Шопінг як полювання: основні правила

Шопінг як полювання: основні правила
Шопоголіки знають, що таке мисливський азарт. Він прокидається кожен раз при вигляді нової пари туфель або сукні. Насправді покупки схожий на полювання, тільки ловити потрібно не звіра, а речі мрії. В іншому збігу в наявності: потрібні певні якості мисливця, вміння взяти слід, розвідати правильні місця і знання правил.
Правило 1. Список

Заздалегідь складайте список речей, які хотіли б придбати. Нехай він завжди буде в полі зору, щоб при необхідності ви змогли підкоригувати свої покупки.

Важливо: якщо ви забули щось вписати одночасно означає це не така вже й потрібна річ. Запишіть її в свій наступний список, купите пізніше.

Правило 2. Таймер

Плануйте не тільки шопінг, але і час, на нього відпущений. Кращим рішенням стане таймер або будильник, заведений на певну годину.

Згодом ви самостійно навчитеся укладатися в запланований термін і побачите, що можна робити все швидко, залишаючи вільний годинник для зустрічі з друзями.

Правило 3. Sale або розпродажі

Розпродажі - справа хороша, але дуже шкідливий і затягує. На Сейлем хочеться придбати все відразу, потрібне і не дуже. Відмовка «все одно стане в нагоді» завжди вирішальний фактор, і ваш гардероб поповнюється черговим двадцять п`ятим сукнею. Рішення: реально уявіть себе в речі, яку збираєтеся придбати. Якщо сумніваєтеся -отложіте.

Правило 4. Пильність


Серед товарів зі знижкою є і нові колекції, знижок на які ви не отримаєте. Дізнайтеся у консультантів, на які саме речі йде знижка.

Правило 5. Група підтримки

Завжди хочеться щось зробити «за компанію». Але шопінг повинен стати винятком. По-перше, при вигляді покупки подруги, руки самі потягнуться в гаманець за грошима. По-друге, купувати разом веселіше. Тому, хочете правильних і потрібних покупок - йдіть за ними на самоті. Або візьміть з собою друга, він точно підкаже, потрібна вам ця тринадцята спідниця чи ні.

Правило 6. Супер план

Ви давно мрієте про квартиру, машину або про відпочинок на Мальдівах? Якщо так, то пам`ятайте про це і тоді, коли вам прийде в голову купити ще одну пару чобіт. Необдумані покупки змушують вашу мрію відступити на крок назад.

Правило 7. Якість

Не женіться за дешевими товарами. Низька ціна не означає якість. Тому зробіть для себе вибірку надійних гіпермаркетів техніки, магазинів взуття та одягу. речі прослужать довше і не буде необхідності їх замінювати. Так ви заощадите гроші.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Що я думаю про шопінг фото

Що я думаю про шопінг

В останні роки в нашій країні і в усіх країнах світу, почався бум під назвою - Шопінг (в перекладі з англійської -…

Шопінг-терапія фото

Шопінг-терапія

Терапія шопінгом - цілком реальне і достовірне явище. Щоб покупки володіли терапевтичним ефектом, досить любити…

Шопінг: хвороба або звичка? фото

Шопінг: хвороба або звичка?

Любов до походів в магазини дехто вважає невиліковною хворобою, для інших же - це якийсь відпочинок, розслаблення і…

» » Шопінг як полювання: основні правила