Регулярний шопінг - запорука довголіття?

Регулярний шопінг - запорука довголіття?
Фізкультура, здорове харчування, режим дня, питний режим - все це відмінно подовжує життя, хоча і може здатися комусь нудним. Але ось вже шопінг-то, який вчені теж виділили в розряд заходів, корисних для здоров`я, точно не назвеш нудним.
У чому ж користь шопінгу? А ось тільки спробуйте уявити стандартний робочий день сучасної жінки. Підйом, душ, поїздка в машині або метро на роботу, цілий день в кріслі перед комп`ютером, поїздка додому, вечеря, сидіння перед телевізором, сон. І нехай навіть на обід у пані тушковані овочі, а в сумочці - півторалітрова пляшка з питною водою, здоровим її спосіб життя ніяк не назвеш.

Тепер уявіть день шопінгу. Весь день дама бігає по магазинах, піднімає руки і ноги, приміряючи одяг і обертаючись перед дзеркалами. Потім вона радісно тягне набиті сумки до машини. Чим не фізкультура? А рух - це життя! І хороша фігура. Де ще, як не в магазинах, можна з таким задоволенням спалити тисячу-півтори кілокалорій?

А емоції? Адже це ж дуже важливо для самопочуття - відчувати позитивні емоції. І не тільки від покупок, примірок і знижок, а й від спілкування з подругами, які часто супроводжують дівчат під час шопінгу. Та й додаткова стимуляція мозку (дамі адже доводиться весь час тримати в умі кількість грошей, витрачений, заощаджений, розміри знижок) - це маленький крок в сторону від Альцгеймера.


Дами, які обожнюють покупки, завжди виглядають молодшими, ніж їх однолітки, до покупок байдужі. Чому? А ви уявіть, що є завсідником модних магазинів. Мимоволі будете відповідати. Адже, як вважають психологи, все, що з вами відбувається, в тому числі як ви виглядаєте, залежить від того, що знаходиться у вашій голові. Якщо в голові ви тримаєте образ себе, як юної і прекрасної дівчини, цілком здатної приміряти оту жовту кофтину супермодного крою разом з цими милими шортиками, то ви і в 35-40 буде виглядати юною дівчиною.

Як бачите, шопінг для дівчат аж ніяк не розвага, а ще якийсь атрибут здорового способу життя і чудове засіб від зморшок. Та таке, що дасть фору навіть знаменитому містичного «крему Маргарити», оспіваного Булгаковим. І все, що залишилося - це переконати у всьому перерахованому вище улюблених чоловіків, які оплачують покупки. А це завдання серйозніше пошуку нової пари туфель.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Що я думаю про шопінг фото

Що я думаю про шопінг

В останні роки в нашій країні і в усіх країнах світу, почався бум під назвою - Шопінг (в перекладі з англійської -…

10 Фактів про шопінг фото

10 Фактів про шопінг

Шопінг ... як багато в цьому слові для серця жіночого злилося, як багато в ньому відгукнулося. Вийшов непоганий…

Шопінг. Вибираємо ... Місто! фото

Шопінг. Вибираємо ... Місто!

Вирушаючи на відпочинок, завжди хочеться привезти з собою звідти не тільки спогади, але і щось матеріальне. З цієї…

Шопінг як мистецтво фото

Шопінг як мистецтво

Практично кожна жінка любить побродити по магазинах. Їй не шкода на це часу, сил і грошей. Смаки у всіх різні: хтось…

Шопінг в інтернеті фото

Шопінг в інтернеті

Зараз похід по магазинах називають модним словом шопінг. На сьогоднішній день за допомогою доступних інтернет-ресурсів…

Щоб шопінг був в задоволення фото

Щоб шопінг був в задоволення

Що б там не казали всюдисущі експерти з приводу шкоди частого ходіння по магазинах, нічого більш захоплюючий цього…

Худнемо під час шопінгу! фото

Худнемо під час шопінгу!

Всього за годину інтенсивного шопінгу спалюється 200 калорій. А якщо поставити собі за мету замінити фітнес-зал…

Шопінг в італії фото

Шопінг в італії

Відвідування будь-якої країни завжди пов`язане з таким задоволенням, як шопінг. Особливо, якщо взятий спеціальний…

» » Регулярний шопінг - запорука довголіття?