Як просити вибачення

Як просити вибачення
Ідеальних людей немає. У кожного є не тільки гідності, а й недоліки. Може скластися нелегка життєва ситуація: погане самопочуття, проблеми в родині, неприємності на роботі. У такому стані навіть стриманий, вихована людина може повести себе далеко не кращим чином: обрушитися на іншу людину з несправедливими докорами. А потім, коли він охолоне і тверезо оцінить свою поведінку, починаються докори сумління. Треба б попросити вибачення. Але деколи людина не може зрозуміти, як краще приступити до цієї нелегкої справи.
самий легкий і природний (Але для когось і найважчий) спосіб: підійти до людини, скривдженому вами, і сказати: «Будь ласка, прости мене! Я погано вчинив, і дуже шкодую про це ». У переважній більшості випадків, цього цілком достатньо для того, щоб «ображена сторона» проявила великодушність, і неприємний інцидент буде вичерпаний. Ну, а якщо вам доведеться перед прощенням вислухати кілька закидів ... що ж, потерпіть, справа того варта. Самі винні.

Для підвищено самолюбивих людей (особливо підлітків) таке схоже на героїчному подвигу. Ну, не повертається у них язик вимовити ці слова, нехай навіть в глибині душі вони усвідомлюють свою неправоту, стратять і лають себе. Тут можна використовувати не прямий підхід, а непрямий. Покаянний погляд, тихий, присоромлений голос, скорботне вираз обличчя. Начебто й слова не вимовлені, а скривдженому людині ясно: ви щиро жалкуєте, каєтеся. Часто той, кого скривдили, в такій ситуації сам поспішає втішити страждальця: так дурниця, мовляв, я зла не тримаю, всяке буває.

Якщо і кривдник, і ображений - старі друзі, то найкращим виходом з положення будуть такі слова: «Мені дуже шкода, що це трапилося. Я сам не розумів, що роблю і кажу. Даю слово, я докладу всіх зусиль, щоб такого більше не було! »Тут і пристойності дотримані, і самолюбство не постраждала, і підкреслено, що ви дорожите дружбою, жалкуєте про свою витівку.


Ну, а якщо образа була не надто чутливої, болючою (швидше, типу невдалого жарту), і, до того ж, сторони конфлікту по натурі веселі, люблять гумор люди, то можна спробувати отримати прощення, діючи за принципом: «клин клином вибивають». Наприклад, піднести скривдженому людині іграшковий меч зі словами: «Не Сьокі винну голову!» (Їх вимовити надривним, драматичним голосом). Маючи справу з скривдженої дівчиною, можна театрально впасти на коліна, заломивши руки, голосно вигукнувши: «Я помру, якщо ти мене не пробачиш». Якщо при цьому ще протягнути до неї руку з пишним букетом квітів, вважайте, що прощення у вас в кишені.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Як забути і пробачити минуле фото

Як забути і пробачити минуле

Життя як зебра, ділитися на чорне і біле. Коли в нашому житті відбуваються радісні моменти, природно, ми щасливі. Але,…

Прощення і ігнорування фото

Прощення і ігнорування

Ідеальних людей, як відомо, не існує. І часом ми відчуваємо почуття провини за свої проступки або ж, навпаки,…

Як добитися прощення фото

Як добитися прощення

Будь-яка людина, навіть самий ввічливий, культурний, вихований, здатний в якійсь ситуації повести себе далеко не кращим…

Як просити вибачення у мами фото

Як просити вибачення у мами

Мама ... Як багато в цьому простому слові. Мама проводить безсонні ночі біля ліжечка малюка, коли він хворіє, мама…

Як помиритися з хлопцем? фото

Як помиритися з хлопцем?

Самотність є важким випробуванням для всіх людей без винятку. Якщо ти стала самотньою, то напевно відчуваєш…

Як загладити свою провину фото

Як загладити свою провину

З дитинства нас вчили, що коли ми зробили або сказали щось не так і доставили комусь неприємності, потрібно попросити…

Вірші на прощена неділя 2016 фото

Вірші на прощена неділя 2016

Якщо Ви не знайомі з історією і традиціями цього свята, то рекомендуємо статтю нашого порталу про Прощена неділя. Ну а…

Прощена неділя 2016 фото

Прощена неділя 2016

Усімаправославними шанується дата, що передує Великому посту. Це воскресіння відомо в народі під назвою Прощання. Саме…

» » Як просити вибачення