Як правильно сказати "вибач"

Як правильно сказати
Дуже часто люди роблять такі вчинки, за які їм доводиться вибачатися. Для одних сказати «пробач» зовсім нескладно, інші ж довго розмірковують, перш ніж попросити у когось прощення, обдумуючи текст промови. Трапляється й таке, що слова вибачення не завжди приносять позитивний результат. Тому, правильно сказати «пробач» - це справжня наука.

Перш ніж сказати «пробач» кому-небудь, потрібно оцінити ступінь власної провини. Потрібно постаратися зрозуміти, чому і наскільки сильно ваш вчинок чи висловлювання так образили людину. Зовсім не обов`язково просити вибачення, наприклад, за кожне маленьке гріх. З боку це буде виглядати дуже нерозумно.

Щоб сказати «пробач» дійсно щиро і від душі, потрібно перейнятися почуттями та емоціями ображеної людини. Можливо, ваші необережні дії або слова вплинули на самолюбство скривдженого.

Вибачатися завжди потрібно, дивлячись людині в очі. Відправлена поштою листівка навряд чи допоможе повністю згладити вашу провину перед скривдженим. Прямий погляд в очі здатний розташувати людини, у якого ви просите пробачення.

Сказати «вибач» людині найкраще віч-на-віч, в спокійній обстановці. Якщо публічні вибачення все ж необхідні, їх потрібно піднести після того, як ви попросите вибачення у людини наодинці з ним.

Прийти до людини, перед яким потрібно вибачитися, краще самому. Не варто просити його приїхати до вас додому або зустрітися зручному для вас місці.

Вибачення за телефоном найчастіше закінчуються безрезультатно.

Не варто відкладати вибачення перед скривдженою людиною на потім, адже вони можуть стати неактуальними.


Ставитися до вибачення занадто просто не варто. Рідко коли одного слова «вибач» буває достатньо, щоб отримати прощення. Однак мудрувати і робити вибачення занадто стомлюючим теж не потрібно.

відмінний ефект при вибачення дає визнання своєї неправоти. Така фраза як «Вибач, я був не правий» дуже дієва.

Вибачення слід припинити в тій ситуації, якщо людина їх зовсім не сприймає. У цьому випадку пара-трійка днів паузи може надати позитивну дію на ставлення до вас скривдженого.

При вибачення ні в якому разі не потрібно занадто активно виправдовуватися. Фраза «На мене щось найшло» виявиться найдоречнішою.

Ніколи при вибачення не потрібно обіцяти, що такого більше повториться.

Такі фрази як «Мені дуже шкода», «Я сильно шкодую про сварку», «Мені так соромно» обов`язково повинні бути присутніми в розмові з скривдженою людиною.

На додаток до вибачень можна піднести скривдженому невеликий символічний презент. Тільки зробити це потрібно дуже невимушено, щоб подарунок не був схожий на підкуп.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Як просити вибачення у мами фото

Як просити вибачення у мами

Мама ... Як багато в цьому простому слові. Мама проводить безсонні ночі біля ліжечка малюка, коли він хворіє, мама…

Труднощі з вибаченнями? фото

Труднощі з вибаченнями?

Чомусь побутує думка, що людина, яка вміє вибачатися, проявляє слабкість. Мовляв, це доля безхарактерних особистостей.…

Як загладити свою провину фото

Як загладити свою провину

З дитинства нас вчили, що коли ми зробили або сказали щось не так і доставили комусь неприємності, потрібно попросити…

Як просити вибачення фото

Як просити вибачення

Ідеальних людей немає. У кожного є не тільки гідності, а й недоліки. Може скластися нелегка життєва ситуація: погане…

Вірші на прощена неділя 2016 фото

Вірші на прощена неділя 2016

Якщо Ви не знайомі з історією і традиціями цього свята, то рекомендуємо статтю нашого порталу про Прощена неділя. Ну а…

Прощена неділя 2016 фото

Прощена неділя 2016

Усімаправославними шанується дата, що передує Великому посту. Це воскресіння відомо в народі під назвою Прощання. Саме…

» » Як правильно сказати "вибач"