Секрет успіху милі йовович

Секрет успіху Міли Йовович
«Часом мені здається, що я помру молодий, так як розтрачу всі свої сили зараз і нічого не залишу на потім», - зізналася в інтерв`ю глянцевому журналу кіноактриса і модель Мілла Йовович. Вона дійсно живе насиченим життям: актриса не тільки знімається в кіно і для модних журналів, Мілла створила музичну групу Plastic Has Memory, стала модельєром власної лінії одягу, виховує дочку Евер і навіть зібралася вступати до коледжу на факультет точних наук.
Успіх не приходить сам собою - треба багато працювати, працювати і по-справжньому прагнути досягти вершини, і це Мілла Йовович засвоїла з раннього дитинства. Уродженка Києва будучи маленькою дівчинкою з батьками переїхала в США. Вихідці з більшовицької країни були ізгоями в новому суспільстві - і Мілла, і її батьки відчували неприйняття в своєму оточенні. Батьки Мілли працювали на низькооплачуваної чорновій роботі. Мати, радянська актриса Галина Логінова, прибираючи в будинках заможних людей, одного разу була запрошена для роботи в будинку режисера Брайана де Пальми. Саме він і помітив красиву дівчинку з виразними рисами обличчя і став її містком в світ шоу-бізнесу.

Мілла - це втілення нереалізованої мрії її матері. Галина всі сили кинула на кар`єру дочки. До речі, друге «л» в імені Міли Йовович - теж ідея мами. Вона хотіла зберегти екзотичне для іноземців звучання: з одним «л» ім`я Mila англійською звучить як «Майла». Мама регулярно приводила її на кінопроби. Дівчинка вчилася у вечірній школі для працюючих дітей. Головне, на що робила ставку мати, - це зовнішність і бездоганне виховання: Мілла ходила і на уроки танців, і на заняття акторської майстерності, навчалася вокалу і фортепіано, в 10 років був найнятий персональний косметолог, створено чудове портфоліо ...

Перший контракт Мілла Йовович підписала в 12 років. Тепер вона був головним джерелом доходів всієї родини. Мілла стала відомою моделлю, причому запрошувалася позувати виключно для фотографій з еротичним ухилом, що підкреслюють німфеточную чуттєвість дівчинки. Перша роль 13-річної красуні-фотомоделі була в еротичному фільмі «Злиття двох місяців». Рік по тому вона знялася вже в головній ролі в картині «Повернення в блакитну лагуну», в якій юна Мілла вже не соромиться демонструвати свою красу.


У 15 років Мілла заробила перший мільйон доларів. Потім трапився невдалий шлюб 16-річної дівчини з 21-річним актором Шоном Ендрюсом. Після зйомок у комедії «Каффс» і драмі «Чаплін» Мілла Йовович збиралася професійно зайнятися музикою, і тут її теж спіткала невдача. Хорошим продовженням кар`єри став «П`ятий елемент» Люка Бессона, який впритул зайнявся просуванням Мілли і став її другим чоловіком. Проживши разом два роки, вони розлучилися, як стверджує актриса, через пересичення один одним. Через якийсь час Мілла вступила в третій шлюб з актором Полом Андерсоном, тридцятирічна актриса народила дочку Евер.

Російське коріння Йовович розбурхують розуми мільйонів її шанувальників. Актриса майже в кожному інтерв`ю зізнається, що дуже пишається своєю «рускостью»: «Той силою волі, яку я в собі спостерігаю, я повністю зобов`язана своїм походженням». Однак секрет успіху криється аж ніяк не в цьому. На питання «У чому ж ваш секрет?» Мілла Йовович з посмішкою відповідає: «Я роблю те, що мені подобається. Подобається співати - записую диски, подобається придумувати одяг - займаюся дизайном. Найголовніше - залишатися собою ».

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Ешлі грін: біографія фото

Ешлі грін: біографія

Ешлі Грін народилася в штаті Флорида в місті Джексонвілл в родині Джо і Мішель (уродженої Татум) Гріна. У батька Ешлі…

Біографія: мила йовович фото

Біографія: мила йовович

Актриса Міла Йовович, біографія якої розповідає про успішну зірці кінематографа, справжня гордість українців. Це й не…

Секрети зіркових дієт фото

Секрети зіркових дієт

Зірки худнуть по різному, у кожної з них є своя супер-дієта. Дженніфер ЛОПЕС - МЕНШЕ ТРЕНУВАНЬ!Головний дієтолог…

Мамина дочка мила йовович фото

Мамина дочка мила йовович

Своєю кар`єрою голлівудська актриса російського походження Міла Йовович, безсумнівно, зобов`язана своєї матері. Галина…

Біографія зірки: мила йовович фото

Біографія зірки: мила йовович

Знаменита актриса і Володарка чоловічих сердець Міла Йовович відкриває перед нами двері свого юного життя. Покинувши…

З моделей в актриси фото

З моделей в актриси

Для багатьох як зарубіжних, так і вітчизняних кіноактрис саме робота моделлю стала першою сходинкою на шляху в світ…

Секрет успіху холлі берри фото

Секрет успіху холлі берри

Для американок з темним кольором шкіри Холлі Беррі стала майже ідолом. Вона першою з темношкірих актрис удостоїлася…

Сяйво зірок: мила йовович фото

Сяйво зірок: мила йовович

Міла Йовович вже понад двадцять років не втрачає своєї популярності і любові глядача. Її фотографії красуються на…

» » Секрет успіху милі йовович