Персона: дар'я сагалова

Персона: Дар`я Сагалова
Світлана Букіна - персонаж, відомий всій країні своєю непрохідною дурістю. Мало хто знає, що актриса Дарина Сагалова, яка грає Світлану, закінчила школу зі срібною медаллю, а також університет з червоним дипломом.

Дар`я Сагалова народилася 14 грудня 1985 року в Подільському. З дитинства дівчинка серйозно займалася танцями і виступала в дитячому танцювальному колективі «Фантазія». Навчалася Даша добре, радуючи своїх вчителів і батьків. Коли їй було 17 років, її танцювальний колектив відправився на фестиваль «Лики любові». Саме там її помітив директор державного театру кіноактора Олег Бутахін, і запропонував їй роль у своєму театрі.

Волею долі сталося так, що постановка Бутахіна закрилася, але Дашу помітили: вона дебютувала в постановці «Лускунчика» в тому ж самому театрі. Через рік вона закінчила гімназію, отримавши срібну медаль, і поступила відразу в Плеханівську академію і в університет мистецтва і культури. Коливалася Сагалова недовго, і зробила вибір на користь університету. Уже на першому курсі вона почала активно зніматися в невеликих і епізодичних ролях.

Незабаром послідувала роль, яка принесла Дарині Сагалової всенародну популярність і любов - роль Свєти Букіної в ситкомі «Щасливі разом». Даша не раз зізнавалася в тому, що спочатку злякалася цієї ролі, оскільки вона мала на увазі велику відповідальність. Але все ж роль сексапільної, але непрохідною дурною дівчатка їй вдалася, оскільки багато шанувальників серіалу називають Дашу Світланою, і визнаються їй у коханні.


Образ Свєти Букіної дуже сильно приклеївся до Сагалової, і вона була змушена зніматися в інших картинах, щоб довести глядачеві, що вона - талановита різнопланова актриса. Так, в 2007 році Даша зіграла у фільмі «Ніколи не забуду тебе!» Закоренелую стерву, яка всіма способами намагалася повернути колишнього коханого. Незабаром актриса знялася в стрічці «Нічні сестри», де зіграла медсестру.

Зараз Дар`я Сагалова продовжує активно зніматися в кіно, паралельно працюючи в театрі кіноактора. Не так давно Сагалова створила власний шоу-балет «Лінкольн», а також школу танців для дітей.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Актриса катерина гусєва фото

Актриса катерина гусєва

Гусєва Катерина Костянтинівна народилася 9 липня 1976 року в Москві. Її батьки ніякого відношення не мають до кіно і…

Емма уотсон: біографія фото

Емма уотсон: біографія

Емма Уотсон - британська актриса, у фільмах про Гаррі Поттера вона виконує роль Герміони Грейнджер.Емма Шарлотта…

Актриса татьяна васильева фото

Актриса татьяна васильева

Тетяна Григорівна (Іциковіч) Васильєва народилася 28 лютого 1947 року в місті Ленінграді.Дитяча мрія Тетяни…

Актриса тетяна арнтгольц фото

Актриса тетяна арнтгольц

18 березня 1982 року в Калінінграді народилася Тетяна Арнтгольц, в родині акторів драматичного театру актриси Валентини…

Все про мирославі карпович фото

Все про мирославі карпович

Мирослава Карпович, відома російська актриса театру і кіно, в свої 25 років вже домоглася популярності і любові…

Біографія зірки: ольга кабо фото

Біографія зірки: ольга кабо

Актриса Ольга Кабо в чому стала першопрохідцем російського кіно. Вона стала першою російською актрисою, яка знялася…

Персона: олег меньшиков фото

Персона: олег меньшиков

Відомий актор Олег Меньшиков прокинувся знаменитим після виходу картини «Покровські ворота». Усміхнений і…

Персона: равшана куркова фото

Персона: равшана куркова

Равшана Куркова народилася в Ташкенті в 1980 році. Вона має арабські, татарські та узбецькі коріння. Актриса добре…

» » Персона: дар'я сагалова