Світлана іванова: я люблю закохуватися

Світлана Іванова: я люблю закохуватися
Юна талановита актриса - Світлана Іванова - відома глядачам яскравими ролями у фільмі «Будинок сонця», успішних серіалах «І все-таки я люблю», «Трохи не в собі» і багатьох інших. У дівчині органічно поєднуються дитяча щирість і захопленість з дуже дорослим професіоналізмом.
У серіалі «Трохи не в собі» Світу зіграла легковажну Іринку. Актриса в житті - повна протилежність екранному образу. Дівчина зізнається в численних інтерв`ю, що досить вперта і схожа в міркуваннях на прагматика з математичним ухилом. Вона абстрагується від життєвих негараздів, сприймаючи їх як тимчасове явище.

Іванова вважає, що її успіх на 90% пояснюється везінням, і лише 10% відноситься до її особистим заслугам. Вона вміє опинитися в потрібному місці в потрібний час. Світлана вважає, що її обличчя універсальне, на ньому можна зобразити потрібний образ, і це допомагає їй органічно підходити до більш дорослих ролей і довше залишатися в улюбленій професії.

Красунею дівчина себе не вважає, відноситься до зовнішності об`єктивно. Вона любить себе такою, яка є. Світлана реаліст, їй не притаманна мрійливість. Всі її побажання збуваються, хоча глобальної мрії не було. У неї навіть є теорія, згідно з якою, загадувати бажаної треба правильно, тільки в цьому випадку вони здатні матеріалізуватися.

Не потрібно боятися, якщо хочеться кудись йти, Краще шкодувати про щось зроблене, ніж про незроблене. Не потрібно турбуватися через невдачі, вони є у всіх, просто треба робити певні висновки і рухатися далі. необхідно цінувати себе, хоча це вдається не кожному. Актриса переконана, що тільки завдяки любові до себе, можна знайти розуміння в спілкуванні з іншими людьми.


Світлана не розуміє людей, позбавлених почуття гумору, вона вважає, що вони неуважні, невиховані і намагається уникати подібного суспільства.

Актриса вважає себе влюблива, причому не обов`язково в людей. Вона закохується в ролі в книги, кіно, навіть акторів. На першому місці для неї завжди буде сім`я. Дівчина щаслива, причому вміє знаходити позитивне усього суспільства й радіє кожній дрібниці. Вона затребувана в мистецтві, багато знімається в кіно і чекає нових ролей в майбутньому.

Світлана незаміжня, підходить до створення сім`ї дуже серйозно. Поки їй не зустрівся супутник життя, але вона знаходиться в пошуку і відкрита для спілкування.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Найбажаніших жінок світу фото

Найбажаніших жінок світу

Як відомо, на заході дуже популярні різноманітні рейтинги, потрапити в які більшість зірок вважають престижним. Існує…

Актриса катерина копанова фото

Актриса катерина копанова

Катерина Копанова - актриса, вона виросла на Україні, а успіх до неї прийшов в Москві. Народилася в Донецьку 26 травня…

Співачка світла лобода фото

Співачка світла лобода

Незважаючи на те, що на сцені вона поводиться більш ніж розкуто і самовпевнено, в спілкуванні Світлана обода - дуже…

» » Світлана іванова: я люблю закохуватися