуття на підборах. Туфельки на шпильці виглядають дуже красиво і сексуально, ноги здаються…

Як красиво ходити на кабукі фото

Як красиво ходити на кабукі

Високі підбори, без сумніву, дуже прикрашають наші ніжки, візуально подовжуючи їх і роблячи більш стрункими. Однак…

Чи не помада, а каблук фото

Чи не помада, а каблук

Відомий взуттєвий бренд Alberto Guardiani випустив незвичайну жіночу взуття.Фішкою нової колекції взуття від…

Каблуки? На здоров'я! фото

Каблуки? На здоров'я!

Важко уявити сучасну дівчину без взуття на високих підборах. Адже вони роблять їх вище, стрункішою. Та й чоловіків…

» » Правильне взуття і постава