Як відчути людини

Як відчути людини
Напевно, ви могли помітити, що при знайомстві з тією або іншою людиною іноді вже через кілька хвилин, у вас виникало або відчуття духовної близькості з ним, або повного неприйняття. Звичайно, бували випадки, коли інтуїція підводила вас, і через деякий час вам доводилося переглядати своє ставлення. Краще відчути людини, ви можете, звернувши увагу на деякі особливості мовної культури і поведінки.
Зверніть увагу на те, які слова людина використовує в своїй промові, на її зміст. це показник приладдя до певного соціального класу, професії. Мова відображає світогляд людини, його інтереси і ставлення до життя. Людина діяльна, активна, який звик брати ініціативу на себе, в своїй промові буде використовувати словосполучення «Я вирішив», «Я думаю», «Мені здається». Ведений людина, той, який вважає за краще, щоб рішення приймали за нього, в своїй промові буде посилатися на думку інших людей.

Прислухайтеся до розмови незнайомця, виділіть слова і фрази, які він вживає найбільш часто. Замкнені групи людей - родини, корпоративні об`єднання, використовують в розмові однакові фрази, які, вимовлені іншою людиною, підсвідомо сприймаються як пароль. Це сигнал про те, що співрозмовник - «свій», йому можна довіряти. Будьте до мене манері розмови вашого співрозмовника, вживайте ті ж фрази, і ваш співрозмовник відчує довіру до вас і розкриється в своєму спілкуванні більшою мірою.

Таке мовне наслідування, яке ви допустите цілком усвідомлено і навмисно, ваш співрозмовник не помітить - адже для нього природно вживання саме такої термінології. Але це, тим не менш, підсвідомо розташує його до вас. Особливо це стосується тих випадків, коли ви обговорюєте його професійну діяльність. В цьому випадку намагайтеся не користуватися неправильними або невідповідними словами, щоб не втратити контакт. Цей принцип мовного «луни» передбачає, що і ви будете називати предмети і явища тими ж словами, якими їх визначає ваш співрозмовник.


щоб краще відчути іншої людини, постарайтеся рухатися, як він. Використовуйте в розмові його жестикуляцію. Спостерігайте, як він ходить, сідати, тримає чашку з кавою. Намагайтеся повторювати його руху і робити це в тому ж ритмі. Такі нехитрі прийоми добре знайомі психологам, які використовують їх в роботі зі своїми пацієнтами для того, щоб розслабити їх викликати на відвертість. Немає причини для того, щоб не використовувати цю методику і в повсякденному житті, щоб краще відчути іншої людини.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Секрети спілкування фото

Секрети спілкування

Далеко не всі люди, з якими нам доводиться спілкуватися в житті, легко йдуть на контакт. Але іноді від уміння знаходити…

Психологія хамства фото

Психологія хамства

Перш ніж завести розмову на цю тему, варто розібратися з самим поняттям. Багато хто сприймає хамство через типовий…

Як викрити людини в брехні фото

Як викрити людини в брехні

Якби ми могли прочитати думки інших людей, наше життя було б набагато простіше. Повністю просканувати людини неможливо,…

Як навчитися вести бесіду фото

Як навчитися вести бесіду

Уміння підтримати бесіду - цінна якість, яке допомагає людині знаходити друзів і однодумців. Воно може стати в нагоді…

Як голос впливає на людей? фото

Як голос впливає на людей?

Життя будь-якої людини, незалежновід його переваг і роду діяльності, складається з постійних переговорів, публічних…

» » Як відчути людини