Ольга лукьяненко: біографія зірки

Ольга Лук`яненко: біографія зірки
Талановита актриса кіно і театру Ольга Лук`яненко з`явилася на світ в 1984 році в місті Києві. Найбільш відома вона широкому колу телеглядачів по ролі в серіалі «Дідусь моєї мрії» та більш пізній роботі - серіалу «Кадети».

Свою кар`єру Оля Лук`яненко початку в 2002 році, на сцені Національного академічного театру на лівому березі Дніпра, або, як його простіше називають, «Театрі на Лівому березі», в своєму рідному місті, Києві.

Через чотири роки, в 2006, актриса закінчила Київський театральний інститут, що носить ім`я Карпенка-Карого. З цих пір її можна вважати професійною актрисою, хоча до цього часу на її рахунку було вже кілька непоганих ролей в театрі, і одна з них - роль Джульєтти. Крім того, за свою театральну кар`єру Ольга зіграла ще одного відомого персонажа - Лоліту в однойменній виставі за Набоковим. Сталося це в 2008 році.

двадцятиріччя актриси - ювілейний рік, який до того ж відзначився знаменною подією. Адже в 2004 році почалася кінокар`єра Ольги. Саме тоді вона зіграла Машу в серіалі «Любов сліпа». Зйомки в «Кадетстве» почалися в 2006 році, і тривали до 2007. Ця роль (Ксюша, дівчина курсанта Синіцина) принесла їй найбільшу популярність. Як зізнається сама актриса, після виходу цього серіалу кількість її прихильників, як і зацікавлених нею журналістів, різко зросла.


На роль Ксюші, крім Ольги, претендувало ще близько двадцяти актрис. Але продюсер телеканалу СТС В`ячеслав Муругов, в общем-то і запросив Лук`яненко на кастинг, вибрав саме її. Дівчина сподобалася йому в ще серіалі «Дідусь моєї мрії», і він поспішив затвердити Ольгу на роль в «Кадетстве».

В даний час Ольга Лук`яненко продовжує працювати в Київському театрі, крім того, вона іноді знімається і в Росії. Залишається побажати цій працьовитою дівчині довгої і успішної кар`єри.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Актриса євгенія дмитрієва фото

Актриса євгенія дмитрієва

Актриса театру і кіно Євгена Дмитрієва народилася в Москві 19 грудня 1972 го року. Вона закінчила ВТУ імені М. С.…

Актриса татьяна васильева фото

Актриса татьяна васильева

Тетяна Григорівна (Іциковіч) Васильєва народилася 28 лютого 1947 року в місті Ленінграді.Дитяча мрія Тетяни…

Актриса тетяна арнтгольц фото

Актриса тетяна арнтгольц

18 березня 1982 року в Калінінграді народилася Тетяна Арнтгольц, в родині акторів драматичного театру актриси Валентини…

Турецькі серіали і актори фото

Турецькі серіали і актори

Всі ми знаємо, що собою представляють бразильські серіали, але мало хто чув про турецьких серіалах. Якщо ви ще не…

Все про мирославі карпович фото

Все про мирославі карпович

Мирослава Карпович, відома російська актриса театру і кіно, в свої 25 років вже домоглася популярності і любові…

Біографія зірки: ольга кабо фото

Біографія зірки: ольга кабо

Актриса Ольга Кабо в чому стала першопрохідцем російського кіно. Вона стала першою російською актрисою, яка знялася…

Персона: дар'я сагалова фото

Персона: дар'я сагалова

Світлана Букіна - персонаж, відомий всій країні своєю непрохідною дурістю. Мало хто знає, що актриса Дарина Сагалова,…

» » Ольга лукьяненко: біографія зірки