Санаторії кисловодська: відпочинок з користю для здоров'я

Санаторії Кисловодська: відпочинок з користю для здоров`я
Літо - це пора незабутніх відкриттів і вражень. Деякі мріють про далекі країни, навколосвітні подорожі і морських круїзах. Кому-то, навпаки, хочеться лежати на пляжі, загоряти. Є любителі заміських будинків і пікніків, є туристи і спортсмени. Але який би вид відпочинку ми не зволіли, кожному з нас рано чи пізно хочеться виїхати подалі від шуму і суєти, розслабитися, злитися з природою. У цьому вам допоможуть санаторії, які у великій кількості розташовані в передмістях, неподалік від заповідників, поблизу соснових борів і мінеральних вод. Але вибір санаторію часом виявляється дуже складним завданням, адже нам хочеться комфорту, якості, приємного проведення часу, і все це повинно відповідати матеріальним можливостям.

Кавказькі мінеральні води і санаторії Кисловодська служать улюбленим місцем відпочинку для туристів, де можна не тільки розважитися і отримати задоволення, але і поправити своє здоров`я.

Місцезнаходження Кисловодська на схилах Кавказького хребта, на висоті до 1000 метрів над рівнем привертає туди любителів красивих пейзажів і чудес природи. Курорт славиться своєю знаменитою цілющою водою «Нарзан», яка продається по території нашої великої країни і навіть вивозиться за кордон. її лікувальні властивості сприяють зміцненню імунітету, а хімічний склад її настільки унікальний, що зі всіх кінців світу сюди приїжджають сотні тисяч людей, охочих покуштувати води зі справжніх мінеральних джерел.

Спочатку санаторіїв було дуже мало, вони будувалися безпосередньо біля джерел. За часів СРСР туди їздили відпочивати видатні культурні діячі, політики, відомі творчі люди. Сьогодні, оснащені сучасним обладнанням, здравниці пропонують своїм пацієнтам широкий спектр послуг (в основному бальнеологічних). Крім цього, відпочиваючим пропонується пройти фізіотерапевтичне лікування, прийняти грязьову ванну, надають косметологічні послуги, роблять масаж. Залежно від захворювання і особистих побажань, лікарі складають для кожного пацієнта індивідуальний курс лікування, який згодом коригується і доповнюється.


Велика частина санаторіїв Кисловодська спрямована на якусь вузьку спеціалізацію. Існує чимало багатопрофільних закладів. У санаторіях проводять стимулюють центральну нервову, серцево-судинної, травної, дихальної систем, покращують функціонування окремих органів. Тут можна пройти діагностику, дослідити своє здоров`я. Лікування проходить під наглядом кваліфікованих фахівців.

здравниці Кисловодська займаються також лікуванням дітей від 4 років. Вони можуть перебувати в санаторії разом з батьками, а з більш старшого віку - самостійно, під ретельним контролем з боку вихователів і лікарів. Щоб діти не відставали від шкільної програми, цілий рік працюють санаторії організовують заняття для школярів.

Санаторії можуть похвалитися не тільки чудовими природними умовами та лікувальними джерелами, а й затишними комфортабельними корпусами, облаштованими і облагородженими парками, пляжами, спортивними майданчиками. Якісне обслуговування і великий сервіс зробить відпочинок ще простіше і приємніше. М`який клімат, сонячна ясна погода дозволяє здійснювати тривалі прогулянки, місцеві турфірми займаються організацією екскурсій, кінних і піших подорожей, а також огляд визначних пам`яток цих країв.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Що дає спелеокамера фото

Що дає спелеокамера

Давно доведено позитивний вплив морської солі на організм людини, на його здоров`я. Вчені довгий час думали, яким же…

Куди поїхати в червні фото

Куди поїхати в червні

Ось уже настав перший літній місяць, а разом з ним і пора відпусток. Якщо ваша відпустка припадає на червень, а ви все…

Слово про словенії фото

Слово про словенії

Курорти Словенії пропонують добре організоване лікування і захоплюючий відпочинок.Сьогодні багато європейські курорти…

» » Санаторії кисловодська: відпочинок з користю для здоров'я