Кисловодськ - відпочинок для здоров'я

Кисловодськ - відпочинок для здоров`я
Ось уже кілька століть Кисловодськ приймає у себе бажаючих відпочити і поправити своє здоров`я. Курортне місто насичений пансіонатами і санаторіями, де ви отримаєте можливість пройти різні лікувальні курси. Ці установи відкриті і чекають відвідувачів цілий рік.
Однією з найпопулярніших курортних зон Росії є Кавказькі Мінеральні Води. Цей регіон має дуже сприятливі і цілющі природні умови, які включають в себе комфортний гірський клімат, лікувальні мінеральні води, іонізоване повітря. Кавмінводи також багаті грязями, які застосовуються для лікування безлічі захворювань.

Головною визначною пам`яткою цього краю є мінеральна лікувальна вода «Нарзан». Це робить Кисловодськ унікальним у своєму роді, тому що він поєднує в собі безліч рекреаційних і лікувальних можливостей одночасно. Кавказькі Мінеральні Води включають в себе кілька курортних міст: Єсентуки, Желєзноводськ, П`ятигорськ і Кисловодськ.

У санаторіях Кисловодська можна вилікувати захворювання серцево-судинної системи, органів дихання, нервової системи, органів травлення і т.д. У цьому місті більше п`ятдесяти лікувально-профілактичних установ, кожне з яких пропонує свої умови оздоровлення та проживання, включаючи категорію VIP. Завдяки низьким цінам, цей курорт доступний для широких верств населення.

Кисловодськ можна назвати містом-курортом, тому що в ньому присутні не тільки лікувальні установи, а й безліч розважальних центрів. Найбільш сучасним і зручним вважається санаторій «Плаза», всередині якого знаходиться своє джерело лікувальної води. Для любителів природи підійде «Москва», на території якого знаходиться парк.


Одним з найближчих до центру є санаторій «Сонячний». Це місце має красиві каскадні сходів і мальовничі фонтани. Щоб ви могли повноцінно провести час з дітьми, в цьому місті побудований центр «Кавказ», який має все необхідне для відпочинку і лікування маленьких і дорослих. Якщо ви хочете бездоганного обслуговування, віддайте перевагу «Віллі Арнест» VIP-категорії.

Кисловодськ багатий екскурсійними об`єктами, в числі яких знаходяться історичні та архітектурні пам`ятки, незвичайні природні пейзажі і явища (гора Бештау, Долина чарівності). У цьому місті доступні такі види спорту, як парапланеризм, піший туризм і кінний спорт. Ті, у кого немає проблем зі здоров`ям, можуть зупинитися не в санаторії, а в одній з безлічі готелів Кисловодська.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Курорти абхазії фото

Курорти абхазії

Тепле море, ласкаве сонечко і приємний відпочинок: васпріветствует Абхазія! Високі гори, буйна зелень, ця країна не…

Курорт моршин, україна фото

Курорт моршин, україна

Понад століття мінеральні води Моршина повертають людям здоров`я і радість життя.Влітку чи, взимку - в Моршині завжди…

Кращі spa-курорти в чехії фото

Кращі spa-курорти в чехії

Чехія - прекрасна країна в серці Європи із середньовічною історією, багатої природою і привітними жителями. У Чехії є…

» » Кисловодськ - відпочинок для здоров'я